Magister coaching amsterdam

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Õppekava on Master in Coaching põhineb Johan Cruyff nägemus, kus coaching on rohkem kui kasutamise taktikaline ja tehnilisi teadmisi.

See on umbes hallata ise, mängijad ja personal meeskond ja keskkonda. Iga osaleja isiklik taust on aluseks edasisele arengule ja paremini mõista ennast kui treener ja / või juhina. Põhimõtet coaching on see, et sa siis kohaldatakse seda teavet teadmisi nõustamine jt.

See programm on huvitav neile, kes on treener või haldaja spordiga, kuid see on ka sobiv (meeskond) juhid, töötajad puhtamaid, juhid, nõustajad ja HRM-konsultandid tegevusalad. Näiteks õpilased tulid, politseid, kindlustusselts, energiat andvat ja suur konverentsikeskusesse.

Johan Cruyff Instituudi Amsterdam

Klasside Master in Coaching on tarnitud Johan Cruyff Instituudi Amsterdam, kõrval asub Olympic Stadium. Olympic Stadium võõrustas 1928. aasta olümpiamängud, luues seose ajaloo ja tuleviku sport. See unikaalne seade inspireerib meie töötajad ja õpilased paista juhendamisega.

Eesmärgid ja sisu

Fookus coaching programmi on eneseteadvuse ja enesearendamiseks. Saad ülevaate oma tugevused nagu treener (et saate arendada programmi ajal), ja need sportlased / töötajad, mille eesmärk neid paremini mõista, et parandada tulemusi.

Pärast programmi teil on arenenud oma isiklikku juhendamist stiili ja saate panna see stiil praktikas. Sul on võimalik esitada ise tõhusalt. Sa tead, mida on vaja individuaalseid kui ka meeskondlikke edu, ja kuidas te saate hallata seda edu.

Õpitulemused

Pärast programmi teil on:

 • Sügav mõistmine põhimõtete juhtimist, juhendamist ja meeskond dünaamika.
 • Sügav mõistmine isiklikku juhendamist stiili; Pidev arutelu käitumine ja tegevus.
 • Võimet tõhusalt hakkama meeskond dünaamika: hoone eduka meeskonnad.
 • Võime teostada professionaalne treeningud (individuaalne / võistkond); Performance Coaching, aidates teistel saavutada oma täit potentsiaali igas valdkonnas oma elus.
 • Võime treener igas olukorras: võitnud, kaotada ja surve all.
 • Võimet tõhusalt hakkama meedia; Professional suhtlemisoskus.

EESMÄRK ON

See Master in Coaching on õige, kui:

 • Sa oled spordi treener, kes soovib arendada oma juhendamise oskusi, et suunata sportlased paista spordi ja elu.
 • Sa loonud kogemus treeneri ja soovite arendada karjääri spordi valdkonnas.
 • Olete manager, kes soovib arendada oma coaching oskusi sport perspektiivi.
 • Olete manager, kes soovib arendada karjääri sport juhendamisega.

Professional võimalused

Lõpetajad on teadlikumad professionaalse tegevuse ja kuidas nad saavad rakendada oma juhendamise oskusi tõhusalt oma tööd. Nad teavad, kuidas Exceli treenerid, kuidas nad suudavad säilitada ametialase edu ja arendada oma karjääri ning suudavad arendada oma isiklikku juhendamist stiilis.

Vastuvõtutingimused

Tuleb tunnistada, et MA Coaching, siis on teil täita järgmisi Vastuvõtutingimused:

 • Vähemalt kolmeaastane töökogemus nii (spordi) treener või manager / juhendaja.

"Pärast 18 aastat professionaalse spordiga, õppisin Master in Coaching. Ma nägin, et see oli kohutav võimaluse süveneda distsipliini coaching asemel, et keskenduda sport taktika, mis on see, mida sa põhiliselt ei meeskonnana sportlane. Programm on ka väljakutsed teil ennast vaadata, keskendudes isikliku kasvu ja kanda oma oskusi ja teadmisi teistega. See on midagi, mis on väga kasulik minu praegune töö politseiosakond." Femke Dekker, Endine Olympic Rower

"Üks meie peamisi eesmärke, kuna viimaste muudatuste meie organisatsioon on suurendada meie coaching tasandil. Meie eesmärgiks on saavutada see läbi selle Master programm ja individuaalne juhendamine treenerid kogenud treenerid. Oleme uhked koostöökogemusi ning parandada meie prefessional oskusi ja meeskond etendused läbi selle prestiižse programm." Merijn Zeemani, treener professionaalne Cycling Team

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Johan Cruyff Institute is a powerful blend of professors, staff and partners who share a passion for educating the next generation of leaders in the sport business for the benefit of all athletes, ... Loe edasi

The Johan Cruyff Institute is a powerful blend of professors, staff and partners who share a passion for educating the next generation of leaders in the sport business for the benefit of all athletes, sport partners, organizations and the students themselves. Näita vähem
Barcelona , Amsterdam + 1 Rohkem Vähem