Magistriprogrammi Computational Science and Engineering

Arvutiteadus ja -tehnoloogia (CS & E) on teadmiste valdkond, mille eesmärgiks on arvutite ja matemaatika aluseks olevate meetodite väljatöötamine erinevate süsteemide modelleerimiseks, simuleerimiseks ja visualiseerimiseks. CS & E ühendab mitu erinevat eriala, nagu infotehnoloogia, sealhulgas arvuline analüüs, rakenduslik matemaatika, füüsika ja tehnoloogia. Rakendused on sõna otseses mõttes leidub kõikjal. Nad tegelevad enamasti keeruline ja / või keeruliste süsteemide ja tihti nõuavad juhtimise ja analüüsi suure andmekogumi saatmiseks. Rakendused hõlmavad analüüsi pilte, optimeerimine tööstuslike protsesside, veebipõhine otsida infot, riskianalüüs, mehhanismi taga virmalisi hinnakujundust tuletisinstrumentidega, arvutimängud, ja eriefektid filmides.

Õpetamine

CS & E magistriõpe algab neli kohustuslikku kursust, mis pakuvad nii põhiteadmisi kui ka tugeva aluse järgnevatele spetsialiseerumiskursustele . Programm sulgub koos diplomi tööd, mis annab võimaluse nii kasutada saavutatud teadmisi ja õppida rohkem konkreetseid trikke kaubandust teatud rakenduse.

Kraad ja karjäär

CS & E kasutatakse laialdaselt nii teadusuuringutes kui ka arenenud tööstuse arengus . Efektiivsus on selline töö on aga oluliselt suurendanud hea haridus. CS & E magistriõppe programm annab nii põhiteadmised kui ka eriala, mis on vajalik teadus- ja arendustegevuse projektide edukaks läbimiseks.

Saadud kraad on magistriõpe arvutustehnika valdkonnas.

Õppemaks, stipendiumid ja rahaline toetus

Väheste eranditega, kõikide nende riikide kodanikele väljaspool Euroopa Liidu (EL), Euroopa Majanduspiirkonnas (EMP) ja Šveitsis on kohustatud tasuma taotluse ja õppemaksu hariduse bakalaureuse ja kõrgtasemel alguses sügissemestril 2011 ning seejärel .

Umeå University on pakkuda piiratud arv stipendiume üliõpilastele väljastpoolt ELi / EMP. Praeguseks konkreetseid andmeid stipendiumidele on veel kindlaks määratud.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust Umeå University - Faculty of Science and Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
270,000 SEK
Deadline
Võta kooliga ühendust
Application still open for EU citizens
Võta kooliga ühendust
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Application still open for EU citizens
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Application still open for EU citizens
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date