BOND BUSINESS SCHOOL

Riiki sisenemise nõuded
Sisenemine Master of Philosophy eeldab bakalaureusekraadi Autasud asjakohasel erialal, tõendid võimet teostada kontrollitud uuringud; või sellele vastav kvalifikatsioon loetakse samaväärseks teadusuuringute komitee.

PROGRAM KIRJELDUS
Master of Philosophy arendab iseseisva uurimistöö oskused ja võime on seotud konkreetse uurimisteema laia raames teadmisi. Programm paneb suurt rõhku sõltumatut uurimist (algatus), põhjalikud teadmised valdkonnas spetsiifilisi teadmisi, pädevust uurimismeetodeid ja suhtlemisoskust uurimistulemusi. See programm toimib rada filosoofiadoktor (PhD).

Programmi struktuur
Master kandidaadid on kohustatud edukalt lõpule kolm uurimismetoodika teemasid, sealhulgas kvalitatiivne ja kvantitatiivne analüüs, esimesel aastal kandidatuuri. Kinnitus kandidatuuri protsess toimub lõpus esimesel aastal kuulumist hinnata edusamme ja sobivust jätkata kraadi.

Väitekiri peaks olema suur, oluliselt originaal, teoreetiline või empiiriline uuring küsimuses, mis on seotud õpilase suur õppesuunal. Bond Business School ootab õpilasi tihedat koostööd töötajate ja on avatud teadustöös töötajad ja teised õpilased. See ei oleks sugugi haruldane õpilase ja juhendaja olla kaasautorid väljaannetes tulenevad üliõpilase väitekirja.

JÄRELEVALVE
Iga õpilane peab jälgima vähemalt kaks vastava kvalifikatsiooniga õppejõud. Bond Business School on kinnitamise eest vastutavat õpilase väitekirja ettepaneku enne eksamit protsessi.

PROFESSIONAL TULEMUSED
Master of Philosophy annab teile teadustöö oskusi akadeemilise karjääri Ülikooli sektoris või osatäitmised teadusmahukate organisatsioonide.

TEADUSKOND ÜHISKOND & DESIGN

Riiki sisenemise nõuded Miinimumnõue sissepääs Master of Philosophy on lõpetamist Level 7 kvalifikatsioon (bakalaureusekraad) samas distsipliini.

See programm pakub võimalust teha pikema ja keskendunud uuring konkreetse teadusuuringute huvides või loominguliste tööde. Teatud juhtudel võib kasutada rada doktoriõppe kuni asjakohase heakskiidu.

Kandidaadid peavad esitama töö kogusummas 30.000 40.000 sõnu või samaväärne kaal töö loominguline kunsti projekti.

Teema peab olema heaks kiidetud teaduskonna ja asjakohase järelevalve peab olema kättesaadav.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 34 kursust Bond Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
104 nädalat
Päevane õpe
Price
66,944 AUD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date