Magister Globaalse Disaini

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona

Programmi kirjeldus

Loe ametlikku kirjeldust

Magister Globaalse Disaini

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona

See programm on õpetanud inglise

Disainerid huvi arendada oma karjääri globaalse ühiskonna joomas disaini ülemaailmne praktika.

Päev päeva järel, turud on muutumas üha konkurentsivõimelisemaks ja pidevalt muutuv, samas tarbija on nõudlikum kui tegemist on kvaliteet ja näitab suurenevat huvi kultuurilised, eetilised või keskkonnaaspektid, et traditsiooniliselt ei ole nõuetekohaselt märganud, kuni tänaseni.

Selles kontekstis eeldab ettevõtete ja institutsioonide arusaam keeruliste turuolukorda ja avastamine strateegiaid, mis võimaldavad neil täita tarbijate vajadusi ja nõudmisi ning outstand seas oma konkurente.

Viimastel aastatel tooteid (kas nad on objekt, kleit, ruum) ei peeta enam oma füüsilise mõõtme, kuid iga detail neid ümbritseva: nad nii nagu nad on näidanud (nii virtuaalse ja reaalse elu) nende müügikohtades olemasolu, selle pakendile, graafika ja visuaalse kommunikatsiooni.

Kogemus ostu, kasutamise ja aeganõudev on üha enam seotud väärtused, mis on seotud toote ja brändi see kuulub (mittemateriaalsete väärtuste, nagu sümbolid või emotsioonid), mis mõjutavad kliendi lojaalsus neid.

Sest kõik see, täna me ei mõista kontseptsiooni uue toote, ruumi teenuse kaasamata ja kaasosalusel spetsialistid erinevatest valdkondadest.

Need spetsialistid globaalse viljastumise võimeline aru saama kokku keeles ja viisil tööd saab teha koostööd teiste disainerite või liituda multidistsiplinaarse töö meeskonnad, lisaks on need valmis pakkuma tugeva professionaalse vastuse, hoides nõudmistega praeguse turul.

Eesmärgid

Eesmärk Master in Global Design on omandada globaalse visiooni, avatud koostööd teiste disaini erialadel ja saada tundlikkust ning eelsoodumus koostööd teiste spetsialistide või liituda multidistsiplinaarse meeskonnad.

Muidugi on võimalus parandada professionaalse profiilid esinemas konkreetse eriala (toote või moedisain, side, sisekujunduse või turunduse ja äri), laiendades oma teadmisi ja oskusi ning lihtsustada kontakt või isegi arengut projektide raames muude disaini erialadel.

Mõningatel juhtudel, õpilased omandada ka teadmisi ja teadmised oma spetsialiseerumisest. Võimalus olla kursis ka viimaseid trende oma eriala ja võimaluse astuda uude perspektiivi läbi arutelu õppejõudude ja professionaalsete kolleegidega.

Kinnitamata erinevate projektide lähenemisviise, uusi töömeetodeid; kontseptuaalne, tehnilisi või olulisi aspekte, mis teevad lihtsamaks teha koostööd teiste disainerite ja meeskonnad. Samal ajal, oma erialase praktika on rikastanud.

Anda võimalus teadusuuringuid valdkondades, et õpilased ei ole kunagi pöördunud, samuti hübriid- väljad, tuues teadmisi, mis aitavad suurendada kriitilise pilguga muutes selle alguspunkt ehitada uusi uuenduslikke ettepanekuid.

Metoodika

Õpilased töötavad intensiivselt koos õppejõudude istungid, kus erinevad liigitused kombineeritakse. Needus õppejõud, kes on maineka aktiivne spetsialistid, edastada viimaste sisu enda igapäevakogemustest.

Et korralikult arendada õppeprotsessi käigus ja tagada globaalne projekteerimise kogemus, õppeplaani on eostatud läbi kombinatsioon erinevatest töömeetoditest:

TEOREETILINE SAADUD

Professorid tutvustab erinevaid teemasid, mis mitte ainult metodoloogilise teadmisi, vaid ka analüüsida tavade ja juhtudel. Et kindlustada teadmiste omandamine, õppejõudude jälgib arengut uuringute ja analüüsi projekti läbi inimese õpetused.

LÄBIVAD TOOLS

Õpilased on koolitatud kasutades läbivate vahendeid, mis tagasi kogu projektis, olenemata valdkonnast nad kohaldada seda.

