Bioinfomaatika ja süsteemibioloogia: kõrgeima hinnangu saanud magistriprogramm!
Genoomikaalgatuste kaudu on kogutud tohutul hulgal andmeid. Need pakuvad kuldse võimaluse uurida elusaladusi, mõista rohkem selle keerukust, parandada elukvaliteeti ja vallutada peamisi haigusi. Bioinformaatika uurimistöö peamine väljakutse on selle tohutu andmemahu teisendamine reaalseks mõistmiseks. Bioinformaatika ja süsteemibioloogia magistriprogrammiga VU Amsterdam sinust selle ala ekspert.

Suure jõudlusega meetodid, nagu massiliselt paralleelne järjestamine ja massispektromeetria, genereerivad rohkem töötlemata andmeid kui tavalised arvutimudelid saavad tõhusalt hakkama. Nende andmete töötlemiseks ja analüüsimiseks on vaja bioinformaatika arvutuslikke tehnikaid - näiteks järjestuste joondamine, järjestuste kokkupanek, biostatistika ja masinõpe -, et teha ennustusi tervisliku seisundi tulemuste kohta ja otsustada patsiendi jaoks isikupärastatud ravi üle.

Nii bioinformaatika kui süsteemibioloogia on tugevalt interdistsiplinaarsed valdkonnad. See programm ühendab molekulaar- ja rakubioloogia, arvutiteaduse ja matemaatilise modelleerimise, et integreerida tohutul hulgal bioloogilisi andmeid põhiteadmistesse. Teil tekib tugev teadustöö ja abstraktsuse kõrge tase ning õpite nendes valdkondades kiireid arenguid ühendama.

Bioinformaatika ja süsteemibioloogia programm on saanud märgi "Top Master" CHOI (Kõrghariduse teabekeskus) 'Keuzegids 2017'. Auhinna määramise otsus põhineb ekspertide ja üliõpilaste antud hinnangul programmi kvaliteedile.

Ühiskraad UvA-ga
Bioinformaatika ja süsteemibioloogia on VU Amsterdam ja VU Amsterdam ülikooli (UvA) ühine kraadiõppe programm. Kursusi õpetatakse mõlema ülikooli asukohas. VU ja UvA annavad lõpetajatele ühiselt välja kraaditunnistuse. Amsterdami bioinformaatika ja süsteemibioloogia tudengina saate kasu teadmistest, võrgustikest ja teadusprojektidest nii ülikoolides kui ka sidusettevõtetes.


See on see, mida teete
Programm on jagatud VU Amsterdam ja VU Amsterdam ülikooli (UvA) vahel, ühendades kahe suurepärase ülikooli ressursid.

Võite programmi lõpetada kas teoreetilisema keskendumisega süsteemibioloogia arvutuslikele aspektidele ja bioinformaatikale või süsteemibioloogiaga seotud eksperimentaalsema koolituse pakkumisega. Kõigile tudengitele pakutakse siiski programmi, mis tagab ületamise sellisel määral, et edukas üliõpilane saab suhelda oma kolleegidega, sõltumata tema keskendumisest eksperimentaalsetele või arvutuslikele erialadele.

Kõik õpilased saavad põhiteavet biomatemaatika, biostatistika ja programmeerimise kohta. Peale selle on kaks valikut: Bioinformaatika või süsteemibioloogia, millel on oma fookus.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

Viimati uuendatud September 3, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP tudengitele. EL-i välistest / EMP-välistest üliõpilastest 14 630 eurot.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date