Magister avalike suhete

Üldine

Programmi kirjeldus

60019_Publicrelations.jpg

Organisatsioonid vajavad kogenud suhtlusvahendeid, et edastada oma sõnumeid tõhusalt. Missioonide keskmes on meie õpilaste õpetamine, kuidas kommunikeerima ja edastada.

Meie rahvusvaheliselt tunnustatud avalike suhete (PR) programm on üks väheseid USA-s, mis pakub bakalaureuse-, magistri- ja keskharidusega seotud PR-haridust. Tavaliselt on sissetulevad kraadiõppe üliõpilased hiljutised ülikoolilõpetajad, kes kavatsevad avalike suhete valdkonnas siseneda.

Valmistuda elukutseks

Meie 13-kuulises programmis uurite avalike suhete (PR) teooria, kontseptsioone, protsesse ja tavasid. Teie sissejuhatav lõpetaja avalike suhete kursus sunnib teid kujundama, kavandama ja täitma tüüpilisi PR-tegevusi, näiteks kliendikohtumisi ja pressikonverentse. Sealt saate kulutada oma aastale kriitilise ja strateegilise mõtlemise arendamise ning õppida, kuidas kõige tõhusamalt suhelda nii klientide kui ka ajakirjandusvahenditega.

Newhouse School pakub ka kommunikatsiooni kommunikatsioonibüroos Communication @ Syracuse , mis on spetsialiseerunud avalikele suhetele ja magistriõppe kommunikatsioonijuhtimise alal , mis on 36-krediidiprogramm avalike suhete otsijatele, kes otsivad karjäärivõimalusi.

Viimati uuendatud nov 2017

Teave kooli kohta

The Newhouse School at Syracuse University is one of the nation’s premier communications schools where talented students come to study and learn from top industry professionals. We pride ourselves on ... Loe edasi

The Newhouse School at Syracuse University is one of the nation’s premier communications schools where talented students come to study and learn from top industry professionals. We pride ourselves on the highest caliber education made possible by an incredible, forward-thinking faculty and state-of-the-art facilities. We offer 11 professional master's degree programs in public communications, most of which can be completed in one calendar year. We also offer an academic master's program in media studies and a Ph.D. program in mass communications. Näita vähem