Immersions mitmel erialal

Metoodika IED Barcelona põhineb mõiste "learning-by-doing", mille õpilased tugevdada teadmiste omandamine läbi praktika ja kogemused probleemide lahendamise ja professionaalseid väljakutseid.

Selle filosoofia meeles, õpilased on osa intensiivne kahe nädala immersions erinevates disaini erialadel.

Esimesel nädalal ei tule, konverentside, loengute ja teoreetiline sisu on distsipliin. Nad kuulevad hääli erinevate spetsialistid, kes näitavad oma töö ja pakuvad oma vaatenurgast konkreetsel teemal, mis on seotud distsipliini. Õpilased arendavad oma uurimisprojekti teemal.

Kui teoreetiline keelekümblus on möödas, õpilased lähevad praktikale kastmist töötoad, kus nad arendavad projektide järelevalve professor. Selle protsessi käigus, samas projekteerimine ideid ja eksperimenteerida materjalide innovaatiliste lahenduste otsimist, nad panevad omandatud teoreetilisi ja tehnilisi teadmisi praktikas.

See annab neile võimaluse saada põhjalikke teadmisi ja suurendada nende isiklikku lähenemist.

TEHTI STUDIOS ja töötoad

Võimalus rikastav kogemus: võimalus saada vahetuid teadmisi reaalsus disain, külastades töökojad, kauplused ja ruumid, mis on muutunud kriteeriumid disain Barcelonas arutada disainerid oma stuudiod. Et olla kontaktis reaalse turu aitab õpilastel seostada sisu sätestatud ajal Master tegelikkust kutsepraktika.

MASTER'S lõplik projekt

Kuna konsolideerimisel uusi teadmisi käigus saadud, õpilased arendada magistriõppe Final Project, kus kõik kogemused muidugi tulevad kokku.

Töötamine meeskonnad õpilased on kohustatud arendama kogu globaalse disaini protsessi, teadusuuringutest lõpliku projekti esitlus.

See projekt põhineb komisjoni reaalne ja välja töötatud koostöös firma.

Student profiili

Lõpetajad mingil disain distsipliini, arhitektid, kujutavad kunstnikud, spetsialistide valdkondades turundus ja kommunikatsioon.

Master in Global Design on loodud professionaalidele ja hiljuti kooli lõpetanud huvitatud arendada oma karjääri projekteerimine globaalse iseloomuga multidistsiplinaarse ja läbivat perspektiivi; toode, moe, side, sisekujundajate või spetsialistide teistest valdkondadest, kes soovivad täiendada oma teadmisi ja omandada oskusi teiste disaini valdkondades peaeriala kõrvale.

Loomulikult on avatud ka spetsialistid arhitektuur ja kujutav kunst, ja ka sellistes valdkondades nagu turustamine, side ja äri eelsoodumus tunnistama vahendid, mis võimaldavad neil sisaldama üldise ülevaate disaini oma eelnevaid teadmisi.

Nõuded

Taotlejad Master in Global Design peaks esitama portfelli oma töö. Pärast hinnata portfelli sisseastujatele on küsitlust koordinaatorid.

karjäärivõimalused

Osalejad on kvalifitseeritud liituda erinevate projektide vahendid, mis aitavad neil tõlgendada alates üldmuljele disain. Nad saavad toimetulekuks probleemidega, mida praegune disain turul, laiendades oma teadmisi töötada multidistsiplinaarsete meeskondade ja koordineerida projekte, mille disain lähenetakse läbivate perspektiivi, mis hõlmab eri valdkondadest.

Nad on lubatud töötada mõnes neist / funktsioonid:

  • Juhtimine projekteerimine, nii oma stuudiod ja väikesed, keskmised või suured ettevõtted; alustada erinevate ettevõtete ja uute projektidega.
  • Creative disaini suunas.
  • Lisatavate interdistsiplinaarne disain meeskonnad.

Kestus ja sagedus:

  • Sagedus: 6 kuud
  • Ajakava: esmaspäevast reedeni 18:30-22:30
See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise
Kestvus ja hind
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Alguskuupäev
Jan. 2019
Duration
Kestvus
6 kuud
Täisajaga õpe
Locations
Hispaania - Barcelona
Alguskuupäev: Jan. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Dates
Jan. 2019
Hispaania - Barcelona
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Lõppkuupäev Võta kooliga ühendust