Ühine magistriõppesse Environomical Teekond säästva energia Systems (Vali) pakub täiustatud hariduse valdkonnas jätkusuutliku energiasüsteemi tulevikku. VALI eesmärk on pakkuda kõrge kvaliteediga tehnilisi teadmisi valdkonnas, sealhulgas koolitust äri ja innovatsiooni. Industrial kontakte kogu programm valmistab õpilasi ette oma tulevast karjääri.

Programmi ülevaade

Säästva energia teenused on üks võtmeküsimusi inimkonnale, arvestades kogu ökoloogilist jalajälge teenuste eest. Programm algab mõiste põhi taastuvate energiaallikate (päike, tuul, maasoojus) ja arvab radu tuleviku suunas säästva energia süsteem. Õppekava põhineb tugeva aluse soojusenergia teadused, rõhutades termodünaamiline tööriistad eksergia- ja thermoeconomic analüüs.

Programmi haldab konsortsium, mis koosneb seitsmest ülikoolide ja nendega seotud tööstuse partneritega. See pakub laiendatud tööstuskontaktid integreeritud kogu programmi, eriti kui osa praktikume ja seminare / seminare. Õppekava ühiselt pakutud õpetajate liikuvuse teatud ühiste loenguid, vaid ka serveri õpetamise spetsialist õpetajad. Programm pakub kaasaegne ja interaktiivne õppematerjal, sealhulgas virtuaalse töötoad, mis suurendab üliõpilaste õppimise protsess.

Iga aasta avalöök ja kevadel seminar koondab esimese ja teise aasta tudengit partner ülikoolides. Need sündmused annavad õpilastele võimaluse võrgustike ja grupi arutelusid rahvusvahelises keskkonnas.

Lõputöö

Lõputöö viiakse läbi ajal 4. semester. Teemasid on vallas säästvate energiasüsteemide ja viiakse läbi ettevõtte või partner ülikooli.

Karjäärivõimalused

Programm annab teile parima võimaliku aluse karjääri säästva energia. Pärast ülikooli lõpetamist, siis on võimalik analüüsida, arendada ja rakendada uuendustele täitmiseks vajalik jätkusuutlikule teele suunas meie tuleviku energia süsteem. Lisaks sisseehitatud liikuvus suurendab kultuuriteadlikkust ja kohanemisvõime kõigile osalevatele õpilastele. Need on väga nõutud atribuudid globaalses tööturul täna.

Tihedalt seotud tööstuse ja selge keskendumine ettevõtlust ja äri luua hulgaliselt võimalusi palju erinevaid organisatsioone. Selle lõpetanud teil olema võimalik alustada oma uuenduslike äriprojektide ekspertteadmisi töötada konsultandina ja uurimistöö oskusi jätkama oma uuringute suunas PhD või töö R & D osakonnas.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi