Magister geoloogilise insener

Üldine

Programmi kirjeldus

Uuring Branch geoloogiline ehitus

Branch profiili

Uuring selles valdkonnas on valdavalt keskendunud haridus insenerid kohaldada geoloogia (hüdroloogia, inseneri geoloogia, tehniline mineraloogia ja petrography, keskkonna geokeemia, majanduse geoloogia, puurimine uurimise ja rakendada geofüüsika). Teoreetiline samuti praktilisi osi haridus on suunatud rakendamise, haldamise, korraldamise ja hindamise igasuguseid geoloogiliste tööde. Tuum uurimus keskendub analüüs geoloogilise nähtusi, hindamist majanduslikke ja ökoloogilisi aspekte geoloogiline tegevus, kaevandamise ja tööstuse kasutustest, kohaldamise arvutitehnoloogia ja geoinformaatika.

Key Õpitulemused

Teadmised

Teoreetiline samuti praktilisi osi haridus on suunatud rakendamise, haldamise, korraldamise ja hindamise igasuguseid geoloogiliste tööde. Tuum uurimus keskendub analüüs geoloogilise nähtusi, hindamist majanduslikke ja ökoloogilisi aspekte geoloogiline tegevus, kaevandamise ja tööstuse kasutustest, kohaldamise arvutitehnoloogia ja geoinformaatika.

Oskused

Lõpetajad on võimalik lahendada individuaalselt hõlmava keeruka geoloogilise ja Geoscience probleeme kasutamise teooria, mõisted metoodika muret ka problemaatiline seotud tehnilise ja Geoscience väljad.

üldpädevuste

Lõpetajad on otsustada individuaalselt, uus ja erinevas olukorras, nii et see võtaks arvesse lai sotsiaalsed tagajärjed.

Töökeskkonna profiilid Lõpetajad

Magistriõpe on mõeldud ennekõike lõpetajate bakalaureuseõppe geoloogia, kaevandamine ja geograafia. Magistriõpe tasemel keskendub üha sügavamat tundmist rakendada geoloogia. Põhiline uuring on kaasas professionaalne profileerimine võimalus valida asjakohaste valikainete kursused. Õpilased pakutakse valikaineid põhineb oodatud suundumusi ja vajadusi riigi majandusele. Õpilased saavad spetsialiseerumine hüdrogeoloogia, inseneri geoloogia kohaldatakse mineraloogia ja petrography, keskkonna geokeemia, majanduslike geoloogia ja rakendada geofüüsika.

Vastuvõtutingimused

Määratakse Dean, võib sisaldada sisseastumiseksam, muude ametlike dokumentidega.

Lõpetamise nõue

120 ECTS ainepunkti, Final riigieksami diplomitöös

Kursuse ülesehitus skeem ECTS ainepunkte

Loetelu kursused on kättesaadavad üksikasjalikud filiaali kirjeldus leheküljel 30 EAP semestris.

Viimati uuendatud märts 2016

Teave kooli kohta

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to ... Loe edasi

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to Times Higher Education Ranking Näita vähem