Magister arukad linnad

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Smart Cities. Projekteerimine kodanikega

Kui tark linna kontseptsioon kerkis esile viimase kümne aasta jooksul, see moodustas osa info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) arengu linnad õppimise, kohanemise ja innovatsiooni. Kuid sellest ajast mõiste on nihkunud rohkem neoliberaalne hoiak edendada rahvusvahelisi ettevõtteid, kes näevad IKT vahendeid konkurentsivõime tõstmiseks linnade arendamise kaudu digitaalse majanduse.

Magistriõpe Smart Cities. Projekteerimine kodanikega, koordineerib Design for All Foundation ja Bau Design College of Barcelona võtab lähenemine, et konkurentsivõime, majandusliku arengu ja parema tõhususe linnades ei tohiks olla eesmärk omaette. Pigem see peaks olema loomulik tagajärg kodanike aktiivset osalemist arengus urbaniseerunud ühiskonnale suurema jätkusuutlikkuseNagu harmooniline areng linn võib saavutada üksnes tahe ja mõjuvõimu tervemad, loominguline ja sotsiaalselt tegeleb kodanikele.

Linn võib olla ainult "smart", kui selle kodanike ühiselt astuma Innovatiivsete arukalt ja säästvalt, mille eesmärk on luua rohkem elamiskõlblik, elujõuline ja õiglane linnades.

See programm eesmärk on seega pakkuda teistsugust arvamust väljakutseid linnad ja avanevaid võimalusi selle sajandi, mis pakub üliõpilastele mitte ainult arusaam linnade probleemid, vaid ka praktilisi teadmisi ja võime kasutada tööriistu, et hõlbustada kaasloomet koos kodanike kujundada aruka, jätkusuutliku linnades.

Üldisi eesmärke TRAINING

Eesmärgid selle magistrikraadi muidugi on: - avastada reaalsus linnad erinevatest vaatenurkadest, ja avastada, kuidas mõjutavad ühenduse elukvaliteeti, jätkusuutlikkust, tasakaalu ja sotsiaalset arengut.

 • Väljendama järeldused erivajadusi ning määratleda nõuded, mis võimalikke lahendusi vastama.

 • Arengu strateegiate ja tehnikate disain, mis võimaldab uuenduslikke lahendusi välja pakkuda kohalikele omavalitsustele ja sotsiaalse agendid parandamine elukvaliteeti, sotsiaalset arengut ja atraktiivsust ja jätkusuutlikkuse linna osalemise kaudu kodanikud ja IKT kasutamine.

 • Et õppida, kuidas arendada edukalt, on meeskond, täielik ja teostatav projekt, mis aitab kaasa uuenduslike viisil parandamine kodanike elukvaliteeti. AINEKAVA

MOODUL SISUKORD

Moodul I - ülevaade linna. Kodanikud ja linna.

Lugege konteksti linnad erinevatest vaatenurkadest ja kuidas see mõjutab tema elanikud. Aru erinevaid väljakutseid ja võimalusi, mis linnad seisavad silmitsi.

 1. Areng linnades kuni tänapäevani: sotsiaalsed, poliitilised ja ruumilise planeerimise mudeleid.
 2. City teenused: kommunaalkulud (vesi, elekter ja side), tänavavalgustus, sõidu- ja liiklus, ühistransport, märgid, keskkonna kvaliteet, puhastamine avaliku ruumi, jäätmete ja reovee juhtimine, hooldus, turvalisus, kodanikukaitse, valitsuse, hariduse, avaliku tervishoid, sotsiaalteenused, linnaplaneerimise, riikliku elamumajanduse, planeerimise majandus- ja turismiga seotud tegevusi, kasutaja ja tarbijakaitse, kalmistud.
 3. Kasutusalad linna ja selle muutused: eluase, haridus, töö, kultuuri, jumalateenistustel, sport, kaubanduse, tööstuse (töötlemise / digitaalne / kultuuritööstuse jne), professionaalseid teenuseid, turism, liikuvus, logistika, assotsiatiivne ja kodanikuaktiivsust, kuritegevuse jms
 4. Elukvaliteet linna.
 5. Rändevood ning nende mõju linnades.
 6. Inimese mitmekesisuse linnades.
 7. Füüsiline ja sotsiaalne virtuaalsete võrgustike.
 8. Tõhususe ja ebaefektiivsust linnades; väljakutseid ja võimalusi.
 9. IKT mõju sotsiaalse struktuuri, juhtimise kohta linnades ja nende uuenduste potentsiaali.
 10. City vastupidavust.

