Magister digitaalse side, web ajakirjanduse ja uue meedia

Üldine

Programmi kirjeldus

diferentsiaalid kursus

Auto Alun @ s @ s sageli äsja lõpetanud tegemist tööturul, otsin head palka. Kuid firma ei paku kõrge palk on spetsialist, kes tihti lõpuks koolitus sees. Seejärel on vaja jõuda turule juba mõned teadmised, et oleks võimalik läbi rääkida head palka. Selles mõttes on erikursus Digital Side, Web ajakirjanduse ja uue meedia on katta see vahe, konsolideerida, kus vahet on nägu, multi- ja interdistsiplinaarseid, teoreetilised ja praktilised tegevused, õpetajad ja arstid õpetajad kutsetegevuse Uuring keskendus piirkonnas. Ostes meie sertifitseeritud spetsialist, paljud töötavad spetsialistid on uksed lahti, sest teil võib tegutseda side konsultatsioonifirmad, reklaamiagentuurid, digitaalse meedia firmad, veebilehed ja internetiportaalid sisuhaldustarkvara protsessid ja jälgimine sotsiaalseid võrgustikke. Samuti võite olla võimeline tegutsema kordajat teadmisi õpetamise alal kõrghariduse. Mida sa ootad? Telli kohe! Mis klassiruumid multimeedia, raamatukogu, seadmete ja arvuti labs ja arvutigraafika, eripiirkondadest juurdepääsu ja muud vahendid tagatud õpetajatele ja õpilastele ning materjalide tootmine, suudame pakkuda Teile parimaid võrrelda turul! Nad on kõik väga oodatud uue etapi oma karjääri ja oma tööelu! Edu kõigile!

EESMÄRGID

üldiselt:

Suurendada koolituse spetsialistid võimelised tegelema side- ja infotehnoloogia, mis on seotud uute formaatide digitaalse keele ja sotsiaalse meedia; tean teoorias ja praktikas online suhtlemine ja meedia konvergents töötada teadus-, õppe- ja kasutada põhilisi ja praktiline mõisted interaktiivse kommunikatsiooni, pakkudes erialaseid teadmisi, mida nad vajavad tegutsema digitaalset kommunikatsiooni tegevuse abil kommunikatiivset paradigmad perspektiivi interaktiivsuse hulgast digitaalses keskkonnas omavahel internetis edendada kontseptuaalseid ja tehnilisi ja teaduslikke uuendusi.

konkreetne:

  • analüüsida vajadusi ja / või probleemid, mis vajavad sidelahenduste digitaalse meedia ja esitama uuendatud stsenaariumi digitaalse side valdkonna globaalse ja kohaliku turu;
  • uuendatud meetrika ja mõõtmisvahendite sotsiaalsete võrgustike, seireprotsessid, loomine liikuva meedia, mobiilside universumi ja Digital Marketing strateegiad.
  • arusaam audiovisuaalse sisu avaldamise protsessid, mille eesmärk on meedia koondumist ja jagamise kaudu, arendamise, rakendamise, analüüsi ja seire tulemused ning tooteid Digital ja Interaktiivne meedia;
  • mõista mõistete planeerimise, analüüsi ja tõlgendamise digitaalse meedia andmetel meediaväljaannete, äri ja online kampaaniad, protsesside juhtimine, strateegiline planeerimine ehitamiseks interaktiivne tooteid, ärimudel;
  • töö turul mõisted ja online tarbija mitmepoolse side, digitaalsete õiguste, digitaalse turunduse ja online kampaaniaid; võrgu turundus, e-kaubandus; freeconomics ja majandusele;
  • mõista strateegiad hoone ja brändi juhtimine internetis; mõisted, funktsioonid ja trendid digitaalse turu; tähtis on üles ehitada ja hallata marki internetis, protsesside ja planeeringutes, strateegiate, tegevuste sõidukite ja tööriistad, juhtimise kaubamärkide internetis.

AUDIENCES

Side spetsialistid (ajakirjanduse, avalike suhete, reklaami), Marketing, Business and Professional lõpetajad erialasid keskendunud web või teistes valdkondades, kes on huvitatud arendada valdkonnas kommunikatsiooni strateegiad digitaalse meedia.

METOODIKA

Muidugi töötatakse läbi erinevate õpetamise / õppimise meetodeid, et võimaldada üliõpilaste aktiivset osalemist ehitamise teadmisi. Kasutatakse vastavalt laadi ja soovitav igas aines erinevaid meetodeid nt juhtumiuuringud; mänge ja simulatsioone; konverentside korraldamine; loenguid; seminaridel; suunatud uuringud; rühmatöö; harjutustunnid laboris; arutelusid ja kogemuste vahetamist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. Näita vähem