Magister Geoökoloogia

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Magistriprogrammi Geoökoloogia

Department of Ecology and Environmental Science Umeå Ülikool pakub 2-aastane magister programm üliõpilastele, kes sooviksid spetsialiseeruda Geoökoloogia. Geoökoloogia integreerib valdkondades geoteaduste ja ökoloogia. Mis rõhku Nordic maastikku, siis uurib looduslikke maa protsesse, kliimamuutus ja selle mõju antropogeense mõju, näiteks ressursside kasutamise ja saaste. Need protsessid kaasa rohkem dünaamiline keskkond, kui on üldiselt tunnustatud, ja siis välja teadlikkust keskkonnamuutuste mõju ajakava alates aastat aastatuhandeid.


Juhendamine

Uuring programm algab valdkonnas muidugi Field meetodid Geoökoloogia. Pärast seda, siis on võimalused võtta teoreetiliste kursuste ja rakendatud kursused on suunatud väliuuringud, samuti kursuste suunatud Geographic Information Systems.

Programm on väga paindlik, sest vaid kohustuslikud kursused on esimene muidugi Field meetodeid Geoökoloogia, 15 ETCS ning lõplik kraad Thesis, 30 ECTS. Kursused muidu saavad vabalt valida, niikaua kui nõuded M.Sc. määral on täidetud.

Aktuaalset

Enamik lõpetajaid on tegelevad keskkonnaküsimustega või keskkonnaprobleeme eraettevõtetes või asutustele. Mitmed jätkata Ph.D. uuringuid ja on suunatud karjääri teadlasena.

Kursused

Aasta 1: Sügissemester

  • Täpsem Field meetodid Geoökoloogia 15 hj
  • Kursused vaba valik 15 EAP


Aasta 1: Kevadsemester

  • Kursused vaba valik 30 EAP


Aasta 2: Sügissemester

  • Kursused vaba valik 30 EAP


Aasta 2: Kevadsemester

  • Kraadile Maa Teadus / loodusgeograafia 30 EAP

Kursused vaba valik:

Alpine Geoökoloogia (antud Abisko, Lapland, 1. poolaasta sügissemestril), analüüs keskkonnamuutuste teoreetilise Geoökoloogia, Põhja Aquatic Systems, Advanced Geographic Information Systems

Valikuline Ökoloogia kursused (15 ECTS) on: Alpine Ökosüsteemid (antud Abisko, Lapland, 2. pool kevadsemestril), Veeökoloogia, Metsaökoloogia

Viimati uuendatud juuni 2016

Teave kooli kohta

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society.

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society. Näita vähem
Umeå , Skellefteå + 1 Rohkem Vähem