Digitaalse revolutsiooni nõuab juhid võimelised aru edutehnoloogiad ja nende eelised ja tagajärjed, samuti juhid suutma hallata digitaalse töötluse.

Mida ma õppida?

Master Digital Transformation Leadership pakub teile sügav mõistmine uute tehnoloogiate ja annab teile vahendid, et juhtida eduka digitaalse äri strateegiaid.

Sul on võimalik arendada digitaalseid oskusi nagu digitaalne strateegia, edutehnoloogiad, juhtimine ja muutuste juhtimine, kaasaegse rahanduse, andmete äri, küberjulgeoleku, innovatsiooni ja loova mõtlemise muude teemade hulgas.

See Master võimaldab teil tuua digitaalse valmis äri küna:

  • Tuvastada jõuks digitaalse töötluse.
  • Manage teadmisi, luua teadmisi ja optimeerida äri väärtus digitaalse ökosüsteemi, avastanud uuenduslikke võimalusi.
  • Juhend muutus organisatsiooni, et toetada digitaalse strateegiaid.

KESTUS

Alates oktoobrist 2017 Master Digital Transformation Leadership kestus on 12 kuud. See on rahvusvaheline programm, õpetatakse inglise keeles, mis katab 90 krediiti - ECTS, mille on välja andnud juhtiv ülikool.

KUIDAS KANDIDEERIDA

Kui olete kirglik digitaalse transformatsiooni, siis sooviks arendada parima digitaalse talent ja on kapten kogemus Barcelona, ​​vajame teilt:

1 Taotlusvormi

Leia selle BTS veebilehel: www.barcelonatechnologyschool.com

2 Motivation Letter & CV

Kandidaadid peavad saatma ülestunnistusi kontoris oma CV ning motivatsioonikiri selgitatakse, kuidas nad arvavad Big Andmed mõjutab digitaalse tööstuse järgmise viie aasta jooksul ja kuidas nad võiksid sellele kaasa aidata digitaalse töötluse.

Võite saata selle dokumentatsiooni otse info@barcelonaitschool.com

3 Intervjuu

Meie sissepääs pardal, samuti direktor programmi analüüsib oma kandidatuuri ja kui te vastate profiili Barcelona Technology School, me helistame teile, et vestelda.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
9 kuud
Päevane õpe
Price
17,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev