Magister ettenägelikkust keskkonna ja arengu

Üldine

Programmi kirjeldus

Palacký University Olomouc

Palacký Ülikool, asutatud 1573, on üks juhtivaid keskusi õppe-ja teadustöö Tšehhis. See koosneb kaheksa teaduskonda praegu ja kraade laia erialade, sealhulgas meditsiini ja teiste loodusteaduste, humanitaar- ja sotsiaalteadused, samuti juriidilise hariduse. Viimastel aastatel on üks peamisi prioriteete Ülikool on tugevdada rahvusvahelist koostööd teiste kõrgkoolide. Aastate jooksul on rohkem kui 1 700 välisüliõpilased õpivad Palacký Ülikool.

Palacký Ülikool asub ajaloolise vaid dünaamiline linna Olomouc. Linn ise on väga vana ja maaliline ja seda ümbritsevad spordirajatised ja iseloomu. Linna Olomouc on tuntud oma kõrge tihedusega üliõpilased: üle 24 000 õpilase linna 100 000 elanikku teha Olomouc linna tihedaim üliõpilased Kesk-Euroopas.

Ettenägelikkuse Keskkonna ja Arengu (FED) on lõpetanud kahe aasta täistööajaga programmi. Eesmärk programm on valmistada ettenägelikkust suunatud spetsialistide karjääri keskkonna ja arengu poliitika ja praktika. Ettenägelikkust on võime ennustada, mis võib juhtuda, või võib tulevikus vaja, samas arvestades tulevikus midagi, et me saame luua või kujundada. Ettenägelikkuse eeldab, et tulevikus ei ole eelnevalt kindlaks määratud, kuid võib areneda eri suundades. Ettenägelikkuse sisaldab mõelnud tulevikus, arutame tulevikus ja tuleviku kujundamisel, kasutades osalusel ja valdkondadevahelisi lähenemisviise. Areng programmi nimi tähistab filiaali sotsiaalteadus, mis tegeleb mureküsimused arengupoliitika ja parimaid tavasid. Keskkond tähistab akadeemilise valdkonnas, mis süstemaatiliselt uurib inimese mõju keskkonnale ning sisaldab eriti tegureid, mis mõjutavad inimeste heaolu ja säästva arengu.

Pärast edukat lõpetamist programmi õpilased on varustatud töötada avalikus sektoris kui ka erasektor nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Kraadiõppurid võib kasutada riiklike või valitsusväliste institutsioonide, kes teevad koostööd arengu või keskkonnaga seotud projekte, eriti kohtades, kus planeerimine ja tulevikusuundumusi analüüs on tõeline vajadus. Lisaks võivad nad leida karjääri erasektoris, eriti high-tech ettevõtted, mis ei sõltu jälgida ja sõnastada tulevikusuundumusi vastavas sektoris.

Rohke stipendiume ja rahvusvaheliste võimalused on olemas, et FED õpilastele. Merit stipendium ja magistrikursuse stipendium välismaalastele antakse õpilastele väga hea õpitulemuste, samas Vavroušek ja stipendiumid eesmärk on toetada praktikume ja üliõpilaste teadusprojektide rakendatud nn arengumaades. Department of Development Studies on praegu koostööd enam kui kakskümmend ülikoolid ERASMUS + ja Erasmus Mundus. ERASMUS programm toetab rahaliselt ja võimaldab teostada osa õpilaste õppekava ülikoolis mõnes teises Euroopa riigis. Osakonna pakub õppekäiku rahvusvaheliste institutsioonide ja arengu organisatsiooni.

Viimati uuendatud juuni 2017

Teave kooli kohta

It is the university, together with a number of other educational institutions that makes Olomouc the top student city in the Czech Republic – where every fifth person in the city is a student!

It is the university, together with a number of other educational institutions that makes Olomouc the top student city in the Czech Republic – where every fifth person in the city is a student! Näita vähem