Mehaanikateaduskond

Uuring Branch

Energeetika

Branch profiili

Branch hõlmab laia energeetikaküsimusi. See tutvustab õpilastele energiapoliitikat ja esitab selle üks tugisambaid elektri ja soojuse tootmiseks Tšehhi Vabariik. Lõpetajad saavad hinnata valik tehnoloogiat kasutatakse uute energiaallikate kriteeriumide alusel maksimaalse energiatõhususe ja minimaalse emissiooni. Õpilased saavad praktilisi kogemusi parandamisele kaasa koostöö osakonna ja teaduskonna erinevate institutsioonide ja töökohtades Tšehhis ja välismaal, mille eesmärgiks on saavutada kõrge teadmiste tase viimaste uuringute seadmed. Kõik õpilased süvendada oma teadmisi teooria vedeliku mehaanika, soojuse ja mass üle ja põlemist ja õppida edasi ehitamise ja käitamise põhiühikud elektriseadmed, nagu katlad, turbiinid, kompressorid, elektrijaamad, sisepõlemismootorite ja omandab veemajanduse energia, õhu ja lennujuhtimise, diagnostika ja hooldus võimul. Õpilased valida üks neljast spetsialiseerumise. Sest "soojusjõuseadmete ja tööstusvool" võimaluste hulka soojust, tuumaelektrijaamade või kasutada teiseseid energiaallikaid. Sest spetsialiseerumine "Alternatiivenergia ja keskkonnatehnoloogia" võimaluste hulka kuuluvad ventilatsiooni- ja kliimaseadmete, alternatiivsete ja taastuvate energiaallikate ja energeetika biomassi kasutamine ja jäätmed. Kolmas spetsialiseerumine "Ehitus aurukatelde ja kütteseadmete", valmistab oma ala spetsialistid soojusenergia arvutused, projekteerimine ja ehitus aurukatelde, ja mida iseloomustab subjektide: aurukatel II, materjalide ja jõudu disain katla osad ja disain metoodika valdkonnas. Neljas spetsialiseerumine "Tuumaenergia seadmed" valmistab spetsialistide soojus ja hüdraulilised arvutused, projekteerimine ja ehitus tuumaelektrijaama komponente ja mida iseloomustab subjektide: keemia tuuma energiline, tuumaelektrijaama varustuse, tootmise tehnoloogia tuuma komponendid, tuumaenergia masinad ja rakendada mehaanika tuumamaterjalide energeetilisi. Lõpetajad saada head töökohta ning praktiline rakendus, kas see on keskendunud projekteerimise, rakendamise ja haldamise.

Key Õpitulemused

- Teadmised

Eesmärk on see uuring filiaal on haridus inseneri koostatud projekteerimise, käitamise või töö korraldamisel energeetikas ja energiatehnoloogia ja ühendatud oksad. Tavalises, kohustuslik õppekava üliõpilane süvendab oma / oma teadmisi teooria vedeliku mehaanika, soojuse ja mass ja põletamine ja põhjalikult tutvuda projekteerimise ja opereerimise põhiüksused energia oksad nagu katlad, turbiinide, kompressorite, jõuallikat, sisepõlemismootorite ja saab teadmisi valdkondades veemajanduse energeetikas, õhu kaitse ja toimimise reguleerimine, diagnostika ja hooldus energeetikas.

- Oskused

Õpilased valida ühe kolmest võimalikust erialasid, ja võimalusi iga. Sest spetsialiseerumine "Thermal energeetilisi seadmeid ja tööstusvool Engineering", ta / ta võib valida näiteks gaasitööstus, soojusmajanduses, tuumaelektrijaama varustuse või kasutamisel sekundaarsete energiaallikatega. Sest spetsialiseerumine "Alternatiivenergia ja keskkonnakaitse tehnoloogia" teemade hulka kuuluvad ventilatsiooni- ja kliimaseadmete, alternatiivsete ja taastuvate energiaallikate või energeetilise biomassi kasutamine ja jäätmed. Kolmas spetsialiseerumine "ehitamiseks Stream katlad ja soojustehniliste seadmeteta", kui spetsialistide ettevalmistamine valdkondades termilise arvutused, projekteerimise ja ehitamise aurukatelde, mida iseloomustab subjektide, näiteks: aurukatelde II, materjalide ja jõudu mõõtmed katla osad või ehitamise meetodeid.

- Üldine pädevus:

Lõpetajad see haru on lihtne leida tööd ja hästi rakendada end praktikas, olgu see siis suunatud projekteerimise, tegevuse või juhtimisega. Erialade hulka: soojusjõuseadmete ja tööstusvool ehitus, Alternatiivenergia ja keskkonnakaitse tehnoloogia, ehitust aurukatlad ja soojustehniliste seadmeteta.

Töökeskkonna profiilid Lõpetajad

Energia ja energeetika on osa peaaegu kogu inimtegevus. Lõpetajad võivad töötada energia ettevõtted, projekti organisatsioonid, ja nii edasi. Õpilased nende õpingute ajal tunnevad soojuse tootmiseks ning elektri-, ressursitõhusa materjalid, sh. biomassi ja jäätmete, siis peaks olema võimalik tuvastada saasteallikate kasutada diagnostiliste energia protsesse, käepide disain koldeseadmete võimalik kasutada nii fossiilsete ja taastuvate energiaallikatega.

Vastuvõtutingimused

Määratakse Dean, võib sisaldada sisseastumiseksam, muude ametlike dokumentidega.

Lõpetamise nõue

120 ECTS ainepunkti, Final riigieksami diplomitöös

Kursuse ülesehitus skeem ECTS ainepunkte

30 ECTS ainepunkti semestris.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 22 kursust VSB - Technical University of Ostravais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
4,000 EUR
aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

VŠB – Technical University of Ostrava

Technical education for life