Magister audiovisuaalse juhtimise

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Mega Plus - Euroopa Master audiovisuaalse Management t

Toetada uue põlvkonna areneda ja olla edukas

Juuni 2013 märtsini 2014


mega pluss on üheksa kuuga projektipõhiselt, magistriõppekava on suunatud noortele spetsialistidele, kes soovivad kiireks karjääri meelelahutus läbi erialakoolituse kohta audiovisuaalse ettevõtte juhtimine ja sisu tootmises.

mega pluss eesmärk on valmistada järgmise põlvkonna tööstuse ettevõtjad ja juhid sektorisse sisenemisel oskusi ja oskusteavet, mis peavad töötama digitaalse, publik juhitav tööstusharu, mis annab lisaväärtust projektidesse ja nad töötavad.

Mis 90% töökohta määr Mega on saanud tuntud viide nii noortele spetsialistidele, kes soovivad siseneda ja kasvada meelelahutus sektoris ning Euroopa audiovisuaalse ettevõtted otsivad uusi äri talente.


kursuse sisu

Projektide arendamise (loov areng, Transmedia jutustamise, koostöö protsessi ja teha kindlaks sihtgrupp); Projekt Strateegiad ja Äri planeerimine; Projekti rahastamine; Projekti analüüs, pakendamine ja positsioneerimise; Füüsiline Production (Film & TV); Distribution (cross-platform); turundus (traditsiooniline ja digitaalne); Rahvusvahelisel turul, müük ja ülevõtmised; Juriidiline & Business äritegevust; Ettevõte ärijuhtimises; Arendamine Crossmedia rahastamise, tootmise ja levitamise strateegiad; New televisioonitööstuse; Esitlus ja suhtlemisoskus; ja Juhtimine ja juhtimise oskusi.

mõju

Osalejad on läbinud äriühingu või projekti äriplaani, mis sisaldab jätkusuutliku ärimudeli, maksimeeritud tulude ja turustamise võimalusi ja optimeeritud intellektuaalomandi (IP) väärtuse üle formaate ja platvormid, ning loonud tugeva aluse oma valdkonnaülene rahvusvahelise ametialast võrgustikku.


Kursuse ülesehitus

Elamu Koolitus> õppematerjalid ja praktika> Mega Vähesed

Kursus koosneb plenaaristungitel, grupi õpetused ja individuaalne ekspertide kohtumised. Programm koosneb 14 nädala intensiivne elamu koolitus; 6 kuud internatuuri perioodi meelelahutus firma ja online konsultatsiooni perioodi ja lõplik hindamine Week (mega vähe).Sihtgrupp

Suunatud noortele tootjad, Viimastel filmikooli / ülikooli lõpetanud ja juhid suurepärane kogemus. Avatud osalejatele üle maailma.


taotlus nõuete

  • Kõrgharidus või hea erialane kogemus
  • Kursuse projekt (firma või film / TV projekt)
  • Kõrge inglise keele oskust


* 8,000 € ELi kodanikele. Avatud osalejatele üle kogu maailma. Toetused saadaval.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Meedia Business School on üks Euroopa juhtivaid koolitus organisatsioone, mis on spetsialiseerunud audiovisuaalsete äri. Asutatud aastal 1991 toel Meedia Programm Euroopa Liidu ja hispaania Kultuurim ... Loe edasi

Meedia Business School on üks Euroopa juhtivaid koolitus organisatsioone, mis on spetsialiseerunud audiovisuaalsete äri. Asutatud aastal 1991 toel Meedia Programm Euroopa Liidu ja hispaania Kultuuriministeerium (ICAA), MBS on mittetulunduslik organisatsioon, mis on viimase 20 aasta jooksul on ehitatud brändi tipptaseme, mis tagab, et nende algatused on pidevas arengus ja suudavad vastata väljakutsetele ja võimalustele digiajastul. 

 Kõik algatused on projekteeritud ja õpetanud koostöös asjatundjatega audiovisuaalvaldkonna rahvusvahelisel areenil, kellest paljud on töötanud MBS alates selle asutamisest. MBS algatuste eesmärgiks on pakkuda kõrgeimal tasemel koolitust, suurendada oma karjääri ja projektis osalejad ning aidata kaasa säästva ettevõtted, mis on võimelised kindlaks võimalused ja konkureerida rahvusvahelisel turul. MEGA: Mega pluss on kapten üheksa kuud, mille eesmärk on noored spetsialistid, kes soovivad kiirendada oma karjääri audiovisuaaltööstuse ... Näita vähem
Madrid , Ronda + 1 Rohkem Vähem