Magister hariduse juhtimine

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Master in Education Juhtimine

Master in Education Juhtimine kraadiõppe programmi eesmärk on küllastada puudust up-to-date koolituse läbinud spetsialistide mitte ainult kvalifitseeritud juhtimises ja juhtivatel, vaid ka teadlik hariduse küsimusi ning heal professionaalsel tasemel sotsiaalset vastutust.

Usume koolitus administratiivse personali tööd hariduse valdkonnas peab erine teistest juhtide koolituses. Kaasaegse juhtimise meetodeid panen sihtasutuse muidugi, kuid seal on ka arusaam eriline roll ühiskonna haridustase.

See kraadiõppe programm on välja töötatud selliste multipronged punkti. See põhineb selliste kvalifikatsiooni põhiõiguste akadeemilisi teadmisi, arenenud teadus-ja analüütilised oskused ja meisterlikkust kaks või enamat võõrkeelt.

Loomulikult pakub täiendõpet strateegilist, majanduslikku, sotsiaalset, hariduslikku juhtimise, planeerimise ja tegevuse reguleerimiseks õppeasutusi. Lõpetajad on nõudnud riigi ja avalik-õiguslike asutuste reguleerimise haridus; haridusasutuste eri tasandite vahel; nõustamine, toetamine, sotsiaalse ja kultuurilise projektide ja ettevõtete.

Ülikoolilinnas

KESTUS - 2 aastat

Osakoormus - Jah

Full Time - Jah

Asukoht - Venemaa, Rostov-on-Don

Start Date - September 2015

Viimati uuendatud veebr 2015

Teave kooli kohta

Rostov State University of Economics (RSUE) was founded in 1931, it is a modern university with deep-seated traditions. RSUE is located in the South of Russia, namely in Rostov-on-Don, the informal so ... Loe edasi

Rostov State University of Economics (RSUE) was founded in 1931, it is a modern university with deep-seated traditions. RSUE is located in the South of Russia, namely in Rostov-on-Don, the informal southern capital of Russia. It is a megalopolis (1,1 mln. residents) with... Näita vähem
Rostov Doni ääres , Moskva + 1 Rohkem Vähem