EME on rahvusvaheline teadus magistrikraadi Electronic ja masinaehituse erialal Elektrooniline programm.

See Research Master õigus «Elektrooniline ja Mechanical Engineering - Elektrooniline programm» (EME) on üheaastane uuring, mille eesmärk on tuua õpilased, teoreetiline taust peab olema ekspert. See uurimusliku Programmi eesmärk on moodustada kõrgelt kvalifitseeritud personali, et olla aktiivne mikroelektroonika inseneri. See Research Master haldab rahvusvaheline kõrgetasemeline instituudid, Colt Tours, GREMAN ja labor Mehaanika ja Rheology.

See Masters, õpetatakse täiesti inglise keeles, eesmärk on spetsialiseerunud üliõpilased teaduse ja tehnika keraamika, metall, polümeerid / elastomeerid ja komposiidid, rõhuasetusega erinevatel teemadel nagu materjalid elektroonika, biomaterjalide, nanotehnoloogia, mehaanika, disain, numbriline modelleerimine, usaldusväärsust, olelustsükli analüüs, töötlemise ja mõõteriistad jne

See programm aitab rahuldada vajadusi nii inseneri-ja loodusteaduste peamised äriühingud. Tihedad sidemed tööstuse antakse läbi off-campus tööülesanded tööstuses (praktikume) või akadeemilise lab. Meie eesmärgiks on toota hästi kvalifitseeritud materjalid teadlased ja insenerid, kes suudavad tegutseda tehnilise areenil kui ka oskust, et endale juhirolli tööstuse, akadeemiliste ringkondade ja valitsus.

Programmi eesmärk on toota lõpetajatele, kes on:

  • võimalik kohaldada põhimõtteid materjaliteaduse ettevõtja kõrgel tasemel tehnilisi ja / või teadusprojekte.
  • kursis erinevate ehitusmaterjalide (sh metalle, pooljuhte, keraamika, polümeerid ja komposiidid) ning suhteid töötlemine, struktuur, omadused ja toimivus.
  • võimalik kindlaks määrata ja lahendada probleeme, eriti juhul kui tegemist materjalide valikul ja disaini ning on võimalik arendada, rakendada ja hinnata lahendusi integratsiooni kaudu oma põhilisi teaduslikke oskusi ja teadmisi.
  • võimelised tulemuslikult suhtlema ja kes näitavad võimet toimida multidistsiplinaarse meeskonnad.
  • osav kasutades kaasaegne tehnika vahendid iseloomustamiseks, analüüsi ja disaini materjale.
  • võimeline aru saama oma vastutust oma kutsealal ja ühiskonna globaalses kontekstis
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust University of TOURSis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date