Magister arvutipõhiseid teadusharusid

Üldine

Programmi kirjeldus

Branch profiili

See programm keskendub hariduse valdkonna eksperdid üliarvutite ja kasutamise superarvutid lahendamisel arvutuslikult nõudlikumate ülesannete Applied Sciences, samuti tehnoloogia. See on ainulaadne eelis tema seotusest IT4Innovations National superarvuti keskus, üks Euroopa võimsamaid superarvutid, mis asub ülikooli campus. See annab praktilisi võimalusi praktilise rakendamise teoreetilist õpet.

Key Õpitulemused

TEADMISED

Õpilased saavad tutvuda erinevate struktuuride tänapäeva superarvutid ning õpivad programmi tõhusalt, kasutades arvutuslikke vahendeid, et lahendada nõudlik praktilisi probleeme.

OSKUSED

Õpilased omandavad oskusi programmeerimine paralleelselt rakendused ja tõhusate paralleelselt algoritme. Lisaks neli erinevat erialasid on võimalik iga pakkudes konkreetseid oskusi järgmistes valdkondades: andmete analüüs ja visualiseerimine, numbriline paralleelselt algoritmide, teoreetiline füüsika ja keemia, ja tehnikas. Rõhk on asetatud oskuste arendamisele interdistsiplinaarse dialoogi, reaalsus tänapäeva töökohal.

üldpädevuste

Õpilased saavad vastava koolituse valdkonnas pehme oskusi. Tänu paljude rahvusvaheliste teadus- ja arendusprojektide, IT4Innovations arendab õpilaste oskust töötada rahvusvahelises, multidistsiplinaarse meeskonnad.

Töökeskkonna profiilid Lõpetajad

Lõpetajad Computational Sciences programmi leiad oma karjääri, näiteks teadus- ja arendusasutused kasutades HPC vahendeid, et saavutada eesmärgid oma uurimistööd ja sageli töötab oma arvutuslikke süsteeme. Hiljuti on oluliselt suurenenud selliste ettevõtete arv nõudlik neid oskusi ja teadmisi, kui HPC hõlmab praktiliselt kõiki teadusvaldkondi. Eksperdid, kes suudavad rakendada oma teadmisi HPC koos teiste erialade, nagu arvutilingvistika mehaanika või füüsika ja keemia, on ka kõrgelt-pärast R & D osakonnad tuntud firmad. Need hõlmavad peamiselt ravimi-, naftakeemia, masinaehitus ja muude tehnoloogiliste ja kõrgtehnoloogia ettevõtetele.

Lõpetamise nõue

120 ECTS ainepunkti, Final riigieksami diplomitöös

Kursuse ülesehitus skeem ECTS ainepunkte

Kursuste loetelu on kättesaadav üksikasjalik filiaali kirjeldus leheküljel 30 EAP semestris.

Viimati uuendatud Märts 2017

Teave kooli kohta

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to ... Loe edasi

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to Times Higher Education Ranking Näita vähem