Magister ehitustehnilised - tsiviilehitus

Üldine

Programmi kirjeldus

MasterIngenierie1

Olgem kujundada tuleviku koos!

Akrediteeritud Rumeenia Haridus- alates 2013. meistrid "ehituskonstruktsioonide" on 2 aastat kraadiõppe programme, õpetamise ja eksamite täiesti inglise keeles või prantsuse keeles.

Korraldaja jooksul teaduskonna of Engineering võõrkeeled (FILS) Tehnikaülikooli ehitusteaduskonna Bukarest (UTCB), meistrid sisaldab 3 semestrit loenguid ja eksamid ja 1 semester täielikult pühendatud magistritöö. Magister programmid on kokku 120 ECTS (Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteem).

Meistrid on avatud Rumeenia ja välismaa poissmees lõpetajatele. Samuti mahutab Erasmus + vahetusõpilastele. UTCB on 67 Erasmus + lepingud ülikoolidega 17 riigist. Õppeaastaks 2016-2017 üle 15 Erasmus üliõpilased Prantsusmaa, Hispaania ja Kreeka on juba registreeritud meie meistrid.

Sama kapten programmid osutatakse FILS õpetamise ja eksamite inglise või prantsuse keeles. Exchange õpilased saavad kasu sellest, kui neid lubatakse valida loenguid mõlemas keeles ja seega nad saavad arendada oma võõrkeeli oskusi.

Meistrid pakuvad täiendust teoreetilise ja modelleerimine teadmised koos arenenud kursused ehitustehnilised. Keskseks teemaks meistrid on maavärin vastupidav disain märkimisväärne summa pühendatud tundi (struktuurse dünaamika, inseneri seismoloogia Seismoloogia-, seismilised haprus, mittelineaarne analüüs). Maavärin vastupidav disain mõistete ja rakendusi on ka peaaegu kõik loengud ja projektid, Rumeenia on maavärin altid riik, millel on pikk ja kogemusi maavärin inseneri.

MasterIngenierie2

Meistrid kasu tegevuse jooksul UTCB seismoloogiaalaseid riskihindamise Research Center (CER), oluline hulk õppejõud on CERS kohal.

Mis õpilased väikestes gruppides ja tihedas kontaktis õppejõudude, tähelepanuväärne rahvusvahelises keskkonnas (sees FILS seal õpib õpilasi 21 riigist, lisaks Erasmuse üliõpilased), peremehed ehituskonstruktsioonide juures FILS-UTCB on suurepärane valik post kraadiõppe ehitusinsenerid huvitatud struktuuri analüüs, tsiviil- ja hüdrotehniliste rajatiste projekteerimise, maavärin projekteerimisfirmad ja teadus.

Frankofoonia on tugev vara UTCB. Liige Agence ülikooli juures Frankofoonia (AUF) alates 1995. UTCB mahutab Prantsuse lektor (sees konventsiooni Auf ja Prantsuse Suursaatkonna), prantsuse raamatukogu, Centre de REUSSITE universitaire (CRU), ning korraldab ja osaleb palju prantsuskeelse tegevust. Prantsuskeelse kapten anti toel projekti AUF (2013-2015), mis võimaldas osta teatmeteoseid ja loengumaterjalid ja vahetuse professoritele Prantsuse partner ülikoolides. Professorid alates Université de Nantes, Ecole Centrale de Paris ja Université de Grenoble õpetanud jooksul kapten. Master ka mahutab õppejõudu jooksul Erasmus +.

Õppimine FILS-UTCB ka saate avastada dünaamiline õpilase elu Bukarestis ja nautida ilu Rumeenia.

UTCB ja Liege Ülikooli (Belgia) on lõppjärgus allkirjastamise topelt-diplomi kokkulepe master tasemel. Kell UTCB on FILS meistrid Ehitustehnilised, inglise ja prantsuse keeles, on lepingu osa.

UTCB lõpetanud, kes on valitud topelt diplomi kokkuleppel Ecole Nationale des Ponts et chausees (Ponts ParisTech) cand registreeruda meistrid Ehitustehnilised (inglise või prantsuse keeles), mis on lepingu osa.

MasterIngenierie4

Sissepääs

ELi kodanike

Sissepääs põhineb bakalaureuse tulemusi kahanevas järjekorras kuni arv kohti.

