Magister arhitektuur

Üldine

Programmi kirjeldus

Riiki sisenemise nõuded

Kodused taotlejad

Lõpetamist Bond University Bachelor of Architectural õpinguid krediidi keskmine (GPA 2,0 / 4,0) ja / või kõrge kvaliteediga portfelli projekteerimistööd. Lõpetamist bakalaureuse kraadi programm on heaks kiitnud Austraalia Uus-Meremaa arhitektuuri programmi akrediteerimise kord (ANZAPAP) krediit- keskmine (GPA 2.0 / 4.0 või 5.0 / 7.0) ja / või kõrge kvaliteediga portfelli projekteerimistööd. Taotlejad GPA väiksem kui 2,0 / 4,0 on vaja lisada portfelli edasiseks arutamiseks kandmiseks.

Rahvusvaheline taotlejad

Kombinatsioon kvalifikatsioon loetakse samaväärseks bakalaureuse kraadi programmi heaks kiitnud Austraalia Uus-Meremaa arhitektuuri programmi akrediteerimise kord (ANZAPAP) krediit- keskmine (GPA 2.0 / 4.0 või 5.0 / 7.0) pluss kõrge kvaliteediga portfelli projekteerimistööd. Inglise keele IELTS 7.0 (no sub skoor alla 6.5) või samaväärne Bond University heaks keele test. Palun võtke Office of Future Õpilased täiendavat infot.

PROGRAM KIRJELDUS

Master of Architecture at Abedian School of Architecture eesmärk on arendada areneva arhitektuurne professionaalne olla kartmatu oma konstruktsiooni võimet, samuti omada usku, et muuta maailma ja elupaikade tulevikus läbi oma loomingulise disaini oskusi, loomingulist nägemust , strateegilise mõtlemise ja tehnilise oskuse. Teinud läbi põhjaliku disainistuudio keskkond, jooksvaid küsimusi arutatakse läbi ajaloolise ja filosoofilise arhitektuurse mõtte kui ka tänapäeva riikide linnade elamiseks, väljakutsed säästev ökoloogia ja tagajärjed kaasaegset tehnoloogiat. Professional arhitektuurne mure, lepingud ja eetika Samuti uuritakse, mis valmistab teid Ärimaailmas arhitektuuri tava. Teadustöö algatused ja ateljeed juhitud väljapaistvate külastavad professorid ja rahvusvaheliselt tunnustatud spetsialistid pakuvad teile võimaluse arendada oma arhitektuurilise oskusi maailma mastaabis. Lisaks püsiva teaduskonna auhinnatud praktiseerivad arhitektide ja avaldatud teadlased on Abedian School of Architecture on arenenud partnerlus juhtivate koolitajad ja spetsialistid üle maailma, kes aktiivselt kaasa arhitektuuri- programmi. Mõned kooli ühendused hõlmavad Arhitektuuri- Association School of Architects (UK), Bartletti arhitektuurikoolis, University College (UK), Pratti Instituudis (USA) ja Virginia Tech (USA). Arhitektuur üliõpilased laiendada oma oskusi jooksul vaatamisväärsustele Abedian School of Architecture hoone. Hoone projekteeris Sir Peter Cook ja Gavin Robotham rahvusvaheliselt tuntud firma Cook Robotham Arhitektuuribüroo (London). Ainulaadne disain School pakub erakordse õppimise kogemus. Mõiste hoone eesmärk on edendada koostööd kõigil tasanditel alates üliõpilastele kuni magistrandi kus arhitektuurne üliõpilaste ja õppejõudude saab õppida, luua ja näitus avatud planeeringuga stuudio keskkond. Silmatorkav disain hoone toimib ka õppevahendina, kus teooria ärkab ellu ja inspireerib innovatsiooni ja loovust üliõpilastele. Ujuv mezzanine, spiraal trepp juhtudel ja sisemine "tänavalt" on vaid mõned disaini funktsioone, mis erutada ja stimuleerida kaasaegse hariduse ruum, kus õpilased, tööstuse ja ühenduse saab õppida, koguda ja näitusepind. Sa võidavad ainujuurdepääsu seitse uut disainistuudiod, arvuti ja valmistamise laboratooriumid, digitaalne robootika laboris, traditsioonilised töötoad, lugemine ja loodusvarade toad ateljee samuti muljetavaldav näitus ja ürituse ruumi. Kool on üks valige number arhitektuuri koolides üle maailma, et lisada arhitektuuriliselt digitaalsete robootika, pakkudes võimalusi disaini kui osa uue põlvkonna arhitektuuri. Abedian School of Architecture funktsioonid üks madalamaid üliõpilane personali suhe tahes arhitektuurilise programmi pakutud Austraalias, tagades ületamatu juurdepääsu nüüdisaegse varustuse, samuti isiklikku tähelepanu ja juhendamist.

