Magister elektroonilisel manussüsteemid

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülesehitus

Magistriprogrammi koosneb: Õpilaste 4-aastase bakalaureuse kraadi minimaalne ja spetsialiseerumine Electronic / Instrumentation / Elektrotehnika / Automation:

 • Semester 2 - Academic (ülikooli)
 • Semester 3 - Academic (ülikooli)
 • Semester 4 - Praktika (firma / laboratoorium)

Õpilaste 3-aastase bakalaureuse kraadi või kellel on 4-aastase bakalaureuse kraadi teises inseneriteaduse stream:

 • Semester 1 - Academic (ülikooli)
 • Semester 2 - Academic (ülikooli)
 • Semester 3 - Academic (ülikooli)
 • Semester 4 - Praktika (firma / laboratoorium)

Esimesed kolm akadeemilist semestrit * pakutakse ajavahemikus september 2016 kuni jaanuar 2018.

Loengud, harjutused, lab töö, praktiline töö, projektid, konverentsid ja / või seminare moodustavad akadeemilise semestrit. Hindamine, vormis testid, viktoriinid, eksamid jms viiakse läbi regulaarselt. Õppejõud on alates ESIGELEC ja / või INSA Rouen, alates partner ettevõtetele ja partner ülikoolides Prantsusmaal või välismaal.

 • 2 semestrit õpilaste puhul antakse otsene sisenemise teisel poolel, alustades veebruar 2017 Viimane semester on pühendatud tööstus- või teadustöö kogemus, mille käigus õpilased peavad tegema kohustusliku internatuuri firma või laboris jooksul 4 kuud ( min.) kuni 6 kuud (max.). Kuigi ESIGELEC ja / või INSA Rouen pakkuda abi leida praktikakohti, õpilased on eeldatavasti aktiivselt osaleda, kui praktika ei pakuta automaatselt. Õpilasel on kuni kaks aastat, pärast viimast akadeemilise semestri:
  • leida ja täielik internatuuri
  • esitama professionaalne väitekirja ja anda suulisi seletusi enne kokku žürii

  Juhul, kui need nõuded võivad põhjustada aste ei antud.

Student Status

Registreeritud Student staatus ja õpib Student staatuse viimasel poolaastal koosneb kolmest etapist, so lõpetamist internatuuri, esitades professionaalne väitekirja ja suuline ettekanne žürii ees kokku ESIGELEC. Õpilased peetakse Õppijad of ESIGELEC jooksul 6 kuu jooksul pärast viimase akadeemilise semestri. Selle aja jooksul, õpilased on eeldatavasti lõpule kolme eelpoolmainitud etapid. Registreeritud Student staatus pikendada, kui õpilane on hakanud praktika, kuid ei lõpetanud teise / kolmanda etapi. Juhul õpilased ei hakanud internatuuri kuue kuu möödumisel viimasest akadeemiline semester, peavad nad uuesti registreeruda ja loetakse Õppurite of ESIGELEC. Registreeritud Student staatus hakkab kehtima uuesti alustamisel internatuuri ja kehtib kuni selle ajani üliõpilane on täitnud kõik kolm etappi selles osalenud. Üliõpilasel on maksimaalselt kaks aastat, et lõpetada kolm etappi semester internatuuri. Registreeritud Student ja uuringusse kaasatud Student staatuse kaotab kehtivuse, sõltumata sellest, kas õpilane on antud magistrikraad žürii ESIGELEC ja INSA Rouen läbimisel muidugi.

Lühikirjeldus & suunised

Master in Electronic Embedded Systems Master 's programmi eesmärk on õpetada õpilastele asjakohaseid teadmisi, professionaalseid oskusi ja praktilisi kogemusi elektroonika ja Embedded Systems tööstuse või teadus. Nad õpivad, kuidas kavandada, arendada ja rakendada sardsüsteemide erinevates sektorites. Õpilased omandavad ka põhilised juhtimisoskusi. Rahvusvaheline keskkond ESIGELEC võimaldab õpilastel avastada uusi kultuure ja keeli. Õpilased peavad olema TCF või TEF sertifitseerimise eksamid prantsuse (või TOEIC prantsuse keelt kõnelevatele õpilastele). Kohustuslik internatuuri annab õpilastele praktilisi kogemusi töökeskkonnas. Meie lõpetajad leiavad töövõimalusi arendajad, projektijuhid, konsultandid või teadlased valdkonnas elektrooniline manussüsteemid.

Sisu

 • Elektroonika ja sardsüsteemide,
 • Projekteerimise, arendamise ja tootmise elektroonilised süsteemid ja seadmed, mida kasutatakse lennunduses, ruumi ja autotööstus,
 • Paar projektijuhtimise moodulid ja projekti hooldust ka programmi kaasatud.

Fast track

Võimalik otsest sissepääsuks semester 2, õpilaste 4-aastase bakalaureuse kraadi ning pärast kinnitamist ESIGELEC

Viimati uuendatud nov 2015

Teave kooli kohta

ESIGELEC provides trainings for engineering students, in telecommunications, electronics, information technologies, information networks, embedded systems, automation and robotics, electrical engineer ... Loe edasi

ESIGELEC provides trainings for engineering students, in telecommunications, electronics, information technologies, information networks, embedded systems, automation and robotics, electrical engineering for transport, mechatronics, energy and sustainable development, biomedical engineering, business engineering and financial engineering. Näita vähem