Moodul II - Tööriistad analüüsida ja visualiseerida linnakeskkonnas ja arendamiseks innovatsiooniprojekte.

Avasta ja kasutada meetodeid ja vahendeid, et üliõpilased kohustuvad oma projekte.

 1. Meetodid ja vahendid, et analüüsida ja visualiseerida linnade olukordades: demograafiliste ja statistiline analüüs, kartograafia ja Geographic Information Systems (GIS).
 2. Meetodid ja vahendid innovatsiooni: disain mõtlemine, empaatia, loovus, ratsionaalsus, tehnoloogia, elluviimist ja turul (TIM), kaasloomet kodanikega.
 3. Meetodid ja vahendid projekteerimise ja juhtimise: Seitse Interdependent edutegurid, Business Model Canvas ja alandab meetod.

III moodul - Uuendussiirdeprojektide

Ole edukalt läbi keerukate, võimalik, rühmatööd, mis pakub uuenduslikke panuse kvaliteedi parandamine kodanike elu.

Projekteerimise, arendamise ja näitus võimalik projektiga, mis rikastab kodanike ja linna läbi kõik selle etapid: ulatuse kindlaksmääramiseks, määratledes idee, püstitada, selgitades partnerite valikul ja omandada vahendeid ja teadmisi, planeerimise ja esitlemise, alustades panna Projekti elluviimiseks.

Aktuaalset

Professionaalne kohaldamisel omandatud teadmisi ja oskusi sel magistriõppesse saab kasutada kahte põhivaldkonda:

 • Spetsialistid juba töötavad kohaliku volikogu ametnikud või valitud liikmed, või kui spetsialistid või juhid ettevõtetes, mis pakuvad teenuseid linnades.
 • Spetsialistid, kes soovivad kasutada projekti element käivitada oma ettevõtlus- või majandusliku ettevõtmisega või ühiskondlik tegevus.

INFOLEHT

Edit: 1. väljaanne

Kvalifikatsioon: Magistriõpe Smart Cities. Projekteerimine kodanikega akrediteeritud Universidad de Vic - UCC. Õpilased ilma ülikoolidiplomite saavad University Extension Studies diplom.

Maht: 60 ECTS

Kooli aeg: Alates 19. oktoober 2015 kuni maini 2016 Final Project Ettekanne: juuni 2016

Ajakava: Esmaspäevast neljapäevani alates 19h kuni 22h

Režiim: Lõimitud õpe

Keel: Hispaania / Inglise (kakskeelne õppejõud)

Hind: 6600 €

Access: Soovitav on olnud eelnevalt koolituse või kogemuse ühes järgmistest valdkondadest: arhitektuur, kavandamine, projekteerimine, disain, sotsiaalteadused, kultuuri taaselustamine, lihtsustamise, majandus, tervishoid, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT), sotsiaalsed võrgustikud, ajakirjanduse, õiguse või juhtimise (ettevõtete, valitsuse või valitsusväline organisatsioon).

Märkused: Intensiivne Hispaania muidugi välisüliõpilastele, kes soovivad taotleda magistrikraadi (valikkursus). Alates 10. september-oktoober, 2.; esmaspäevast reedeni (4h / päevas) - 395 €.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 eq ... Loe edasi

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 equipped with specific rooms for teaching and multi-purpose spaces designed to promote research, creation and innovation. Näita vähem