Magister arhitektuur

Üldine

Saadaval 7 asukohta

Programmi kirjeldus

Kursuse eesmärk on soosida arhitektid, kes on hästi kursis minevikuga, on teadlikud viimaseid uuendusi ja intellektuaalselt maandatud tajuda arhitektuuri ja disaini olevik ja tulevik. Muidugi areneks teadus kultuuri, kus õpilased saavad õppida läbi eksperimente ja mõista arhitektuuri mitmekesine kultuuri ja keskkonna kontekstis.

Olulisemad aspektid

 • Kraadiõppe muidugi Oletatakse platvormina läbiviimise erinevate projektide ja käivitamist doktoritöö Programs tulevikus.
 • Muidugi leiab oma vajadust inculcating jooksul õpilased, võime tegeleda aktuaalsed teemad, mis mõjutavad arhitektuuri ja ennetada tulevikus suundades arhitektuuri ja arhitektuuri tava.
 • See annab võimaluse reground oma projekteerimise oskused ja tungivalt teadusuuringute ajades oma teadmisi arhitektuuri abil viimaseid uuendusi tehnoloogia.

Minimaalne Programmide kestus on 4 semestrit, kuid igal juhul mitte üle 8 semestrit va semestrit ära võetud meditsiinilistel põhjustel.

Järgmised normid on üldjuhul tuleb järgida määrates krediiti kursustel.

 • Üks ainepunkt iga loeng / tutorial tund nädalas semestris.
 • Üks ainepunkt iga disaini stuudio / väitekirjade / lõputöö istungil kahe perioodi nädalas semestris.

Õppekava M. Arch. on konstrueeritud nii, et minimaalse ettenähtud krediiti vaja sõlmimise kraadi on piirides 80-95.

Keskmise õppetöö, uurimine ja keele projekti aruanded on inglise keel.

ThesisWork

Lõputöö tehakse järelevalve all kvalifitseeritud õpetaja mures osakonda.

 • Kandidaat võib aga teatud juhtudel on lubatud töötada projekti Industrial / Research Organization, mis põhineb soovitustel Hod, kooskõlastatult juhataja institutsiooni. Sellistel juhtudel väitekirja ühiselt järelevalve all juhendaja osakonna ja ekspert organisatsiooni ja õpilane tuleb juhendada, et täita juhendaja perioodiliselt ja osaleda läbivaatamise komisjoni koosolekute edenemise hindamisel.
 • Töös püütakse vähemalt 15 nädalat viimasel poolaastal.
 • Iga kandidaat läheb arhitekt. Tuleb julgustada saata paberil avaldamiseks ajakirjas või konverentsi põhineb tema / tema lõputöö.

Tööpakkumised

 • M. Arch. Loomulikult suurendab karjäärivõimalusi valitsuse ja erasektori et vastata väljakutsetele tänapäeva ehitatud keskkonnas.
 • aitab laiendada spektrit teadmisi hoonete projekteerimisel, linnaplaneerimise, GIS ja ka planeerimisprotsessis linnade.
 • kohti lõpetajate paremad positsioonid olla ettevõtjad ja alustada oma konsultatsioonifirmad.
 • annab paremaid võimalusi lõpetajate jätkata oma karjääri akadeemikud.
 • pakub ideaalne platvorm jätkata uuringuid riigis ja välismaal.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Hindustan College of Engineering, started in the year 1985, was conferred the "University Status" by University Grants Commission (UGC), Government of India, Under Section 3 of UGC Act 1956 from the a ... Loe edasi

Hindustan College of Engineering, started in the year 1985, was conferred the "University Status" by University Grants Commission (UGC), Government of India, Under Section 3 of UGC Act 1956 from the academic year 2008-09 and under the name HITS (Hindustan Institute of Technology and Science). Näita vähem
Chennai , Chennai , Delhi , Coimbatore , Muscat , Colombo , Kochi + 6 Rohkem Vähem