Magister arhitektuur

Üldine

Programmi kirjeldus

Arhitektuuriteaduskond

Arhitektuuriteaduskond asutati 90 aastat tagasi. Esialgu eksisteeris osakonna arhitektuuri teaduskonna Ehitus all State Oil Akadeemia. Selle tulemusena lahususe osakonna arhitektuuri Ehitus Ülikool asutati Arhitektuuriteaduskond 1968. Peamine eesmärk teaduse ja eksperimentaalset tegevust arhitektuuri ja disaini eriala püütakse saada planeerimisprotsessi. Spetsialistid on koolitatud iga eriala kohta bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi. Valmib teaduskonna saab teha oma aktiivsuse arhitektuuri-, linnaplaneerimise, keskkonna disaini, taastamise mälestised kujundada jms

Teave teaduskond

Arhitektuuriteaduskond alati erines teistest arhitektuurse teaduskondades, õpetatakse teiste ülikoolidega. Teaduskonna treenib spetsialistide bakalaureuse- ja magistriõppe kraadi. Enamik professorid ja õpetajad töötajad oleksid hästi - tuntud spetsialistid ja teadlased valdkonnas linna planeerimise, projekteerimise, restaureerimise monumente meie Vabariigis. Assotsieerunud liige NASA, 12 arstid arhitektuuri, 17 professorit, 33 Arstid Filosoofia arhitektuur, dotsent õpetada ülikooli. Kaks neist on "Shohrat" auhinnasaajad, 12 au arhitektid ja üks neist pälvis riikliku preemia Vabariik.

Seal on 122 liiget õppejõud: 21 professorit, filosoofiadoktor arhitektuur, dotsent, õppealajuhataja ja õpetaja.

Uuring teaduskond

Taotlejad, kes soovivad siseneda õppejõud, on osaleda sisseastumiseksameid kuulus riigile Õpilased Sissepääs komitee pärast sobivustesti valimiste ja eksamile joonistus ja koostamine. Uuring keeled on aserbaidžaani, vene ja inglise keeles.

Arhitektuur ja disain eriala Arhitektuuri teaduskond on bakalaureuse- ja magistriõppe kraadi erinevates valdkondades ehituse ja planeerimise vallas.

MAGISTRIKRAAD:

Arhitektuuri eriala:

  • Arhitektuur hoonete ja rajatiste
  • linnaplaneerimine
  • Ülesehituse ja taastamise arhitektuurimälestiste ja
  • maastikuarhitektuur

Design erialal:

  • Disain ja tehnilised esteetika

Collaboration väljad

Koostöö rakendatakse katseteks ja teadusliku väljad Vabariik komitee Linnaplaneerimise ja Arhitektuur, eriolukordade ministeeriumi Aserbaidžaani Vabariik, Kultuuriministeerium ja Turism Aserbaidžaani Vabariik Bakuu City täidesaatva võimu riigi ajaloolise - arhitektuurne reserv "Icheri Sheher", Arhitektuurne ja kunsti, Archaeological institutsioonide National Academy of Sciences, "Azerberpa" Teadus- ja Project Institute, mitte - valitsusväliste organisatsioonide ja Disainigaleriis.

Uurimisvaldkonnad

Tunnused elamuarhitektuuriga Bakuu, koostisele normide Aserbaidžaani Arhitektuur XI - XVII teket kultuuri - heaolu teenuste kohta puhkemajandus tsoonide Aserbaidžaani moodustamine aia- ja planeerimine Aserbaidžaani linnad, sait organisatsiooni arhitektuurikompleksidel asub kompleksi maastiku Bakuu linna, kunsti ja arhitektuuri planeerimise meetodeid City keskkonnas (näiteks Bakuu), Arhitektuurne planeering arengut tööstusettevõtteid Sumgayit linna, Arhitektuurne planeering elamuehituse suurlinnades Aserbaidžaani (1920-1990), ajalugu Aserbaidžaani Arhitektuur (alates muinasajast tänapäevani) jm

Umbes 50 käsiraamatud ja õpikud olid avaldatud teaduskonna.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta