Magister arvuti ja tehnikale

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Master in Computer Science and Engineering

Computer Science and Engineering on akadeemilise distsipliini pühendatud õppe- ja teadustöö erinevate aspektide infotehnoloogia, mis on muutunud tuuma hädavajalik tehnoloogia 21. sajandil. See hõlmab laia teemaderingi, mis on seotud arvuti, alates teoreetilistest arvutustehnika et taotluse põhinevad infotehnoloogia.

Meie eesmärk on aidata kaasa meie teadmisi koolijuhid, algoritme ja nende rakendusi kõikide komponentide arvutisüsteemidele. Arvestades, et enamik inimtegevuse kasutada teavet kõrgtehnoloogiline ühiskond, tähtsus arvuti ja tehnikale on esmatähtis mitte ainult säilitada tehnoloogilise eelise, vaid ka parandada inimeste elukvaliteeti.

Computer Science and Engineering osakonna POSTECH pakub bakalaureuse-ja kraadiõppe programme õpetada õpilasi, kes saavad riigi ja maailma liidrid infotehnoloogia tasakaalustatud teadmisi teooria ja praktika. Department viib läbi ka tipptasemel teadustööd igakülgsele infotehnoloogia valdkondades. Uuring valdkondades osakond on üldjoontes jagada nelja valdkonda; Süsteem ja Software, AI ja andmete analüüs, digitaalse meedia ja võrgud. Õppejõud osakonna viivad eksperdid oma uurimissuunad ja teinud põhjalikke uuringuid kriitilisi küsimusi infoteaduse. Nende uurimistulemused on hästi teada ja nad on aktiivselt kaasatud võtmerolle teadusuuringutele Korea ja kogu maailmas. Osakond on üks valitsuse toetatud uurimiskeskus (ITRC) ja ühe riikliku teadusuuringute laboris (Hoidla).

Haridus nägemus osakond on stimuleerida ja innustada õpilasi ülemaailmse juhtpositsiooni kõrgeimal konkurentsivõimelisele tasemele. Selle visiooni, osakond on ümber bakalaureuse õppekava nii, et õpilased saavad kõrgetasemelist kursusi arenenud uurimisteemad võimalikult varakult. Samuti pakub ülemaailmset internatuuri õpilastele külastada ja töö juhtiv infotehnoloogia ettevõtete ja teadusasutuste, nagu näiteks Microsoft Research. Moto osakond on suunata õpilasi mõistma maailmatasemel unistusi koostöö ja ees kõik probleemid.

Uurimistöö nägemus osakond on läbi uuenduslike teadusuuringute suunas eesmärgiga luua integreeritud infoühiskonna tuleviku. Selle visiooni saavutamiseks osakond on edendada teadus- integreeritud süsteemid, mis viib ja täita tööstuse nõudmisi keskendudes samas suur mõju loominguline tuum teadustöö nii ühiskonnale kui ka tööstuses. Sellise lähenemisega, sünergia ja harmoonia õppejõud on oodatud esitama ülemine piir uurimistulemusi, mis teeb osakonna tunnustatud kogu maailmas. Lisaks osakond kavatseb moodustada koostöös uurimisinstituut globaalse infotehnoloogia ettevõte lähitulevikus. Et see visioon võimalik osakond jätkab värvata parimad õppejõud ja parandada hariduse ja teadustöö keskkonda, järgides meie eesmärk muuta POSTECH CSE maailma juhtiv infotehnoloogia valdkonnas.

Viimati uuendatud veebr 2017

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega