Magister heli ja muusika computing

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Sound ja muusika Computing

Heli ja muusika computing on interdistsiplinaarne valdkond, mis hõlmab kogu heli suhtlemise protsessi, alates loomine ja põlvkonna helid leviku ja taju.

Kasutades erinevaid teaduse, tehnoloogia ja kunsti metoodika ja arvutilingvistika lähenemisi, siis uurib, kuidas me mõistame, mudeli ja tekitavad heli ja muusika. See hõlmab laia põhilisi akadeemilisi õppeaineid sellistes valdkondades nagu muusika (koosseis, jõudluse, muusikateaduse), füüsika (akustika), insener (signaalitöötluse, tehisintellekt, inimese-arvuti interaktsiooni, elektroonika) ja psühholoogia (psühhoakustikast, eksperimentaalne psühholoogia, neuroteadus). Praegune kohaldamise valdkonnad hõlmavad muusikariistad, muusika tootmine, muusika infootsing, digitaalse muusika raamatukogud, interaktiivne multimeedia süsteemid, ja helilised liidesed. UPF kapten 's programmi Sound and Music Computing keskendub rohkem tehnoloogilisi aspekte valdkonnas.

Eesmärgid

See magistriõppekava eesmärgiks on koolitada teadlasi ja spetsialiste, kes kujundavad heli ja muusika computing tänapäeva infoühiskonnas. Ühendades teooria ja praktika erinevaid valdkondi, nagu arvutusmudelid, audio inseneri, taju, tunnetust ja interaktiivsete süsteemide, programm pakub vajalikku teaduslikku ja tehnoloogilist tausta jätkata edukat karjääri. Täpsemalt programm annab õpilastele oskused, mida nad vajavad nii arenenud tehnoloogiate analüüs, süntees, muundumine ja tootmise heli ja muusika ning peamised tehnoloogiaid ja protsesse, mis toetavad heli ja muusika loomist.

Kes see on?

Magistriõppesse Sound and Music Computing on suunatud õpilaste tehnilise tausta, kellel on mõningaid teadmisi muusika ja püüavad lihvida oma teadustöö oskusi valdkonnas heli ja muusika computing. Kuigi spetsiifilisi bakalaureusekraad on vaja kandidaadid peavad tõendama, et neil on koolituse valdkonnas, mis on seotud infotehnoloogia või telekommunikatsiooni valdkonnas.

Struktuur

Programm on teadus-orienteeritud ja ühendab teemadel, mis hõlmavad nii teoorias kui praktikas. Õpilased peavad täitma 40 AP mahus kohustuslik ja vabaained ja lõplik uurimisprojekti väärt 20 krediiti.

Magistriõppe programm saab valmis ühe aasta jooksul, kui võtta täistööajaga või kaks, kui võtta osalise tööajaga. Osalise tööajaga õpilased on ka võimalus võtta täiendavaid teemasid alates bakalaureuse inseneri programmid või täiendavaid teemasid alates magistri programmi. Osalise tööajaga variant on soovitatav õpilastele, kes ei ole nelja-aastase kraad arvuti teadust või elektrotehnika või samaväärne tausta.

Sisu

Õpilased peavad täitma 40 AP mahus kohustuslik ja vabaained ning teostada lõplik uurimisprojekti väärt 20 krediiti. Magistriõpe lõpliku projekti eesmärk on aidata õpilastel tungida antud teadus- ja peab seega tegema esialgse panuse valitud valdkonnas.

Õpetamise programm hõlmab konkreetsete põhiaineid, samuti vabaained jagada teiste magistriõppesse pakutud osakond Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia. Õppeaineid konkreetselt käesolevast magistriõppekava on:

 • Audio and Music Analysis
 • Audio and Music töötlemine
 • Real-time koostoime
 • Salvestamine ja miksimine Muusika
 • Audio and Music töötlemise töökoda
 • Muusika taju ja tunnetuse

Praktika

UPF Muusikakool Technology Group (MTG) ja teiste uurimisrühmade ja firmad pakuvad praktikakohti üliõpilastele magistriõppesse Sound and Music Computing.

Teadmiste, oskuste ja pädevuste kogum

 • Võime planeerida ja läbi viia uuringud ja arengukavad.
 • Omandamise, haldamise ja edastamise metodoloogilised, tehniline ja esteetiline teadmisi.
 • Võime töötada meeskonnas akadeemilise ja äri seaded.
 • Arendamine kriitilise mõtlemise oskusi parandada professionaalse tehnika, metodoloogilised, majanduslikud, esteetilised ja eetilised otsuste langetamist.
 • Kommunikatsioon ja loomingulisi oskusi.

Karjäärivõimalused

Lõpetajad see magistriõppekava võib registreeruda doktoriõppes või liituda teadus- ja / või arendamine meeskonnad ettevõtted spetsialiseerunud teenuste ja rakenduste seotud heli ja muusika computing.

Inglise

Pea meeles, et selleks, et edukalt õpib, esitada ametlik ingliskeelne tõend on oluline sissepääs nõue. Ainult taotlejatele, kelle emakeel on inglise ei pea pre¬sent inglise tunnistus. Ametlikud tulemused tuleb saata otse uurides institutsioon kooli sisseastumise osakond ning vastama nõutud minimaalse punktisumma: - TOEFL CBT:> 235 - TOEFL PBT:> 575 - TOEFL IBT:> 100 - CAE: C1 - IELTS:> 6.5 Taotlejal, kes on taotlemise ajal, ikka ei oma ametlikku inglise tunnistus või kes on saamise protsessi tuleb lisada selle teabe nende vastuvõtu rakendusi. Taotlejad, kes on lõpetanud täis bakalaureusekraadi inglise keelt ülikoolis peab esitama kirjalikud tõendid, et õppekeeleks oli õpingute inglise keeles.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Its international orientation is one of the distinguishing features of UPF, a university with "its feet in Barcelona and its head in the world". This international projection has been recognised by th ... Loe edasi

Its international orientation is one of the distinguishing features of UPF, a university with "its feet in Barcelona and its head in the world". This international projection has been recognised by the Spanish Ministry of Education through the International Campus of Excellence seal (2010) and is backed up by the UPF's distinguished position in international rankings as one of the top Spanish universities... Näita vähem