Ajalugu küsimustes. Magistriõpe programmi ajalugu VU rongide sa saada professionaalne ajaloolane. Kursus on laiapõhjaline ja võimaldab teil on spetsialiseerunud kindlale valdkonnale ajalugu. Iga eriala põhineb ühe tooli Ajaloo osakond. Edusamme oma uuringus on isiklikult juhendab professor. Vastavalt üliõpilane, "Ajalugu on VU eristab ise oma väikeses kogukonnas õpilaste ja toetada oma töötajaid."

PROGRAMMI STRUKTUUR

Kõik õpilased järgima mitmeid põhilisi kursusi. Lisaks saab valida laia magistriõppekava või üks viiest erialasid. Kui otsustad pärast ulatuslikku magistriõppekava siis tee oma valik teiste õppeainete pakutakse. Iga eriala on seotud ühe või mitme toolid Ajaloo osakond. Edusamme oma uuringus on isiklikult juhendas liikme akadeemilise personali. Mõned erialasid on inglise keeles; teised on hollandi, kuid mõned kursused inglise keeles.

Spetsialiseerumine

  • Poliitika Suveräänsus (Dutch)
  • Kultuuride tundmine
  • Religioon ja ühiskond antiigist kuni tänapäevani
  • Global Social History (15.-21. sajandil)
  • Ränne ja liikuvus (ajalugu ja antropoloogia, 19. 21. sajandil)

Teie tulevane karjäär

Magistriõpe tiitli Ajalugu annab teile atraktiivne tööhõive väljavaade, kui siis välja laiapõhjaline teadmisi ja analüütiline meetod lugemine ja kirjutamine. Teistest valdkondades, nagu poliitika, ajakirjanduse ja hariduse valdkonnas, siis võiks töötada valitsusasutuste, ettevõtjate või rahvusvaheliste institutsioonidega.

KONKREETSED TÄITMISE NÕUDED

Magistritöö Ajalugu on mõeldud õpilastele akadeemilise bakalaureuse ajalugu. Samuti võite olla aktsepteeritud, kui teil on akadeemilise bakalaureuse teiste erialade humanitaarteadused (sealhulgas teoloogia ja filosoofia) või antropoloogia või sotsioloogia, millel on märkimisväärne ajalooline huvi, ilmneb suur või eriala võrdne vähemalt 30 EAP.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Hollandi

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi