Magister andmed teaduse

Üldine

Programmi kirjeldus

Kaks aastatAndmeteadusSee programm on õpetanud inglise keeles. Andmed teadus on uus piir inimeste teadmiste ja uue domeeni avastus. Andmed teadlased on analüütiline ja programmeerimise oskusi vaja eraldada väärtuslikke teadmisi välja andmeid. Kasvava tehnoloogia sektoris on kiiresti muutumas epitsenter andmete teadus.


MSc programm on mõeldud neile, kes soovivad süvendada oma arusaamist kõigi aspektide andmeid teadus. Taotlejad võivad olla lõpetajate teiste kraadi tugeva matemaatilise tuum, või need, kes jätkavad akadeemilise jätkamisega pärast saavutada BSC andmed teadust.

Programmi struktuur

Aasta 1

Õpilased alustada programmi foundational teadmisi programmeerimise ja matemaatika, sh andmestruktuurid ja algoritmid, statistika ja masinõpe. Esimese aasta jooksul oma teadmisi matemaatika, programmeerimine ja andmete analüüs oluliselt pikendada. Programm pakub ka võimalust saada võti pehmed oskused kutse maailma, sealhulgas tehniline projektijuhtimine, kirjutamine ja esitamine. Lõpuks õpilased oodatakse osalema märkimisväärne hulk ja töötubasid pakutud ülikoolis, samuti töötavad nurgakiviks projekti.

Moodulid

Kombinatoorika ja graafikud Big Data Analysis / Machine Learning - 2
Objektorienteeritud programmeerimise (C ++) R
Andmestruktuurid ja algoritmid Kumer optimeerimine
Andmebaasid Juhtimine ja Group Dynamics
Tõenäosusteooria ja statistika Tehniline kirjutamine ja esitamine
Praktiline Unix Сomplexity Theory
Sissejuhatus Koostoimed Design Tehnilised Projektijuhtimine
Magistritöö Machine Learning Statistilised andmed analüüs
Püüton Nurgakiviks Projekt - 1
NETWORKS Seminarid ja töötoad - 1
Java Programming

2. aasta

Teisel aastal programmi õpilased keskendub peamiselt õppimise olulisemaid rakendusi andmete teaduse samuti täiustatud meetodeid matemaatika ja andmete analüüsi. Olulise osa aastast eraldatakse lõpetamist nurgakiviks projekti. Läbi lõpetamist programmi õpilased õpivad läbi andmete analüüs mingit skaala, arendada vajalik tarkvara analüüsi ja esitab selle tulemused on professionaalne ja tõhusamaid viise.

Moodulid

Parallel ja Disrtibuted Computing Foto ja Video analüüs - 1
Statistilised andmed analüüs - 2 Info hankimine
Software Design Oksjonid
Stohhastilised ja suur-skaala optimeerimine Statistilised andmed Analysis - 3
Sihtasutused krüptograafia Information Theory
Kaart Vähendada Foto ja Video analüüs - 2
Distributed andmebaasid Machine Translation
Tekst Mining Andmete visualiseerimine
Game Theory Algoritme Bioinformaatika
Neural Networks ja sügav õppimine Spektraalsed Graafik analüüs ja andmete Science Applications
Social Network Analysis Web graafikud
Aegread Nurgakiviks Projekt - 2
Tugev optimeerimine Seminarid ja töötoad - 2

MATEMAATIKA KEELE (MSL)

Harbour.Space suur nõue, et kõik õpilased tech on väga heal tasemel matemaatika. Igaüks, kellel puudub tugev matemaatika vundament, mida nad vajavad karjääri tech, kuid on õpihimulised on kodus meie sihtasutuse muidugi (link). Õpilased omandavad kõik põhilised vahendid, mida nad vajavad, et jätkata õpinguid Computer Science, andmete Science või küberkaitse. Lõpetamist MSL tähendab uste avamist taotleda kohas Harbour.Space Ülikooli ja muude top-kiirust Tehnikaülikooli maailmas.

Programmi Juhtimine

Andrei RaigorodskiiAndrei Raigorodskii
Dr.Sci, PhD, osakonna juhataja Diskreetse matemaatika

DSci füüsika ja matemaatika Andrei Raigorodskii on professor Department of Mathematical Statistics ja stohhastilise protsessi Ülikool, mehaanika ja matemaatika Lomonossov Moskva Riikliku Ülikooli, õppetooli juhataja Diskreetse matemaatika ja esimees Andmed Science Bakalaureuseõpe Moskva Instituut Füüsika ja tehnoloogia teaduskonna Innovatsioon ja Advanced Technology, professor ühise bakalaureuse programmi uue majanduspoliitika kool ja Higher School of Economics ja professor Diskreetse analüüs, Tõenäosusteooria ja graafikud on Yandex Andmeanalüüs School kõrval oma teaduskonna juhtimine Harbour .Space.


Ta on toimetaja-in-Chief of Moscow Journal of Kombinatoorika ja mitmeid teooria. Ta pälvis auhinna läbimurdeid väljade arv diskreetne matemaatika ja nende praktiliste rakenduste 2011. aastal. Andrei avaldanud üle 100 teadusliku paberid, artikleid ja raamatuid. Ta asutas ka suvekool Kombinatoorika ja algoritmid kõrgemate üliõpilast. Andrei on töötanud koos Yandex (4. suurim otsingumootor globaalselt), pühendades end praktilise rakendamise meetodeid ta välja modelleerimine probleeme interneti ja teiste keerukate võrkude. Tema teadustöö Yandex on keskendunud infootsinguks, tähtsus laaditud teavet seoses otsida parameetrid ja struktuuri rämpsposti dokumente. Need tulemused on märgatavalt paranenud kvaliteet Yandex otsingumootori. Kuna andmed Science teaduskonna Leader Harbour.Space, Andrei püüab aretada järgmise põlvkonna rahvusvaheliselt tunnustatud andmete teadlasi, kes suudavad täita iga võimaliku väljakutse digiajastul.


Konstantin MertsalovKonstantin Mertsalov
PhD direktor Software Development Euroopas, ratsionaalne säilitamine

Konstantin Mertsalov on Euroopa arendusdirektorina Ratsionaalne Enterprise, ülemaailmselt juhtiv tarkvaraarendusettevõte spetsialiseerunud ettevõtte info haldamise.

Algselt Venemaalt, kolis ta New Yorgis 1998. aastal õppima Computer Science and Applied Mathematics, ja jätkas oma akadeemilise karjääri Rensselaer Polütehnilise Instituudi PhD suurte dünaamiliste sotsiaalsete võrgustike. Ta on ekspert masinõpe teavet difusiooni sotsiaalne võrgustik, semantiline veeb otsingut, struktureerimata andmeid, suured ja andmete analüüsi üldiselt. Ta on välja töötatud U Koht, otsingumootor, mis võimaldab inimestel korrastada, redigeerida ja märkmeid otsingutulemuste samuti jagada teavet. Konstantin eesmärk on viia Harbour.Space Andmed Science programmi ohjeldamatu kohta suhteliselt uus valdkond, ja ta on otsustanud kasutada oma tööstusharu teadmisi jagada, õpetada ja luua tulevikus oma õpilastele.

Viimati uuendatud Märts 2017

Teave kooli kohta

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain.

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain. Näita vähem