Magister disain

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Design sobib hiljuti lõpetanud oma disainiga seotud distsipliini või tööstuse spetsialistid, kes on rohkem kui kuus aastat loomemajanduse valdkonnas.

Töö simuleeritud tööstuse keskkonna, meie kraadiõppe üliõpilastele tuleb väljakutse oluliste uuringute ideid, probleeme lahendada, ning luua disaini lahendusi vastuseks erinevaid reaalse püksikud. Need püksikud vajavad meie õpilastel töötada üheskoos teistega, et luua laia digitaalse ja loominguline toodete, teenuste ja lähenemisviiside üle hulga meedia platvormidel.

See projektipõhine interdistsiplinaarne lähenemine tähendab, et lõpetajad programm lõpule viia muljetavaldav portfelli täis praktiline ja töökogemus näidata oma praeguste või tulevaste tööandjatega.

Karjääritee

Võimalik karjäärivõimalusi lõpetajatele Aspirantuur Design hõlmavad nii strateegiline ja disain seisukohti disainistuudiod, ettevõtted ja nõustamine ametid: Projektijuht; Süsteemid disainer; Kaubandus ja kaubamärgi arendaja või strateeg; Jätkusuutlikkus disainer; Interaktiivne disainer; Mobiilne tehnoloogia projekteerija; Kasutaja kogemus disainer; Design analüütik; Screen disainer; Digitaalne animaator; Teave disainer; Toote disainer ja arendaja; Teenuse disainer; Transmedia disainer; Pakend disainer; Turundus ja kommunikatsioon kommenteeritud; Loovjuht; Reklaam stuudio direktor; Meedia juht; Kirjastaja; Teisene disain õpetaja; Design konsultant; Design juht.

Kursuse komponendid

Ajal Master of Design, siis kohustub järgmistele muidugi töö:

  • Kaks (30 krediiti iga), NZQF Level 8.
  • Master Ettepanek (15 krediiti), NZQF Tase 9.
  • Master Project (45 ainepunkti), NZQF Tase 9.
  • Üks (mitte-for-krediidi) Doktor Toolbox komponent.

Sobivus

Et saada Master of Design, taotleja peab:

  • Hoia erialakraad, mis on oluline kujundada (nt disain - Graafiline, Fine Arts, Industrial, Toode, Kognitiivne Science / psühholoogia, Software Engineering, Computer Science, Computer Engineering, OR
  • Aspirantuur, mis on olulised disain; VÕI
  • Bakalaureuse kraadi ja töökogemust disaini seotud valdkonnas on heaks kiitnud Meedia Disain School akadeemiline juhatus.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Media Design School is New Zealand’s most-awarded tertiary institute for digital and creative technology qualifications

Media Design School is New Zealand’s most-awarded tertiary institute for digital and creative technology qualifications Näita vähem
Auckland , San Diego , Milano , Bangkok , Adelaide + 4 Rohkem Vähem