Ühine magistriõppesse IKT innovatsiooni pakub seitse rajad, mis ühendavad tehnilise pädevuse oskusi innovatsiooni ja ettevõtlust. Programm võimaldab teil luua õppekava oma valik, mis põhineb oma oskusi ja huvi IKT valdkonnas ja innovatsiooni. Samuti võimaldab teil õppida kahe ülikooli kahes eri Euroopa riikides, kes saavad kaks kraadi.

Programmi ülevaade

EIT ICT Labs on loonud magistriõppesse ühiselt vahel Euroopa tipptasemel ülikoole. Programm koosneb seitsmest lugusid valida, kui kohaldatakse programmi, millest viis on osaliselt võõrustab KTH.

Programm keskendub tugevalt omandamise kohta ülekantavaid oskusi, eriti innovatsiooni ja ettevõtluse ning rajad on loodud, et tagada mitme karjääri ning suurendada teadlikkust töökoha liigid ja funktsioonid asjakohane tööstus, teadusuuringud domeeni või haridus. Lisaks omandada põhilisi teadmisi iga teele, siis on ka teada, kuidas saada oma uuendused turule. Magistritöö, et te valmistada koostöös äri hõlmab luua äriplaani ärieesmärgil oma projekti. Põhikursus innovatsiooni ja ettevõtluse ning Business Development Labs kursus on oluline osad selle mooduli.

Need õpilased, kes teavad, mida nad tahavad, et nende tulevik välja näeb saab ka seda, millised äripartner organisatsioon sooviks intern. Ka tuntud Euroopa uurimisasutuste partneriks EIT ICT Labs abistama õpilasi kogu programmis. Üliõpilased, kes viivad programmi saavad kraad nii ülikoole nende individuaalse õppeplaani. Nad teenivad ka EIT ICT Labs sertifikaadi, dokumenteerides EIT ICT Labs konkreetseid õpitulemusi.

Teave rakenduse ja iga lugusid osaliselt võõrustab KTH võib tänu linkidele. Pange tähele, et magistriõppesse IKT innovatsioon on puuks EIT ICT Labs.

  • Internet Technology and Architecture (ITA) - Human arvuti interaktsiooni ja Disainimuuseum (HCID) - Embedded Systems (ES) - Distributed Systems ja teenused (DSS) - Digital Media Technology (DMT) - Karjäärivõimalused mitmesuguseid esimese klassi ettevõtted on partneriks EIT ICT Labs on valmistada õpilasi ette oma tulevast karjääri. Sul on tihedat koostööd äripartnerite kogu programmi. Sul on ka saada võimalus valmistada oma magistritöö meie partnereid reaalse elu projekte. Lisaks parandada õpilaste kultuuri-ja keeleoskust, see kogemus annab õpilastele teadmisi oma valitud tehnoloogia valdkonnas, samuti anda neile hea kvalifikatsiooni juhtivatele ametikohtadele maailmaturul.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
310,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi