International Master Degree - Electrical Energy Conversion & Power Systems

EESMÄRGID:

Peamine eesmärk magistrikraad "Electrical Energy Conversion and Power Systems" on koolitada kvalifitseeritud eksperdid seotud valdkondades elektrienergia juhtimise ja elektrisüsteemide rakendada taastuvenergia.

Master esitleb kahekordne lähenemine: teaduslik ja professionaalne. Seoses teadusliku osaKoolitus põhineb disain kaks põhilist rakendust: Electrical Power Systems ja elektriseadmed ja hübriid Traction Systems.

Teiselt poolt, mis puudutab professionaalset osa koolitus põhineb juhtimise elektrienergiat. Seega teemade selles professionaalne osa, on loodud kaks peamist ideed: tarbijate juhtimise energiat ja tootmise ja edastamise elektrienergia vabaturu.

Kolm peamist suunda on loetud tähtsaimad Master:

  • Elektrisüsteemi.
  • Elektri- ja hübriidsõidukite.
  • Energiatõhususe ja taastuvenergia.

Kursuse struktuur:

Master on jagatud 4 mõttes, mis kestavad kaks aastat (120 ECTS): esimese ametiaja on tasandusfondi etapp, mis pakub valikaineid mille eesmärk on edendada ühtlustumine õpilaste teadmisi pakutakse. teiseks ametiajaks pakub mitmeid kohustuslikud kursused kõigile õpilastele. Need teemad on edendada omandamine ühise oskusi Master. kolmandaks ametiajaks on kavandatud järgmised kaks võimalikku rajad: professionaalne ja uurimistöö. Esimene neist on keskendunud omandamise vajalik pädevus juhtimise elektrienergia, pöörates erilist rõhku energiatõhususe ja taastuvenergia. Teine lugu läheneb tehnoloogia arengu ja tööstusdisainilahenduse kehtestatud konkreetseid pädevusi kapten abijooni: "Põrandatööd"Ja"Elektriline / hübriidsõiduk". viimane mõiste on kavandatud lõpule õppetööd. Kursusi sel perioodil põhinevad õpetus. Lisaks õpilastele on viia lõpule oma magistritöö.

Student Profile:

See Master on suunatud insenerid, insenerid või teiste lõpetajate huvitatud Power Systems seotud Energy Efficient Conversion.

Eeldatakse vastama järgmistele nõuetele:

  • Suuline ja kirjalik suhtlemisoskus kapten ametlikus keeles (inglise keeles).
  • Võime töötada meeskonnas ja seada pikaajalised isiklikud suhted inimestega teistest rahvustest ja kultuuridest.
  • Huvi omandada uusi oskusi ja otsustavat; himu olema pidev õppeprotsess.

Asukoht:

Magistriõpe antakse õpetust Campus Viesques Ülikooli Oviedo, asub Gijón, kus rohkem kui 3000 üliõpilast käivad bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi praegu.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2020
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
okt 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date