EL lõpetajad saavad tasuta õppida ka piiri vabade kohtade Rumeenia ja kodanikke EL, Euroopa Majanduspiirkonna (EES) või Šveitsi Konföderatsiooni (30 kohta õppeaastal 2016-2017 nii meistrid õpetamine inglise ja prantsuse keeles ), või mille aastane uuring tasu 4500 lei (~ 1000 eurot), samuti 30 kohta nii meistrid, EL ja mitte-EL kodanikud.

Numbrid kohti saab suurendada sõltuvalt kandidaatide arvust, sisemise korra jooksul ülikoolis.

Keeleoskus:

Kandidaadid, kes on tunnustatud keele oskuse tunnistus (CAE, CPE, TOEFL, TOEIC, IELTS, AQA, DELF, DALF, TCF, TEF, TFI, Diplome de l'Alliance Française, kakskeelse klassi sertifikaat), FILS lõpetajate kandidaatide Anglofoonilised või prantsuskeelsete riikide või kandidaatide bakalaureuse õpinguid inglise või prantsuse keeles, on vabastatud keele testi.

Ülejäänud kandidaadid peavad läbima keeleoskuse testi (sõltumata nende võimalus riigi sponsoreeritud koht või koht, kus õppemaks). Kandidaadid esitab tunnistuse originaal koos koopiaga. Ülejäänud kandidaadid peavad läbima keeleoskuse testi ajal sissepääs (EL kandidaatide ilma uuringu eest) või pärast nende saabumist (EL kandidaadid ja mitte-EL kandidaatide uuringu eest).

Sissepääs kalender:

  • registreerimine Rumeenia ja ELi kandidaadid - 21. ja 22. september 2016, vahel 9-13 juures FILS sekretariaati (Bd. Lacul Tei, No.124, Bukarest)
  • Keeleoskus test - 23. september 2016, alates 10:00 ja kestab kaks hours.The jaotus kandidaatide klassiruumid keeleoskuse testi näidatakse 22. septembril pärast registreeringuid, kell FILS teadetetahvlil ja teaduskonna kodulehel. Päeval test, kandidaadid tulevad kell 9.30 klassis, kus nad jagati koos isikutunnistuse ja nende testkaart.
  • Tulemused kuvatakse 23. septembril varsti pärast katse lõppu.
  • Lõplikud tulemused vastuvõtmise eksami kuvatakse 23. septembril.
  • Edasine haldusandmetes saab osakonna rahvusvaheliste suhete: iro@utcb.ro ja http://admitere.utcb.ro/
  • Registreerimistasu vastuvõtu eksam on 100 lei (~ 22 eurot) õpilastele EL, näha ega Šveitsi Konföderatsiooni.

Majutus

Soovi magistranti taganud kohti õpilaste ühiselamu: Rumeenia ja ELi õpilased peavad tegema taotluse registreerimise ajal lubamist.

Stipendiumid

Rumeenia ja ELi üliõpilaste vastuvõtt riigieelarve vahenditest (st ilma uuringu eest) on võimalik saada stipendiume funktsioonina õppeedukust ja nende isiklikku majanduslikku olukorda, vastavalt kehtestatud reeglitele UTCB senati ja sõltuvalt stipendiumi rahastamise UTCB et ministeerium Haridus.

Kolmandate riikide kodanikud Sissepääs põhineb bakalaureuse tulemusi kahanevas järjekorras kuni arv kohti.

Spetsiaalne vastuvõtu korra Studding Rumeenias on vajalik mitte ELi kandidaatriigid.

Mitte ELi üliõpilaste õppemaksu on 270 eurot kuus kogu kestuse õppeaasta (st, 9 kuud = 2430 EURO või 2700 EURO sealhulgas sügisel eksamisessiooni).

Majutus

Soovi magistranti on tagatud kohti õpilase ühiselamu:

Stipendiumid

Non-EU õpilased saavad stipendiumi õppimiseks Rumeenia valitsustelt, Rumeenia valitsus või teiste rahvusvaheliste organisatsioonidega.

MasterIngenierie3

Tasud:

Kui te taotlete eelarve rahastatud kohti, ei ole tasu ELi kodanikele, Euroopa Majanduspiirkonna (EES) või Šveitsi Konföderatsiooni.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Technical University of Civil Engineering of Bucharest is a technical university that trains higher education specialists in the fields of civil engineering, building services engineering, mechani ... Loe edasi

The Technical University of Civil Engineering of Bucharest is a technical university that trains higher education specialists in the fields of civil engineering, building services engineering, mechanical engineering/technological equipment and machines, environmental engineering, geodesic engineering, management and engineering and systems engineering. Näita vähem