Master in Hüdroloogia

Tagamine, et seal on piisavalt vett hea kvaliteediga, et rahuldada maailma kasvava rahvastiku on heidutav väljakutse. Ühiskond peab hüdroloogid juhtida maailma veevarusid. Aastal magistriõppesse Hüdroloogia siis uurib protsesse, mis reguleerivad kogus ja vee kvaliteet, sest see läbib ökosüsteemide, pinnas ja jõgesid. Anname teile tugeva teoreetilise aluse, koos hüdroloogilisi uuringuid valdkondades alates troopilistest Amazonia et igikeltsa piirkondades Siberis. Master of Science in Hüdroloogia võimaldab teil jätkata professionaalse või teadusliku karjääri hüdroloogia.

õppekava

Meie rahvusvaheline Hüdroloogia magistriprogrammi on inglise keeles ja nõuab kaks aastat uurimistööd, et saada 120 ECTS (European Credit Transfer System), mis teil on vaja lõpetamise nagu Master of Science in Hüdroloogia.

Esimesel aastal, Hüdroloogia MSc programm koosneb kombinatsioon loengud, arvuti töötoad, laboratooriumis ja põllul kursused. See periood on kasutatud õpetab põhitõdesid teoreetiline ja eksperimentaalne hüdroloogia. Teise aasta võimaldab veelgi spetsialiseerumine oma huvitavas valdkonnas, ja on sõlmitud 4-6 kuud Master uurimisprojekti Vrije Universiteit Amsterdam, või väliste rahvusvaheliste uuringute või kutseorganisatsioonid. MSc hüdroloogia projekti saab väliuuringuteta (nt hüdroloogiliste modelleerimine, laboratoorsed uuringud) või uuringu, mis hõlmaks välimõõtmisteks. Tulemuseks on magistritöö.

Suur osa programmist on kohustuslik (102 ECTS välja kokku 120 ECTS). Sa võid valida kuni 18 EAP väärtuses ainepunkti alates magistriõppesse Hüdroloogia või muudest magistriõppe programme hüdroloogilisi, füüsiline või keskkonnateadused.

Karjäärivõimalused


Vesi on üks Maa loodusvarade, et me lihtsalt ei saa ilma. Lisaks ohutu ja puhas vesi on muutumas üha haruldasemaks kui nõudmisi jätkab tõusmist üle kogu maailma. See tähendab, et kõrgelt haritud hüdroloogid on alati võimalik leida sobiv töö.

Vastuvõtutingimused

 • Master 's programmi Hüdroloogia nõuab BSC tasemel teadmised füüsika, matemaatika, keemia ja põhilised maa teaduse teemadel. Eksamikomisjon otsustab lubamisega igale taotlejale. Otsus põhineb taotleja hariduslik taust. Kui hariduslik taust on ebapiisav, võib taotleja siiski haiglasse tingimusel, et teatud BSc taseme kursused on kantud tema MSc programmi. Kui nimetatud BSc kursused ületada 18 EAP, üliõpilane võib soovitada järgida eelnevalt magistriõppekava enne vastuvõtmist MSc programmi.

 • Üliõpilased, kellel bakalaureusekraadi Maateaduste - Geoloogia või loodusgeograafia - või muude loodusteaduste Hollandi ülikoolid on saada luba on vähe või ei ole konkreetset muidugi nõuetele nende vabatahtlik programmi komponent.

 • HBO õpilased
  Kui teil on kõrgkooli (HBO) kraad distsipliini seotud hüdroloogia (näiteks tsiviilehitus, hüdrograafia), mitu BSc kursused võib olla vaja kaasata vabatahtlik programmi osa oma MSc programmi, et tuua oma algteadmised vaja jälgida MSc kursused kuni standarditele. Kui teie BSc kraad on veel üks valdkond, võtke Master koordinaator nõu võimalust siseneda MSc programmi. Kui teie hariduslik taust ei peeta piisavaks tuleb addmitted MSc programm, mida võib erandjuhtudel lubada järgida eelnevalt magistriõppekava koosneb mitmest BSc kursused, mis võib olla kestus 6-12 kuud.

 • Rahvusvahelised õpilased
  Teil on võimalik saada sissepääs magistriõppesse Hüdroloogia koos bakalaureusekraad maateaduste, geoloogia või geograafiat. Sama kehtib, kui sul on kolme aasta BSc teiste loodusteaduste ja tehnoloogia. Täiendavad nõuded nii taustateadmised on tehtud teatud erialasid. Õpilased, kellel ei ole asjakohane bakalaureusekraad Vrije Universiteit Amsterdam võib lubada magistriõppesse teaduskonna Maa ja bioteaduste kell VU Amsterdam alusel tehtud otsuse Eksamikomisjon vastava magistriõppesse.

 • Inglise keele oskuse nõuded
  Vrije Universiteit Amsterdam nõuab rahvusvahelist taotlejad sooritama inglise keele oskus test.

NB Õpilased, kes vajavad viisat (MVV) siseneda Madalmaade peab olema läbinud testi ja esitas algse katse sertifikaadi enne 1. juunit. Kõik teised õpilased peavad esitama test sertifikaat hiljemalt enne 1. septembrit.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi