Magister finantsplaneerimine ja maksu haldamise

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Financial Planning ja Maksu haldamine

Department of Pangandus ja rahandus

Sissejuhatus

 • Aastal 1994, selle osakonna loodi panganduse ja rahanduse osakonna. Meie koolis kujundati ümber tehnoloogia instituudi 2000.. Aastal 2009 asutasime finantsplaneerimise ja maksude haldamise magistrantuuris.
 • Augustis 1994 asutasime päeval jagunemise viie aasta kolledžis.
 • Augustis 1996 asutasime õhtul jagunemise 2-aastase kolledži
 • Augustis 1998, oleme loonud nädalavahetusel jagunemise 2-aastase kolledži.
 • Augustis 2000 oleme loonud päeval ja õhtul jagunemise 2-aastase tehnilise kooli.
 • 2001. aasta augustis, asutasime nädalavahetusel jagunemise 2-aastase tehnilise kooli.
 • 2002. aasta augustis, asutasime õhtul rajoon 4-aastase tehnilise kooli.
 • Augustis 2003 asutasime päeval rajoon 4-aastase tehnilise kooli.
 • Aastal 2009 asutasime finantsplaneerimise ja maksude haldamise magistrantuuris.

tunnusjoon

Department of Pangandus ja rahandus

Kultiveerimismaterjali andeid spetsialiseerunud kõiki aspekte rahanduse on meie osakondade eesmärk. Meie õppekava on mõeldud nii teooriate ja praktika võrdselt väärtustatud. Samuti luua litsentsi taotluse toetada programmi, et aidata meie õpilastel saada nii palju litsentse kui võimalik. W koostööd organisatsioonidega, et pakkuda praktikavõimalusi üliõpilastele.

Finantsplaneerimine ja Tax juhtimine Master Program

See on esimene Graduate School loodud põhineb klientide seisukohalt finantsplaneerimine Taiwan. Eesmärk selle loomisest on pakkuda professionaalset teadmisi tulu ja maksu haldamise nii, et meie õpilased on koolitatud olema hea oma finantsjuhtimise või saada kutse maksu juhid.

Meie eesmärk on kasvatada andeid spetsialiseerunud finantsplaneerimise ja maksustamisega seotud küsimuste ja suunata finantsplaneerimise tööstuse suunas kindlam arengu suunas.

Facility

Meil on 22 täistööajaga õpetajatele. Meie õppejõud koosneb 1 professor, 6 dotsentide, 11 dotsent, 3 õppejõudu ja 1 inimene õpib PhD ja muud spetsialistid tööstuses toetada meie õpetamist.

Meil on "Pangandus ja rahandus Õpetamine Center", kus meil on "online pangandus- ja finantsalase teabe stuudio" ja "investeerimine ja rahandus planeerimine praktikas stuudio" luua simuleeritud keskkonnas, kus õpilased saavad ühendada reaalajas turuinfo ja õppida kuidas käituda nendega seotud toiminguid ja suurendada tõhusust õpetamist.

õppekava planeerimine

Et kasvatada meie õpilased professionaalne andeid spetsialiseerunud kõiki aspekte rahanduse, lisaks alusteooriate me valmistada õpilased kõik ümardatud teadmised ja aidata neil suurendada oma tööhõivet konkurentsivõimet. Tuginedes õpilaste karjääri plaanid ja töökohtade nad võivad võtta, oleme loonud meie põhilisi kursusi ja jaganud neid 2 programmi: äri finantsotsuste tegemisel programmi ja investeeringute otsus programmi. Igas programmis on teatud suuri litsentside aitame ka nõuda, et üliõpilased saada.

Tööstus koostöö

Praegu on meil koostöös President Securities Corp., poolused Securities Co, Ltd, APEX International Financial Engineering Res. & Tech. Co., Ltd, jne anda õpilastele praktikavõimalusi.

Nägemine

Võimalused pärast lõpetajate

 • Väärtpaberite rahandus: töötavad väärtpaberid, pangad või kindlustusseltsid
 • Korporatsioonid: töötab finantsjuhtimise personal, raamatupidamine personali ja halduse personali
 • ametiisik

Jätkata kõrgharidusse rahanduse, majanduse või ettevõtlusega seotud magistriõppe programmi

Graduate Institution of Finantsplaneerimine ja Maksu haldamine

See on esimene Graduate School loodud põhineb klientide seisukohalt finantsplaneerimine Taiwan. Eesmärk selle loomisest on pakkuda professionaalset teadmisi tulu ja maksu haldamise nii, et meie õpilased on koolitatud olema hea oma finantsjuhtimise või saada kutse maksu juhid. Meie eesmärk on kasvatada andeid spetsialiseerunud finantsplaneerimise ja maksustamisega seotud küsimuste ja suunata finantsplaneerimise tööstuse suunas kindlam arengu suunas. Pühendame pikaajalise arengu finantsplaneerimise tööstuse kaudu kultiveerida kvaliteetne finantsplaneerimise andeid ja kehtestatakse aluse ja struktuuri finantsplaneerimine seotud teooriate ja praktilisi teadmisi.

tugevus

Oleme esimene Graduate School, mis kujundada meie õppekava põhineb kuue uurimine programmide Certified Financial Planner (CFP). Katvus kursused on järgmine: põhiõiguste finantsplaneerimine, riskijuhtimise ja kindlustus planeerimine, töötajate heaolu ja vanaduspensioni planeerimine, investeeringute planeerimine, transfeer planeerimise maamaksu, muud maksud ja vara, ja täis-aspekt finantsplaneerimine. Meil on lubatud FPAT kui kvalifitseeritud CFP koolitus institutsioon; Seega pärast pildistamist seotud kursuste eesmärk meie institutsioon, üliõpilased saavad ise pealkirja võtta uurimine kuue uurimine programmid. Väljad kanname teadusuuringute kindlustuskatet professionaalne probleemide üksikute finantsjuhtimise nagu investeeringute planeerimine, riskijuhtimise, maksude haldamine, kliendisuhete juhtimine, jne

õppekava planeerimine

 1. Ettevalmistamine kuus suurt koolitus programmide ühise kalanduspoliitika ja sellega seotud Kogenud 2. Uurimismeetodil kursus on mõeldud, et aidata õpilastel parandada nende võimet teadus täitmise ja iseseisvat mõtlemist 3. Side ja turundusega seotud kursused on ka õppekavas sest need on olulised läbiviimisel professionaalne finantsplaneerimise

Nägemine

Pärast lõpetamist meie õpilane saab tööd täis-aspekt rahalise konsultandid või võtta töökohtade valdkonnas finantsplaneerimine või varahalduse finantsturgude organisatsioonid, andes rahalist tooteid nagu pangandus, väärtpaberid, futuuride ja investeerimisfondi nõustamisteenused.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Embracing the philosophy of holistic education, we are dedicated to cultivating students’ practical skills. Currently, we have three colleges which are the Colleges of Finance, Management and Informat ... Loe edasi

Embracing the philosophy of holistic education, we are dedicated to cultivating students’ practical skills. Currently, we have three colleges which are the Colleges of Finance, Management and Informatics, four graduate schools, 12 departments, 1 departmental team (1??) and 1 degree program. Additionally, we established an on-the-job Master program in 2010. In order to enhance the quality of our teaching staff, professors such as Lee Chia-Tung, Chen Ming-Zhang, Chen Guang-Xian, Xu Sheng-Hsiung, Lin Wei-Yi, Pan Zhao-Xian, Luo Neng-Qing, Hua Ming-Shu, Chen Wen-Xian have been recruited. Näita vähem