Magister digitaalse ajakirjanduse ja disain

Üldine

Programmi kirjeldus

Loe olulised oskused Internet vanus: veebikirjastamise ja disain, sotsiaalne meedia, multimeedia tootmise, informatsiooni graafika ja palju muud.

See magistrikraadi on mõeldud valmis ühe aasta või üle sügisel, kevadel ja suvel semester. (Töötavad spetsialistid võiksite võtta kauem aega seda.) See on valmistada hiljuti kooli lõpetanud või praktiseerivad spetsialistid paista põnev valdkonnas digitaalse ajakirjanduse ja teiste vahendajana või side seotud valdkondades. Nagu taotleja magistrikraadi Digital Journalism and Design, sa võita kohe professionaalset kasu a USFSP-Poynter oskuse tunnistuse Digital Technology ajakirjanikele.

Bänner päev DJD: täisakrediteering

 1. mail 2016 Akrediteerimise Nõukogu Haridus ajakirjanduse ja massikommunikatsiooni ühehäälselt hääletanud kinnitada täieliku akrediteeringu University of South Florida Peterburi Online MA programmi Digital Journalism and Design.

Face-näkku bakalaureuse- ja magistriõppe programmid USFSP osakonna ajakirjanduse ja meedia Studies on akrediteeritud alates 2004, teenides uut akrediteerimist iga viie aasta tagant alates. See on esimene programm läbivaatamise eest DJD ja selle akrediteeriti. ACEJMC leitud iga kraadi taotlev programmi pakutud osakond ajakirjanduse ja meedia Studies vastavalt iga tema üheksa standarditele tipptaseme.

Kuigi programmid mitme ACEJMC akrediteeritud programmid on haruldane, haruldasem on jätkuvalt akrediteeritud programmid online kraadi. Tänane saavutus kinnitab raske töö meie üliõpilased ja õppejõud on ajama, sest esimene kohordi DJD õpilased sügisel 2012.

Valmis hüpata täielikult akrediteeritud digitaalse õpikeskkonna ning saada paremaks suhtleja, disainer ja jutuvestja? Tule liitu meiega juba täna.

DJD kraadi funktsioonid 10 kursust esirinnas ajakirjanduse, tehnoloogia ja disaini.

Iga kursus on suunatud ala väga olulised tava digitaalse ajakirjanduse ja disain. Koos kursused annavad tugeva aluse praktiliste ja teoreetiliste oskused, et olla edukas kiiresti muutuvas ajastu online ajakirjandust.

 • multimeedia Reporting
 • Web Publishing
 • Digital Media and Democracy
 • multimeedia Production
 • Ettevõtlik Journalism
 • Digital Media Technology
 • sotsiaalmeedia
 • Digital Media Ethics and Law
 • Visuaalne kommunikatsioon Disain ja teooria
 • Lõplik projekt
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The College of Arts & Sciences is USF St. Petersburg’s largest college, offering a wide range of academic programs. The College has a legacy of providing programs of excellence in a student-center ... Loe edasi

The College of Arts & Sciences is USF St. Petersburg’s largest college, offering a wide range of academic programs. The College has a legacy of providing programs of excellence in a student-centered atmosphere. World-class research and creative activities are carried out in one of the most beautiful metropolitan campuses in the U.S. Take some time to explore our offerings, where “the world will recognize your degree and your professors will know your name.” Näita vähem