Loe ametlikku kirjeldust

Filosoofia magister (Electromaterials) pakub ainulaadset teadusuuringute koolitust, et varustada teid paljude põnevate tulevaste karjääridega. See pakub nii edaspidiseid doktoriõppe võimalusi kui ka tulevaste töökohtade koolitamist energeetika, tootmise ja tervishoiu valdkonnas.

See on teie võimalus avastada uusi materjale ja arendada välja arukad seadmed, mis aitavad lahendada tänaseid kõige keerukamaid globaalseid probleeme.

Uue materjali avastamisel esimese astme magistrikraadina magistriõppes (elektrimaterialid) , saate uudseid materjale avastada, kasutades uusimaid iseloomustamisvõtteid ja uute materjalide kokkupanekut elektrokeemilistelt seadmetesse, mis on mõeldud kasutamiseks puhas energia, tervise või arenenud tootmine. Sa saad töötada juhtiv, maailma tuntud teadlased electromaterials läbi ARC Tippkeskus Electromaterials Science.

Deakini Ülikool ja Wollongongi Ülikool on selle unikaalse võimaluse pakkuma. Te saate valida mitmesuguste ainulaadsete uurimisprojektide kaudu - alates meditsiinilisest bionikast kuni säästva energia tootmiseni, robotkäepidetest kuni päikeseenergia jagamiseni ja järgmise põlvkonna akuprojektidega. Lisaks laiendatakse tuumikütuseid kahe ülikoolilinnaku vahel otseülekannete kaudu, nii et saate parimad mõlemad maailmad.

Uuri lähemalt, kuidas saad mängida rolli lahenduste väljatöötamine globaalsete küsimuste läbi Master of Philosophy (Electromaterials).

Kursuse reeglid

Kursus sisaldab kokku 16 ainepunkti, sh

  • Aasta 1 - 2 tuum üksus, 2 valikaineid ** ja teadustööde üksus (8 ainepunkti)
  • 2. aasta - uurimisprojekt ja doktoritöö (8 ainepunkti)

Aasta 1

FME801 - Elektrimaterjalide süntees ja iseloomustus

FME802 - elektrimaterjalide valmistamine ja rakendamine

FMR801 - uurimistöö

** Valikained saab võtta kas Deakini Ülikoolis või Wollongongi Ülikoolis ja need valitakse teie juhendajaga konsulteerides.

2. aasta

FMR802 - uurimistöö

Kursuse ülesehitus

Kui taotlejaid võetakse vastu kraadi alusel, mis ei sisalda teadusuuringute koolituskomponenti, on sellel üliõpilasel kohustus oma õppetöö nõude raames läbida teadustöö koolitusüksus.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
- Deakinilt võetavad tasud sõltuvad sellest, kas teil on Commonwealthi toetatud koht või tasu maksmise koht, õppetöökursus ja selle aasta algus.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Institute for Frontier Materials

Tour of Institute for Frontier Materials at Burwood