Magister astronoomia ja astrofüüsika (edasijõudnud) (maa)

Üldine

Programmi kirjeldus

Kaks aastat kraadiõpet pakutud ANU Kolledž füüsika-matemaatikakandidaatMagistrante astronoomia ja astrofüüsika ANU saada uuenduslike haridus. Teil on juurdepääs Austraalia suurima optilise observatooriumi ja Advanced Instrumentation and Technology Centre, mis projekteerib, ehitab ja testid maailma juhtiv mõõteriistadega astronoomia ja kosmoseteadus.

Nagu magistrant, siis põhineb meie Mount Stromlo Observatoorium, kus meie töötajad ja õpilased on andnud olulise panuse astronoomia, kaardistades struktuur ja moodustamise Linnutee avastanud planeedid tiirlevad ümber teised tähed, ja avastanud kiireneva laienemise Universumi. Meie töötajad hulka võitjad Australian peaministri auhinna Teadus ja Nobeli preemia.

Tee päringu otse ANU

Master of Astronomy and astrofüüsika (Advanced) hõlmab nii kursuste ja uurimistöö komponente. Kursuste komponent saab kohandada oma huvid, ja võib sisaldada astrofüüsika meetodid, astrofüüsika arvutustehnika, planeetide teadus, tähe astrofüüsika, galaktikad ja kosmoloogia. Uurimisprojekti annab võimaluse süvendada ja arendada oma põhjalikke teadmisi ja oskusi konkreetses valdkonnas astronoomia või astrofüüsika. See võib hõlmata omandamise ja analüüsi teleskoobi andmed, arengu teoreetiliste mudelite või arendamist ja katsetamist uute astronoomilise aparatuuri.

Õpitulemused

Pärast edukat lõpetamist, õpilased on oskusi ja teadmisi, et:

  1. näitama meisterlikkust teoreetilisi teadmisi oma erialal;
  2. rakendada oma teadmisi astronoomia ja astrofüüsika uusi probleeme;
  3. tõlgendada, sünteesida ja kriitiliselt analüüsida uute kirjandusele olulised astronoomia ja astrofüüsika;
  4. näidata põhi- ja keerulise analüüsi oskused, mida tavaliselt kasutatakse astronoomias ja astrofüüsikas uuringud;
  5. täita teleskoobi vaatluste või luua teoreetiline simulatsioon, tõlgendada ja analüüsida tulemusi, kirjutada aruandeid ja kõrvutada andmeid doktoritöö;
  6. esitada oma uurimistöö eakaaslastega ja teadlased;
  7. selgelt suhelda teooria ja tulemused nii kirjalikult kui suuliselt formaate spetsialist ja mitte-spetsialistidele mõeldud.

Karjäär Valikud

Õppimine astronoomia ja astrofüüsika ANU, järjestatud parim ülikooli Austraalia (QS World University Rankings 2017), pakub võimaluse mitte ainult mitmekesistada oma karjääri võimalusi, kuid ka rahvusvahelisi ühendusi. Paljud meie lõpetajate minna teadustööd teha astronoomia ja astrofüüsika mõned parimad institutsioonide Austraalias ja välismaal, sealhulgas Harvardi, Princetoni, UC Berkeley, Cal-Tech, MIT, Cambridge, Oxford, Max Planck Institute for Astronomy, Max Planck Instituudi astrofüüsika, ja muidugi, ANU.

Vastuvõtutingimused

Bakalaureusekraad seotud distsipliini või rahvusvaheliste samaväärne kooskõlastatult tuvastatud juhendaja uurimisprojekti / lõputöö. Kõik taotlejad peavad vastama ülikooli Inglise keel Sissepääs nõuded Õpilased.

Taotlejad, bakalaureuse kraad või Mehhatroonika seotud distsipliini võib saada 24 (üks semester) krediiti.

Taotlejad Graduate Diploma või Autasud seotud distsipliini võib saada 48 (üks aasta) laenu.

Õpilased peavad saavutama vähemalt 70% kaalutud keskmine hinne esimese 24 ühikut kursuste ja on kinnitamise juhendaja uurimisprojekti jätkata magistrantuuris.

Stipendiumid

Kodused õpilased saavad taotleda Research School of Astronomy and astrofüüsika (Advanced) stipendium mis annab $ 10,000 stipendiumi aastas.

Puuduvad stipendiume saadaval edukas rahvusvaheline taotlejatele. Soovituslik aastamaks programmi 2017. on $ 25.000 või umbes 50000 $ lõpetamist 2-aastase tase. Elamiskulud Canberras sõltuvad suuresti elustiili, kuid tavaliselt on vahel $ 15-25,000 aastas õpilased elavad ANU campus. Kogukulu teeme MAA (Adv) kraadi ANU on suurusjärgus A $ 80,000-100,000 üle kahe aasta.

Viimati uuendatud juuli 2017

Teave kooli kohta

You’ll find our researchers at the forefront of scientific practice and discovery, wherever it may be. Whether it’s on the front line of the Ebola outbreak in Sierra Leone, on a tree branch in the Tas ... Loe edasi

You’ll find our researchers at the forefront of scientific practice and discovery, wherever it may be. Whether it’s on the front line of the Ebola outbreak in Sierra Leone, on a tree branch in the Tasmanian wilderness peering into a parrot’s nest, among the life-support machines of the neonatal intensive care unit or at a lab bench, and in front of the classroom. Näita vähem