Magister Euroopa ja rahvusvahelise privaatpanganduse (m2 eipb)

Üldine

Programmi kirjeldus

See Masters, järjestatud 2. Prantsusmaa 2010. aastal on loodud koostöös Prantsuse koda väliskaubanduse.

Sul on varustatud tugeva professionaalse lähenemise rahvusvahelise juhtimise ja vajalik oskusteave, et:

  • Töötada import / eksport rahvusvaheliste strateegiate
  • Arendada välismaiste ettevõtete
  • Prospect ja arendada rahvusvahelistele turgudele
  • Master tehnikaid rahvusvaheline logistika
  • Läbirääkimisi rahvusvahelises ja mitmekultuurilises keskkonnas

Sa omandada tugeva pädevust rahvusvahelise kaubanduse valdkonnas, vaid ka tehniline, professionaalne ja akadeemilisi tavasid eri keeltes: 70% oma kursustel õpetatakse inglise keeles, 30% prantsuse keeles, ja kolmanda keele on kohustuslik.

Teoreetiliste teadmiste rakendamist praktikas, asjakohane ja evolutsiooniline viisil valmistuda teid toimima igas suuruses ettevõtted üle kogu maailma. Tugev osa rahvusvaheliste üliõpilaste, õppejõudude ja äri praktikud tagab sulle tõhus ja kõrge interaktiivne loengud, kus teadlased eri taustaga, tausta, vanuse ja riikides kohtuda ja jagada oma teadmisi ja kogemusi.

Nõustajad Prantsuse koda väliskaubanduse, nimetab peaminister, osalevad aktiivselt oma õppekava. Mitmed isiksused anda konverentside aastaringselt, jagades oma kogemusi globaalse juhid.

Mõjukas tseremoonia korraldatakse Prantsuse Riviera Kaubandus lõpus aastal, kus õpilased, kes osalesid nende konverentside ja saavutada parimad tulemused auhinna. Kohortide koosnevad kuni 35 õpilast. Sinu kursused on planeeritud kolm päeva nädalas (E-T-K), üle kahekümne viie nädala jooksul alates septembrist märtsini, et võimaldada teil õppida ja töötada või läbi oma praktika samal ajal kui sa nii valida.

Äri simulatsiooni mäng rollimäng, kohustuslik internatuuri vähemalt 4 kuud välismaal, ning kaitsmisega memoire täielik see terviklik raamistik.

Eeldused

• kraad Business: oma kraad peab kestma vähemalt 4 aastat ja anda vähemalt 240 ECTS ainepunkti või 120 USA ainepunkti, või samaväärne.

• inglise keele oskust: TOEIC> 750 või TOEFL iBT> 79 või TOEFL CBT> 213 või TOEFL PBT> 550 või IELTS> 5,5, või CPE (TOEFL School kood: 5999) • Hea akadeemilise rekord ja asjakohane kogemus. Hindab Sisseastujale komitee • Intervjuu enne sisseastumise komitee nimel EIPB pr degre eesmärgiks on koolitada pangandus eksperdid valda tuvastada ja analüüsida probleeme ang arenguid keeruline ülemaailmse finantskriisi keskkonnas. Programm annab olulist teoreetilised alused ja järjekindel käsk rahanduse, kvantitatiivne ja turustamise vahendid.

Need oskused võimaldavad pakkuda usaldusväärse strateegiline analüüs riski privaatpanganduse maailma.

Edukat lõpetamist programm võimaldab teil

  • Manage portfelli ja vara
  • Hinnake riske ja investeeringuid, et välja töötada strateegilised suunad, ost ja müük pangandus
  • Master rahalisi aspekte rahvusvahelistes äritehingutes (maksevõime, makseviivitustega, riigikassa, muutus
  • määr ...)
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

At the heart of the Mediterranean Basin, Université Nice Sophia Antipolis has developed a vivid cosmopolitan spirit. A prestigious training and research institution, a broad range of high-quality teac ... Loe edasi

At the heart of the Mediterranean Basin, Université Nice Sophia Antipolis has developed a vivid cosmopolitan spirit. A prestigious training and research institution, a broad range of high-quality teaching programs and a privileged study environment has drawn an ever-growing number of scholars and professionals from around the world to the French Riviera. Näita vähem