Magister bioloogiliste teaduste (MBS)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Üheainsa kaheaastase kraadiõppe, mida pakub ANU Teaduste Akadeemia.


Arusaamine bioloogiliste teadus on lahutamatu lahendada mõned suurimaid väljakutseid inimkonna alates kliimamuutuste ohtu, kahjurite ja haiguste suurendada survet maailma toiduvarusid. Kas teie huvid on lai või unikaalne, ANU pakub erinevaid kraadiõppe programme laiendada oma oskusi biotehnoloogia ja aitab leida loominguline ja uuenduslikke lahendusi nendele probleemidele. ANU Master of Biological Sciences on paindlik kursuste programm, mida saab kohandada vastavalt oma konkreetse hariduslikke eesmärke. Tehke päring otse ANU programmiga. Meie programm võimaldab teil spetsialiseeruda teatud bioloogia valdkonnale, nagu biomeditsiiniteadused, ökoloogia ja evolutsioon, geneetika, taimeteadused ja biokeemia. Alternatiivina võid kasutada programmi pakkuda laia ülevaate bioloogiliste teaduste täna. Meie harjutustunnid värskendada oma traditsioonilisi tehnikaid, arendades samal ajal oma oskusi ja teadmisi uutes tipptasemel tehnikat.

Õpitulemused

Pärast edukat lõpetamist, õpilased on oskusi ja teadmisi, et:

  1. näitavad kõrget teadmiste valdkonnas nende uuring;
  2. rakendada oma teadmisi Biological Sciences uusi probleeme;
  3. tõlgendada, sünteesida ja kriitiliselt analüüsida kirjandusele olulised bioloogilised teadused;
  4. näidata põhi laboris oskusi, mida tavaliselt kasutatakse bioloogiliste teaduste teadus;
  5. eksperimentaalseid töö eestvedamisel valmis, tõlgendada ja analüüsida tulemusi, kirjutada aruandeid;
  6. selgelt suhelda teooria ja tulemused nii kirjalikult kui suuliselt formaate spetsialist ja mitte-spetsialistidele mõeldud.

Karjäär Valikud

Bioloogiline Sciences kraad annab teile oskused jätkata karjääri valdkondades, sealhulgas tehase laboratooriumi teaduse, tööstuse, põllumajanduse, avaliku ja keskkonnapoliitika või täiendavat uurimist. Meie lõpetajad on kõrgelt-pärast ja minna leida huvitavaid karjääri valdkondades, sealhulgas põllumajandusliku biotehnoloogia ja sordiaretuse, kliiniliste uuringute, farmaatsiaettevõtted, bio-ohutuse, meditsiiniliste uuringute ja keskkonnapoliitika. Bioloogiateaduste magister (Advanced) võib viia doktoriõppesse.

Vastuvõtutingimused

Bakalaureusekraad või rahvusvaheline võrdlus, mille keskmine märk on vähemalt 70% ja vähemalt kaheksa kursust sugulaspiirkondades. Kõik taotlejad peavad vastama ülikooli inglise keele vastuvõtu nõuetele õpilastele. Kandidaadil bakalaureusekraad või kõrgharidust tõendavale kandidaadile võidakse saada kuni 24 ainepunkti (üks semester) krediiti. Taotlejad Graduate Diploma või Autasud Sugulane distsipliini võib saada kuni 48 ühikut (üks aasta) krediiti. Kognitiivsed erialad: bioloogia, biomeditsiiniteadused, biokeemia, geneetika, evolutsioon, ökoloogia ja taimteadused.

Stipendiumid

Siseriiklike üliõpilaste aastane soovituslik tasu on 29 280 dollarit ja rahvusvahelistele üliõpilastele 39 000 USD. Lisateabe saamiseks klõpsa siia : ANU pakub üliõpilastele mitmesuguseid stipendiume, mis aitavad kaasa nende õpingute maksumusele. Õigust taotleda ANU stipendiume sõltub eripäradest stipendiumi ja võib liigitada tüübi järgi õpilane sa oled. Konkreetsed stipendiumi taotlemise protsessi kohta käiv teave asjaomaste stipendiumi nimekirja. Lisateabe saamiseks vaadake stipendiumide veebisaiti.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

You’ll find our researchers at the forefront of scientific practice and discovery, wherever it may be. Whether it’s on the front line of the Ebola outbreak in Sierra Leone, on a tree branch in the Tas ... Loe edasi

You’ll find our researchers at the forefront of scientific practice and discovery, wherever it may be. Whether it’s on the front line of the Ebola outbreak in Sierra Leone, on a tree branch in the Tasmanian wilderness peering into a parrot’s nest, among the life-support machines of the neonatal intensive care unit or at a lab bench, and in front of the classroom. Näita vähem