Magister avaliku korra

Üldine

Programmi kirjeldus

Anda homse poliitika juhtidele oskused, mida nad vajavad, et lahendada ühiskonna kõige keerukamaid väljakutseid.

Selts seisab silmitsi keerukate ja tõhustatud poliitiliste väljakutsetega, nagu taskukohase tervishoiu pakkumine, energiajulgeoleku suurendamine, samal ajal minimeerides meie keskkonnale avalduvat mõju, leevendades üleilmset vaesust, vähendades tööpuudust ja suurendades töökohtade kasvu ning parandades kooli jõudlust.

Avaliku poliitika magistri kraad annab õpilastele põhioskuste kogumi ökonoomika, kvantitatiivsete meetodite, juhtimise ja poliitika kohta, mis võimaldab neil hinnata neid väljakutseid ja nendele reageerida.

McCourti kooli kogemus

VERSATILE, GLOBAL SKILL SET

MPP rõhutab analüütilisi oskusi, mis võimaldavad lõpetajal olla USA-s ja kogu maailmas poliitika kujundamisel, analüüsimisel ja rakendamisel väga tõhusad.

Poliitika maailma keskus

Meie asukoht Washingtonis DC paneb meie õpilased poliitikakeskuse keskpunkti, andes neile juurdepääsu poliitikakoolituste ja töökohtade kõrgeimale kontsentratsioonile.

Juhtivad eksperdid

Meie üliõpilased õpivad elava ja kaasatud poliitikateadlaste ja praktikute kogukonnast, kes on teeninud Valitsuse maja riigivalitsusel kõigil valitsustasanditel Capitol Hillilt föderaalagentidele ja keda regulaarselt kutsutakse valitsust kõigile poliitilised teemad.

LEADERIDE VÕRGUS

Georgetowni vilistlaste võrgustik on üks tugevaimaid ja kõige enam seotud maailmas. Meie lõpetajad jätkavad kõrgete ametikohtade täitmist avalikus, era-, mittetulunduslikus ja mitmepoolses sektoris.

VÕIMALIK JA KASUTATUD AJALUGU

MPP on magistriõppe tasemel kutsekraad, kuid kuna töökogemus ei ole registreerumiseks vajalik, saavad õpilased oma karjääri täiendavalt valmistuda bakalaureuseõppe kursuste läbimisel.

MPP PROGRAMM

Paindlik ajakava

McCourti kool pakub oma MPP kraadi täiustamiseks kahte võimalust. Täistööajaga õpilased täidavad MPP kahe aasta jooksul. Neile, kes soovivad jätkata oma kraadi omandamist, saab MPP-i õhtuprogrammi lõpule viia kolme aasta jooksul.

 • 48 krediidi kraadi programm
 • Core kursused: 24 krediiti
 • Valikained: 18 krediiti
 • Nurgakivi projekt: 6 ainepunkti

Kes peaks taotlema?

Probleemi lahendajad Me hindame kriitilist mõtlemist kõigil tasanditel - alates klassi töödest kuni vabakutseliste aktivistide vastandamiseni arvukate krüpteerijatega.

MÄNGUASJAD Me otsime õpilasi, kes mõlemad unistavad elavat värvi ja saavad teha tööd, et muuta oma unistused reaalsuseks.

TOMORROW LEADERS Otsime tulevasi üliõpilasi, kes tahavad olla juhid mitte ainult Ameerika Ühendriikides, vaid ka kogu maailmas.

KARJERITÖÖTAJAD Me tervitame professionaalseid töötajaid, kes soovivad ennast uuendada - üleminekuga uuele sektorile, tööstusele või kutsesse - ja hindame nende põhjalikke oskusi ja teadmisi muudest valdkondadest.

Sissepääsu eeldused

Vastuvõtmiseks on vaja bakalaureusekraadi. Eelnevad mikroökonoomika kursustekohad on vajalikud ning meie MPP-programmis on soovitatav kasutada mõnda kõrgkooli eelkalkulatsiooni või kalkulatsiooni kursuste tööd. Kuigi eelnev töökogemus ei ole MPP-i jaoks vajalik, on see väga soovitatav ja arvestatud taotluse läbivaatamise ajal.

ADMISSIONS EVENTS & VISITS

Liitu meiega veebis või isiklikult aastaringselt, et saada põhjalik ülevaade meie programmidest ja vastused teie küsimustele. Sessioonid käsitlevad ka vastuvõtuprotsessi ja nõudeid.
 • Küsi meilt kaugelt. Liitu McCourti kooli töötajate ja üliõpilastega veebivestluse kaudu, kus saate vastuseid oma küsimustele akadeemiliste küsimuste, vastuvõtu, karjääriteenuste, üliõpilaselu ja muu kohta.
 • Campus informatsioonisessioonidel. McCourti koolil on mitmed ülikoolilinnakule mõeldud infoüritused igal sügisel ja kevadel, et tulevased üliõpilased saaksid meie programmide kohta rohkem teada saada.
 • Tulevane üliõpilasesindus. Igal sügisel, McCourt korraldab tulevase üliõpilaspäeva, mille jooksul taotlejatel on võimalus osaleda klassides ja istuvad koos teaduskonna, praeguste üliõpilaste ja personaliga.
 • Kõrgharidus messid. McCourt korraldab tabelid mitmel Ameerika Ühendriikide ülikoolide messidel.
 • Vilistlased ja taotleja vastuvõttud. Tutvuge McCourti esindajatega teie piirkonnas! McCourt korraldab vilistlaste ja kandidaatide vastuvõttu New Yorgis, Bostonis, Chicagos ja San Franciscos.
 • Üksiku külastuse ajakava. Kui need sündmused ei vasta teie ajakavale, tervitame ka individuaalseid külastusi.

PROOVI POLIITIKAVALDKONNAD

 • USA kodumaine majanduspoliitika
 • Rahvusvahelise majanduspoliitika
 • Hariduspoliitika
 • Energia- ja keskkonnapoliitika
 • tervishoiupoliitika
 • Sisejulgeoleku poliitika
 • Arengupoliitika
 • Management & Leadership
 • Poliitiline strateegia ja juhtimine
 • sotsiaalpoliitika
Viimati uuendatud sept 2017

Teave kooli kohta

Our location in Washington, D.C., puts our students at the center of the policy world, giving them access to the highest concentration of policy internships and jobs, and allowing us to bring in leadi ... Loe edasi

Our location in Washington, D.C., puts our students at the center of the policy world, giving them access to the highest concentration of policy internships and jobs, and allowing us to bring in leading policy practitioners as both teachers and speakers. Näita vähem