Programmi struktuur

Tarnida terviklik disainistuudio keskkond, iga stuudio sisaldab kombineeritud praktilised ja professionaalseid rakendusi, teoreetilised uuringud, tehnilise oskuse ja kontseptuaalset rangust. Iga stuudio moodustab diskreetne etapp kapteni jada, mis lõpeb magistritöö stuudio viimasel poolaastal uuring, tuues integreeritud oskusi ja teadmisi koos. Sa kohustuvad Matemaatika valikainete viimasel poolaastal täiendada oma väitekirja uuringus. Te peate täitma järgmisi teemasid:

 • Arhitektuur Design Studio 7
 • Arhitektuur Design Studio 8
 • Arhitektuur Design Studio 9
 • Arhitektuur magistritöö Studio
 • Kaasaegse Arhitektuuri teooria
 • Special Topics in Design Side
 • Special Topics in Design Technology
 • Juhendatud iseseisev töö
 • Professional Practice 1
 • Professional Praktika 2
 • Research Analysis ja esindamine

Plus üks kinnitatud teaduskonna valikained Matemaatika Selts & Design nimekirja kraadiõppe teemasid. Riiklikud ja rahvusvahelised Arhitektuur Õppereis võimalusi on valikainena.

PROFESSIONAL TULEMUSED

See programm akadeemiliselt valmistab teid, et saada abikõlblikkuse suunas professionaalset staatust arhitekt Austraalias või välismaal. Professional staatus on reguleeritud riigi tasandil Austraalias. Professional registreerimine välismaal on reguleeritud asjakohase erialase asutus. Programm võimaldab teil sisestada arhitektuuri erialal erinevaid karjääri, sealhulgas arhitektuuribürood, valitsuse loomine, arendamine, infrastruktuuri ja planeerimine tööstuses nii Austraalias ja kogu maailmas. Strateegiline mõtlemine, visuaalne loovus, avalikkuse kaasamine, disain ja tehnoloogia oskusi, strateegilise juhtimise ja ettevõtlikkuse väljavaated arenenud selle kraadi ka pakub laias valikus karjäärivõimalusi loomemajandust. Paljud arhitektuuri- lõpetajate luua karjääri disainistuudiod, virtuaalne disain, veebi ja graafiline disain, mood, reklaam, tööstusdisain, kunst juhtimine ja kujutav kunst. Master of Architecture ka valmistab teid rada kõrgharidus. Teadustöö väitekirja pakub tasemel õppetöö õpilase portfelli, mis on tavaliselt vastuvõetav taotluste doktorantuuri.

Professional akrediteerimine

Austraalia Arhitektide Instituudi ja arhitektide Queensland praegu tunda ja akrediteerida Master of Architecture programmi. Bachelor of Architectural Studies peetakse normaalseks rada Master of Architecture.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

RIGHT NOW, this moment, the world is changing. Big changes, small changes, climate changes, gear changes… The future belongs to those that are making history now, the quick thinkers acting on their fe ... Loe edasi

RIGHT NOW, this moment, the world is changing. Big changes, small changes, climate changes, gear changes… The future belongs to those that are making history now, the quick thinkers acting on their feet now, and the innovators blazing new trails now. With so much happening in the world, why wouldn’t you learn from right now? The way we learn at Bond University means you’ll never be left behind. You’ll experience things at Bond that will push you forward. At Bond University, you will learn how to learn in the now. We are challenging, volunteering, practicing and collaborating. RIGHT NOW, you could learn from everyone and everything from a university that values now. Näita vähem