Mis on käesoleva õppekava?

Programm on keskendunud, et anda kaasaegsed teadmised elektrienergia süsteemide kavandamise ja sellega seotud valdkondades, mis on vajalikud spetsialistid arendada kaasaegse elektri süsteemid, arendada võimet rakendada teadmisi professionaalselt. Õpilased saavad eriteadmisi elektri süsteemi inseneritöö, vajalike kaasaegsete tehnoloogiate ja sõltumatu uute toodete ja teenuste ning teostada rakendusuuringuid elektri süsteemi tehnilise ala. Arendada oskusi loovalt rakendada teoreetilisi teadmisi ja teaduslikke uurimistulemusi ja parandada ametialase pädevuse ajal kogu elu õppimist.

Mida õpitakse?

  • Väga erialaseid teadmisi valdkonnas elektrienergia süsteemide kavandamise seotud teadus- ja arendustegevuse ning uute toodete ja teenuste, vajalik areng, hooldus ja parandamine fotoelektrilise ja tuuleenergia süsteemid.
  • Võime iseseisvalt arendada, säilitada ja parandada kaasaegse elektri energia süsteemid, fotogalvaanilised ja tuuleenergia süsteemid.
  • Oskused valida ja kasutada matemaatilisi meetodeid, tarkvara ja riistvara, et lahendada probleeme elektrienergia süsteemide kavandamise alal ning analüüsida ja tõlgendada tulemusi.

Aga karjäärivõimalusi pärast MSc uuringud?

Elektrienergia süsteemide kavandamise magistranti on võimelised töötama ettevõtetes säilitada elektrienergia süsteemid, ise hallata inimrühmade valmistub elektrotehnika projektide või jätkata doktoriõppe elektroonika, telekommunikatsiooni ja infotehnoloogia valdkonnas.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Vilnius Gediminas Technical Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
3,900 EUR
aastas. ELi kodanikele samad hinnad nagu kohalikud üliõpilased kandideerida.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi