Magister arvutisüsteemide ja -võrkude

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Computer Systems ja võrgustikud

Sissepääs: dokumentidel;

NÕUDED: taotlejad, kes bakalaureusekraad Computer Systems ja võrgustikud või sarnased programmid, kõrgharidus, tunnustatud ELi; keskmine hinnang Diploma - hea; dokument inglise keele oskus.

KESTUS: 1,5 aastat (3 semestrit).

DIPLOM: Master of Computer Networks.

Master programmi "Arvutivõrgud" koolitab õpilasi lahendada tehnilised probleemid teadus- ja uurimistöö, kohandamine läbi enesetäiendamise võimalusi, dünaamiliselt arenev tehnoloogia liikuvus on riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Arvuti süsteemid ja võrgud on arvestatud ühtsust vajalike tegevuskulude tarkvara.

Koolitus on eristada läbi individuaalse lähenemise ja stiili koolitus. Mastering uusi ideid ja lähenemisi on koos loova rakenduse arendamise, uurimise, projekteerimise ja ehitamise. Individualiseeritud koolitus aitab õpilastel täita tulevikus vajadus töötajate IT-tööstuses.

Märkus: tasusid € 1000 poolaasta ELi üliõpilaste ja 2000 € semestris kolmandate riikide üliõpilastele. Kõik suurepärased üliõpilased õppida tasuta ükskõik tasud.

Õppelaenu teavet võib leida selle lehe: http://epu.bg/index.php/en/application/students-loans

Viimati uuendatud May 2015

Teave kooli kohta

The European Polytechnical University is a multinational centre of interaction between contemporary tuition, scientific research activities and innovations, and academic and business co-operation.

The European Polytechnical University is a multinational centre of interaction between contemporary tuition, scientific research activities and innovations, and academic and business co-operation. Näita vähem