Bioinformaatika ja süsteemibioloogia magister

Suur hulk andmeid on kogutud genoomika algatusi. Nad annavad suurepärase võimaluse uurida saladusi elu, mõista rohkem oma keerukusele, et parandada elukvaliteeti ja vallutada raskete haigustega. Converting selle tohutu kogus andmeid tõeline mõistmine on põhiline väljakutse Bioinformaatika teadus.

Suure tootlikkusega meetodite nagu massiliselt paralleelselt sekveneerimine ja massispektromeetria luua rohkem algandmed kui tavalised arvuti mudelid saavad hakkama tõhusalt. Töödelda ja analüüsida andmeid, arvutusmeetodite alates Bioinformaatika - nagu jada viimist, jada montaaž, biostatistika ja masinõpe - on vaja selleks, et teha prognoose terviseprognoosidele ja otsustada personaliseeritud ravi patsient.

Mõlemad bioinformaatika ja süsteemibioloogia on tugevalt interdistsiplinaarset väljad. See programm ühendab molekulaar- ja rakubioloogia, infotehnoloogia ja matemaatiline modelleerimine integreerida suurel hulgal bioloogilisi andmeid põhilisi teadmisi. Te arendada tugev tunne, teadusuuringute ja kõrge veevõtu ja õppida ühendada kiire areng neis valdkondades.


Miks õpib Vrije Universiteit Amsterdam

Bioinformaticians teisendada genoomika andmete teadmisi. Selleks, et nad teevad integreeritud sissemaksete kasutamine matemaatika, informaatika, keemia, meditsiini ja bioloogia. See on väga multidistsiplinaarne valdkonnas hõlmab laia valikut põhjalikke teadmisi ja oskusi.

Suurepärane rahvusvaheline maine

Magistriõppesse Bioinformaatika on hea rahvusvahelise maine. On juhitud uurimisgrupid, kellel on ulatuslikud kogemused laia valikut praktilisi rakendusi ja teoreetiline teadus.

Integreeritud programmi

Magistritöö on tõeliselt integreeritud programm, mis võtab bioinformaatika perspektiivi. See tähendab, et ei kursused lihtsalt huvides arvutuslikult või bioloogilised teadmised. Õppematerjalid on ühtlustada, kasutades jooksvaid küsimusi, väljakutseid ja võimalusi bioinformaatika. Keskus Integrative Bioinformaatika tegeleb ka neurobioloogia ja süsteemibioloogia. See tähendab, et seal on palju võimalusi ja huvitavale praktika.

Järelevalve

Iga õpilane on määratud juhendaja kogu programmi. Pealegi, praktiline kursuste ja praktika on kontrollitud tihedalt üks Bioinformaatika töötajat.

Karjäärivõimalused


Meie lõpetajad on suur nõudlus: iga õpilane on kohe tööd leidnud tööstuses või akadeemilises maailmas. Enamik minna tööle jooksul alal (40%) ja leida endale sobiv töökoht biotehnoloogia, rahanduse, panganduse või kindlustuse valdkonnas.
Üle poole meie õpilastel (60%) jätkab teadusliku uurimistöö doktorant. Tänu tehnoloogia arengule nagu järgmise põlvkonna sekveneerimine ja areng individuaalse meditsiini karjäärivõimalusi ainult parandada.

Vastuvõtutingimused


Nõuded on jagatud Meistrite spetsialiseerumine erinõuded ja üldnõuded.

Üliõpilaste rahvusvaheline eelõpetuses

Sissepääs seda magistriõppesse on avatud üliõpilastele bakalaureusekraad või magistrikraadi saanud ülikoolis tunnustatud VU Amsterdam. Sisseastuja peab olema põhjalik huvi ja kogemusi molekulaarbioloogiliste ja arvutipõhiseid teadusharusid. Multidistsiplinaarset olemust magistriõppesse Bioinformaatika tähendab, et see on avatud motiveeritud kandidaadid asjakohane kvalifikatsioon kõige bioloogia ja teaduse teemadel. Sõltuvalt teie konkreetse tausta, võib olla vajalik, et teil võtta mitmeid täiendavaid kursusi bioloogia, infotehnoloogia või statistika tuua oma teadmisi nendes valdkondades standardile.

General keele oskuse nõuded

VU Amsterdam nõuab rahvusvahelist taotlejad võtma inglise keele test ja esitada oma skoor osana taotluse. Erandid on tehtud õpilastele, kes on lõpetanud oma hariduse Kanada, USA, Suurbritannia, Iirimaa, Uus-Meremaa ja Austraalia või kes on saanud rahvusvahelise bakalaureusekraadi või Euroopa küpsustunnistuse diplom.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi