Loe ametlikku kirjeldust

Master of Architecture sisaldab kaks viimast aastat viie aasta professionaalselt akrediteeritud arhitektuuri hariduse pakutakse University of South Australia. See programm on järjekindlalt registreeritud top reitingud Hea ülikoolid Guide oma uurimisvaldkonnaks Arhitektuur valdkondades Hea õpetamine ja üldist rahulolu.

Aastal 2016 QS Teema edetabel UniSA reastatud maailma Top 100 Kunst, arhitektuur ja disain.

Sel määral, õpilased täpsustada oma tehnilisi ja suhtlemisoskus, ja lahendada üha keerulisemaks disaini probleeme, rakendades oskusi arendada integreeritud kursuste.

Programm on põhitegevusalade Design Studio kohana integratsiooni teiste ojade õppimist. Design Studio kursused võimaldab õpilastel arendada suutlikkust sellistes valdkondades nagu jätkusuutlikkus, ehitus- ja dokumentatsiooni, urbanistika, kaasaegse disaini teooria ja digitaalse uurimist.

Student õppimist on oluline aspekt programmi, mis pakub ulatuslikke võimalusi spetsialiseerumine vastavalt individuaalsetele eelistustele. Õpilased saavad jätkata konkreetsetes valdkondades läbi suurte teadusuuringute programmi komponentide ning arenenud valikained mäiteks ehitus, urbanistika, säästva disaini, kaitse, digitaalsete keskkondade ja arhitektuuri ajalugu ja teooria.

Programm pakub ka suurepärast Student Projekteerimine ja ehitamine programmi, mis võimaldab õpilastel tegeleda reaalse elu projekte, näiteks projekteerimisel ja ehitamisel valmis kujul struktuurid kaugetes.

Professional akrediteerimine

See programm on ametialaselt akrediteeritud Arhitektuuri- Practice juhatuse Lõuna-Austraalia, kinnitades arhitektuuri kvalifikatsiooni lõpetajate registreerimiseks nõutav arhitekti. Akrediteerimine näitab saavutamiseks asjakohased oskused alates AACA National Pädevuse Standards in Architecture.

Kutsekvalifikatsiooni tunnustamise

Australian Institute of Architects tunnistab programmi, kinnitades arhitektuuri nõutav kvalifikatsioon liikmete AIA, sealhulgas üliõpilaste ja koolilõpetaja liikmeks. Tunnustamine programmi näitab vastavust Instituudi hariduspoliitika Tulemuslikkuse kriteeriumid.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 6 kursust University of South Australiais »

See kursus on Campus based
Start Date
Jan. 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Jan. 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Jan. 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date