Ülemaailmse kõrgtehnoloogilise tööstuse hoidmiseks ja arendamiseks on vaja insenere, kes suudavad mõlemad arendada ja arendada kommunikatsioonilahendusi, samuti erinevaid meetodeid analüüsida ja töödelda tohutul hulgal teavet, mis voolavad erinevates võrkudes. Seda vajadust tunnevad üha enam ka väljaspool traditsioonilist info- ja kommunikatsioonitehnoloogia sektorit. Selliste piirkondade näideteks on töötlev tööstus, mootorsõidukitööstus ja pilvedeteenuste baasil põhinev uus sektor.

See programm valmistab teid tulevase ametialase rolli pakkudes, pakkudes teile laialdast baasi ja võimalust põhjalikult uurida järgmistes valdkondades

  • Sidetehnika
  • Infotehnoloogia
  • Multimeedia töötlemine ja analüüs
  • Võrguga süsteemid

Lisaks kursuste tehnilistele aspektidele pakutakse ka mitut tehnoloogilist klassi, näiteks projektijuhtimist ja juhtimist ning tehnilist inglise keelt.

Magistriõppe projekt

Õppekava moodustab ühe semestri täistööajaga töö ja tavaliselt toimub viimase ametiaja jooksul. Projekt viiakse läbi programmi raames läbitud kursuste käigus kindlaksmääratud ja asjakohaste valdkondade lõikes. Projekti võib teha kas tööstuse seas, KTH osakonnas või muus tehnikakõrgkoolis või uurimisinstituudis kõikjal maailmas.

Karjäär

KTH tihedad sidemed uurimis- ja tööstusjuhtidega nagu Ericsson, Huawei ja Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituut tähendavad, et õpilased lõpetavad oma doktoritöö keskkonda, mis toob kasu nende karjääriredelist pärast nende kraadi.

Mõned üliõpilased jätkavad oma haridust pärast lõpetamist, mõni alustades doktoriõpinguid Rootsis või välismaal. Enamik lõpetajaid leiavad peaaegu alati tööd teadus- ja arendustegevuseks paljudes maailma suurimates tootjates ja sideettevõtjate operaatorites.

Infotehnoloogia ja võrgutehnoloogia on jätkuvalt meie ühiskondade tegevuses kesksel kohal ning KTH-l on oluline osa, andes talendiks ja loovaks tuleviku.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
310,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi