Magister geotehnika

Üldine

Programmi kirjeldus

Branch profiili

Väli magistriõppe Geotehnika võtab üks ja pool aastat. See võtab Geotehnika bakalaureuse kraadi üles. Omandatud teadmisi bakalaureuse muidugi geotehnika on edasi arendatud kahte suunda. Esiteks intensiivistub rohkem valmis vundament vastu enne saavutada kõrgtasemel neid. Teiseks see kontserdid vundamentide näha Geotehnilised oma keerukuse ja valikuliselt ka see kulgeb mõned geotehniliste affaires, mida sai lõpetaja tulevase töökoha pärast viimistlus uuring. Magister uuring lõpeb doktoritöö kaitsest geotehniliste teema ja põhjalikku uurimist puude geotehniliste küsimustes. Omandatud teadmisi on piisav, et alustada erialast tööd ülemise hoova geotehnilistes praktikas. Magister uuring kujutab endast õhkutõusu eduka live kaua individuaalne professionaalne täiuslikkus. Parim lõpetajad võivad jätkata arst uuring.

Key Õpitulemused

TEADMISED

Lõpetanud on laialdased teadmised mitte ainult põhi geotehniliste erialadel, aga ka mitmed spetsialiseeritud valdkondadest, mis peegeldavad tänapäeva seisu teadmisi ja võimaldab lahendada keerulisi geotehnilised probleemid. Lõpetajad näitavad laialdased teadmised teooriaid ja meetodeid valdkonnas, kuid on võimalik tõhusalt rakendada tegevusi ja tulemusi teiste seotud erialadel.

OSKUSED

Tuginedes teadmisi erialal lõpetaja on valmis terviklikku lahendust teoreetilise ja praktilise probleeme, kasutades uusimaid teadmisi. On võimalik rakendada arenenud meetodid ja uute tavade ja meelitada uusi algupärast teavet, mis võib aidata kaasa edasise arengu valdkonnas Geotehnika.

üldpädevuste

Koolilõpetaja on valmis iseseisvalt otsustada ja vastutustundlikult, et lahendada probleem, paindlikult ja tulemuslikult reageerida uutele kontekstides ja tingimused teostus. Selles kontekstis on võimalik täpsustada ja kooskõlastada kutsetegevuse vastavust muutuvas kontekstis ja ressursside olemasolu. On võimalik esitada oma ekspertiise ja neid arvamusi ka propageerib. Lõpetajad on valmis professionaalse kommunikatsiooni vähemalt ühes võõrkeeles ja motiveeritud edasi arendada erialaseid teadmisi ja oskusi.

Töökeskkonna profiilid Lõpetajad

Branch Geotehnika saab uurida Tšehhi ainult Ehitusteaduskond VSB-Ostrava tehnikaülikool. Haru on akrediteeritud bakalaureuse, magistri- ja doktoriõpe. Lõpetajad saavad loa samas valdkonnas Geotehnika Tšehhi Koja Litsentseeritud Ehitusinseneride ja The technicans.Meil ja Tšehhi arhitektide koja.

Vastuvõtutingimused

Määratakse Dean, võib sisaldada sisseastumiseksam, muude ametlike dokumentidega.

Lõpetamise nõue

90 ECTS ainepunkte, Final riigieksami Diplomitöö

Kursuse ülesehitus skeem ECTS ainepunkte

Loetelu kursused on kättesaadavad üksikasjalikudfiliaali kirjeldus lehele30 EAP semestris.

Viimati uuendatud veebr 2017

Teave kooli kohta

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to ... Loe edasi

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to Times Higher Education Ranking Näita vähem