Magister andmed teaduse

Üldine

Programmi kirjeldus

La Trobe'i saate valida Andmeteaduse magistriprogrammi

Andmeteadlaste puudus on küll paljude tööstusharude nõudmisel. Kiired tehnoloogilised edusammud on loonud suuri koguseid keerukaid andmeid ning ettevõtted otsivad eksperte, kes saavad neid andmeid nende kasuks kasutada. Ettevõtted konkureerivad jõuliselt ekspertidega, kes suudavad leida võimalusi suuremahuliste andmete haldamiseks ja üha keerukamate väljakutsete lahendamiseks.

La Trobe'i informaatikateaduste magister on välja töötatud selleks, et anda lõpetajatele konkurentsieelise ajakohase teoreetilise sisu, reaalmaailma praktiliste kogemuste ja võrgustike loomise võimaluste kaudu tööstuse juhtidega.

La Trobe tõuseb "ülemaailmse standardi" jaoks matemaatiliste teaduste ja puhta matemaatika alaste teadusuuringute jaoks ning "kõrgemale maailmastandardist" statistiliste uuringute jaoks 2015. aasta ERA Austraalia teadusnõukogu pingereas. Õppige teadlastelt, kes on suurte andmete väljale esirinnas. Õpilasi õpetatakse viimaseid andmeteaduslikke tööriistu, nagu Apache Spark ja Hadoop.

Valige üks kolmest peamistest ettevõtetest: bioinformaatika, suured andmed ja pilvandmetöötlus või analüütiline teadus ning laiendage oma teadmisi erinevate valikained abil. Lõpetage valmis lahendama ühiskonna järgmise põlvkonna väljakutseid, kasutades oma ainulaadseid oskusi suurtes andmetöötluses, analüütilise modelleerimise ja luure süsteemides.

Karjäärivõimalused

Andmeteadlased töötavad paljudes sektorites, nagu äri, tervishoid, bioloogia, logistika, infotehnoloogia ja muud, et tõlgendada suuri andmeid ja tuvastada uuenduslikke võimalusi.

La Trobe töötab tööstuses haiglate, suurte Interneti-ettevõtete ja Austraalia spordiinstituudiga, et lahendada reaalmaailma andmeprobleeme.

Lõpetajana on teil hea positsioon karjääri jaoks erinevates rollides, sealhulgas:

 • andmeteadlane
 • äri analüütik
 • bioinformaatika
 • kvantitatiivne spetsialist
 • tarneahela analüütik
 • andmeinsener.

See kursus võimaldab teil töötada mis tahes sektoris, kus andmed aitavad probleeme lahendada, näiteks järgmistes valdkondades:

 • tervis
 • teadus
 • infotehnoloogia
 • turundus
 • rahastada
 • valitsus

Kursuse kirjeldus

Magistriõpe Data Science on kaheaastane kraad, mis võimaldab õpilastel arendada teadmisi ja oskusi töötada andmeteadlastena paljudes tööstusharudes, sealhulgas: teadus, äri, tervishoid, põllumajandus, sport, transport või logistika. Üha suurema nõudluse järele on suurte andmete kogumise täpsete teadmiste omandamine ja võimaluste prognoosimine tulevaste suundumuste ja tulemuslikkuse kohta. Suurte andmekogumite keerukus ja maht (pildid, dokumendid, sotsiaalse meedia andmed, voogandurite andmed) ajendab vajadust ainulaadsete oskuste järele suurtes andmetöötluses, analüütilises modelleerimises ja luureandmesüsteemides, mis toetub andmeteaduse kraadile.

Täpsemalt on sellel kursusel kolm peamist spetsialiseerumissuunda:

 • Suured andmed ja pilvandmetöötlus
 • Analüütiline teadus
 • bioinformaatika

Iga põhiprogramm sisaldab arvutiteadus- ja matemaatika / statistiliste erialade põhiteadmiste komplekti ning mitmeid spetsialiseeritud arenenud teemasid, sealhulgas suurt andmehaldust, analüütiliste arvutusanalüüside, andmete uurimist ja visualiseerimist, pilve süsteemide arendamist, korduvate mõõtmisandmete analüüsi, metaanalüüs ja bioinformaatika tehnoloogiad.

Kursuse ülesehitus

See kursus nõuab lõpetamist 240 ainepunkti täisajaga või samaväärse osalise tööajaga õppe kahe aasta jooksul vähemalt viiendal aastal lõpetatud 120 ainepunktiga.

Kursuse õpitulemused

Kursuse kavandatud õpitulemused (CILOs) on lühikesed avaldused, mis määratlevad, mida õpilased peaksid näitama, et nad teavad ja saavad seda kursuse lõpuks.

Teabe ja kriitilise analüüsi edastamine andmeteaduste valdkonnas. Kriitiliselt analüüsida ja lahendada probleeme andmeteaduse valdkondades, kasutades multidistsiplinaarseid lähenemisviise. Näidata võimet hinnata, kas arvutitehnikate ja matemaatiliste ja statistiliste lähenemiste rakendamine on konkreetse teadusliku probleemi jaoks asjakohane andmeteaduste valdkonnas. Näidake välja kõrgelt arenenud, integreeritud arusaam ja oskus rakendada andmeteaduste aluseks olevaid keerulisi teoreetilisi kontseptsioone.

Põhiküsimused

 • Suured andme- ja pilvandmete spetsialiseerumine
 • Bioinformaatika eriala
 • Analüütiline eriala

Eeldused: Austraalia bakalaureusekraad (või samaväärne) infotehnoloogia, infotehnoloogia, arvutitehnika või teaduse valdkonnas matemaatika või statistika alal. NB! Minimaalsete eeltingimuste täitmine ei taga koha pakkumist. La Trobe kursuste sisenemine põhineb konkurentsivõimelisel valikul ja seal võib olla piiratud kohti.

Lisainformatsioon: See kursus eeldab eelnevaid teadmisi kas arvutiteaduse, IT-i ja / või matemaatika ja statistika sugulaspiirkondades. Loomulikult algab semester põhiliste põhialuste teemadel, mille eesmärk on lahendada teadmiste puudujääke vajalike sugulusoskuste. Näiteks õpilased, kes on lõpetanud arvutiteaduse kraadi, peavad valima statistilisi põhiteemasid ja vastupidi.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... Loe edasi

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. Näita vähem
Melbourne , Bendigo , Albury , Melbourne , Mildura , Shepparton , Sydney + 6 Rohkem Vähem