Meie Master programmi Computing Science on suunatud õpilastele, kuidas soovite arendada sügav mõistmine valdkonnas, koos teadusliku suhtumine iseloomustab loogilise mõtlemise ja kriitilist analüüsi. Me tahame veenduda, et sa ei saa ainult korrata ja nende faktide olete õppinud, vaid ka laiendada, et teadmised, juhtides oma järeldused. Parimal juhul, see võimaldab teil jätkata oma haridust doktoriõppes Umeå ülikooli või kusagil mujal. Vähemalt, siis peaks olema omandatud teadmisi ja oskusi, mis võimaldavad teil töötada väljakutseid teaduslikke probleeme tööstus teadus- ja arendustegevusse. Meie õpetajad, kes samal ajal on edukad teadlased valdkondades nad õpetavad, aitab selle eesmärgi saavutamiseks.

Eeldused

Edukaks uuringud, mida vaja nii teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi seoses algoritmilise probleemide lahendamine, sealhulgas ka arenenud programmeerimise oskusi. Eriti siis peab olema võimalik programmeerida programmeerimiskeeli nagu C, Java ja Python ja vajadusel kiiresti tutvuda edasi programmeerimiskeeli. Last but not least, peate olema tuttav põhimõistete alates Laskettavuus nagu automaadid, vormiline keeles, computability ja arvutuslik keerukus.

Programmi ülesehitus

On kaks start-up koolitused, et kõik registreerunud õpilased on kohustatud võtma (välja arvatud õpilased, kelle ärakirju sisaldavad juba samaväärsed kursused), nimelt tõhus algoritme ja probleemide keerukus, ja Arvuti Organisatsioon ja arhitektuuri. Enne programmi algust, sina ja programmi direktor lepib veel kaks kursust lõpetades nende kahe, luua hea aluse oma ülejäänud õpinguid.

Kursused programmi koosneb erineval määral loengute, seminaride, grupi harjutused, ja juhendamine seoses erinevaid ülesandeid. Ülesanded on tavaliselt kohustuslik ja on oluline osa programmi. Paljudel juhtudel need sisaldavad mingi tarkvara arendamiseks. Lahendus ülesandeid ja selle esitusviisi võib sisaldada nii suuliselt kui kirjalikult elemente. Oodatud töö koormus pärast programmi ja läbimiseks aeg on 40 tundi nädalas, kuigi aeg selgelt eraldatud loengud, rühma harjutusi ja arvuti labs on tavaliselt palju vähem kui 40 tundi. Seega, see on kuni teil otsustada, milline on parim viis kasutada oma aega.

Programm lõpeb magistritöö koosneb 30 ECTS ainepunkti. Enne magistritöö, siis osaleb käigus Student Conference in Computing Science, mis võimaldab teil treenida teaduslik kirjutamine ja kuidas korraldada väike uurimisprojekti oma valikul.

Keel kõik programmi osad, sh õppematerjalide, on inglise keel. Siiski ei ole garanteeritud, et koolitus väljaspool programmi, mis võib olla vajalik täita ebapiisavad eeldused, pakutakse inglise keeles. Õpilased rääkida rootsi mai, teatud määral isegi võtta kursusi õpetatakse rootsi keelt.

Kõrgharidus ja karjääri

Programm pakub täiustatud teadmiste Computer Science, suuresti jättes kuni teil valida oma erialal. Koos rõhku programmi paneb teaduslikku lähenemist, see annab teile tugeva aluse tulevikus doktoriõppe, vaid ka spetsialiseeritud kohtadel tööstuses.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust Umeå University - Faculty of Science and Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
270,000 SEK
Deadline
Võta kooliga ühendust
Application still open for EU citizens
Võta kooliga ühendust
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Application still open for EU citizens
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Application still open for EU citizens
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date