Master in Computational teadus

Kas soovite astuda tornaado virtuaalses keskkonnas ja prognoosida oma kavatsustest? Või mõista käitumist finantsturgudel? Mida teha, kui sa võiksid simuleerida tulemuse kirurgilist protseduuri, enne kui see ellu viia? Või ennustada, kuidas rahvahulk liikuda katastroofi korral?

Computational teadus on distsipliin, mis on ennast tõestanud kui kolmanda samba kaasaegse teaduse (kõrvuti teoreetilised ja eksperimentaalsed teadus), ja hõlmab modelleerimiseks, simuleerimiseks ja analüüsi maailma nähtuste läbi arvutusvõimsus. See on avanud uued aknad peale füüsilise ja sotsiaalteadused, geoteaduste ja bioteaduste mitmel tasandil mastaabisäästu.

Õppimine Computational Science in Amsterdam

Amsterdami ülikooli ja Vrije Universiteit Amsterdam pakkuda programmi ühiselt. Sa õpib Amsterdami teadusparki ja VU Amsterdam ülikoolis. Koos mitmete juhtivate teadusasutused on Science Park - nagu National Research Institute for Matemaatika-informaatikateaduskond in Holland (CWI) - oleme teamed luua selle programmi. See annab teile ainulaadse võimaluse läbi oma lõpetamist teadus.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP üliõpilastele; 13 300 EUR mitte-EMP-le
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi