Magister ettevõtte strateegia ja rahandus Euroopas (CSF)

Üldine

Programmi kirjeldus

Ettevõtte strateegia ja rahandus Euroopas (CSF) on kahe aasta inglise keele magistri topelt Õppekava (DDP) koos Strasbourg'i ülikoolis aimimg on anda õpilastele laia teadmisi ja arusaamist majandusteooria keskendudes finants-ja rahvusvahelise majanduse vastab käesoleva state-of-the-art.

ÜSRi Programm põhineb Bologna protsessi ja eesmärk on lihtsustada koostööd Konjunktuuriinstituudi uuringud, Sotsiaalteaduskond, Praha Karli ülikooli ja Sciences Po Strasbourgi ülikoolis Strasbourg õppe-ja akadeemilised valdkonnas Economics. Programme hõlmab kahe õppeaasta. Iga õpilane on Programme taotletakse veeta üks õppeaasta igal partnerülikooli kooskõlas õppekavaga. Pärast lõpetamist õpinguid, iga õpilane saab diplomi Master "Ettevõtte strateegia ja rahandus Euroopas" Ülikooli Strasbourg ja magistrikraadi Diplom koos akadeemilise tiitli "Magistr" alates Praha Karli ülikooli.

Double-kraadine lõpetanud saavad leida positsiooni maailmaturul, nii finantssektoris ja rahvusvahelised ettevõtted, samuti avalik sektor, mitte ainult Tšehhi Vabariigis ja Prantsusmaal, vaid ka kogu Euroopa Liidus. Lõpetajad nii partnerülikooli on nõudlus juhtivad eraettevõtted, vaid ka suurt majanduslikku ja poliitilised organisatsioonid ning tavaliselt endale väljakutseid kohtadel pangandus-, nõustamis-, investeerimisfondid ja avalik haldus.

Kirjeldus sisseastumiseksam ja hindamiskriteeriumid

Lisaks taotlusvormile peab taotleja esitama:

  • CV
  • Koopia diplomi Näita valmis bakalaureuse- või magistriõpinguid, või kinnitust käimasolevate uuringute õppeaastal, et need uuringud viiakse lõpule;
  • Loetelu akadeemilise tulemusi lõpule bakalaureuse programmi (kokkuvõte märgid ja õpitulemused)
  • Dokument, mis tõendab saavutatud tase inglise keeles (seda nõuet võib loobuda, kui taotleja bakalaureuseõppes oli inglise keelt kõnelev riik, või kui õppekeel oli inglise keeles)
  • Dokument, mis näitab teadmised matemaatika (tulemusi GRE või GMAT või ainekavad tõendavad asjakohaseid teemasid on lõpule viidud, ja loetletud kokkuvõte õppeedukus)
  • Motivatsioonikiri

Ainult järgmised õpilased võivad taotleda seda muidugi: õpilased, kes omavad juba bakalaureusekraad või samaväärne, õpilastele piisavalt inglise keelt (vähemalt B2 Euroopa keeleõppe raamdokumendi) ja teadmisi matemaatika ja statistika. Täitevnõukogu kahekordne Õppekava otsustada, kas taotleja teadmised on piisavad.

Kõik dokumendid, mis ei ole algselt Tšehhi, Slovakkia või inglise keeles peab olema täpselt tõlgitud inglise.

Konkursile lubamise tingimused

Ülestunnistusi hakkab komisjon kasutama edetabeli punktide 1 - 10 alusel esitatud dokumentide. Üheks eeltingimuseks jaoks aktsepteerimist on lõpetamist õpinguid kõrgkoolides. Asi piir vastu taotlejad on seatud dekaan.

Teave kasutamise lõpetajad

Lõpetajad on kogemusi, et iseseisvalt määratleda ja loovalt lahendada keerulisi teoreetilisi või praktilisi probleeme valdkonnas finants-ja rahvusvahelise majanduse kasutades valitud teooriaid, kontseptsioone ja meetodeid. Lõpetajad on õigus teha otsuseid muutuvate oludega finantsturgudel ja valdab ülevaate laiema sotsiaalse ja ühiskondliku mõju finants-ja rahvusvahelist majandust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Charles University (CU) was founded in Prague in 1348 by the Holy Roman Emperor Charles IV and belongs among the oldest, largest and most prestigious universities in the world. Charles University is c ... Loe edasi

Charles University (CU) was founded in Prague in 1348 by the Holy Roman Emperor Charles IV and belongs among the oldest, largest and most prestigious universities in the world. Charles University is currently ranked among the top 2% of the world´s universities in Shanghai University’s Academic Ranking of World Universities. It is the number one university in Eastern Europe according to the The Webometrics Ranking of World Universities. Näita vähem