Magister infosüsteemide ja innovatsiooni valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

See programm annab teadmisi ja oskusi kolmes peamises valdkonnas: projektijuhtimine, IT kasutamine ettevõtluses, organisatsiooniliste ja tehnoloogiliste uuenduste ning hindamine IT organisatsioonides.

Programm on suunatud õpilastele bakalaureusekraad informaatika / infosüsteemid, ärijuhtimise või arvuti teadust.

Infosüsteemide roll on ühiskonnas strateegiline, kus teavet eeldatakse, et see toodetakse, toodetakse, heastatakse, tarbitakse ja jagatakse sujuvalt kogu lõpmatu hulga ühendatud keskkondades. Andurilt ümbritsevatele seadmetele, nutitelefonidelt autonoomsetele autodele, infosüsteemid on üldlevinud ja nii levinud, et need on muutunud mõnevõrra nähtamatuks. Ostes, reisides, maksude tasumisel või õiguste kasutamisel toetume me alati digitaalsele infrastruktuurile, et sujuvalt ja edukalt meie tegevust toetada.

Sellises maastikus sõltuvad organisatsioonid nende võimest kujundada tooteid ja teenuseid, mis võivad edeneda keerukas keskkonnas, mis on loodud paljude ühendatud liikuvate osade vastasmõju tõttu. Infosüsteemid ja nende rakendused on selliste strateegiate olulised elemendid.

Esimesel semestril kursused keskenduda projektijuhtimise ja kuidas juhtida ja hinnata infotehnoloogia uuendusi. Selle semestri õpilased täita reaalse elu projekt rühmades. Teisel poolel annab sügav teoreetilisi teadmisi ja vahendeid vaja hallata ja analüüsida infotehnoloogia ja infosüsteemide. Uurimistöö meetodid muidugi teisel poolaastal annab õpilastele teadmisi state-of-the-art teadus-ja analüütilised oskused, et iseseisvalt sooritada teaduslikku tööd.

Kõik kursused on antud inglise keeles. Programm on avatud üliõpilastele kogu maailmas, ja kursustel on mitmekesine rahvusvaheliste üliõpilaste osalemist. See rahvusvaheline atmosfäär soodustab laia perspektiivi küsimusi arutatakse klassis.

Praktika

Osa valikainete semester saab pühendatud internatuuri.

Õppimine välismaal

Õpilastel on võimalus veeta semester välismaal ühes meie paljude partner ülikoolides. Alternatiiv rahvusvahelise vahetuse eesmärk on uurida valikainete kursused jibs. Mõlemad alternatiivid võimaldab teil luua oma individuaalse profiili.

Pärast lõpetamist

Pärast edukat lõpetamist programmi, õpilased on omandanud hea analüüsivõime ja võime mõelda strateegiliselt nii äri-ja tehnoloogia ning kvalifitseeritud töötama kohalike või rahvusvaheliste firmade IT-juhid, peatoimetaja teabekorraldajaid või teadlasena. Programm valmistab ette õpilasi doktoriõppe.

see on

Kursused

NB esialgne kursuste nimekirja

Aasta 1 Sügis

 • Digitaalne innovatsioon 7,5 krediiti
 • Projektijuhtimine kultuuridevahelistes seades 7.5 ainepunkti
 • Projekt infosüsteemis 7,5 krediiti
 • Sotsiaal-tehniliste süsteemide teooria ja praktika 7,5 krediiti

Aasta 1 Spring

 • Enterprise Architecture ja IT arhitektuuri 7,5 ainepunkti
 • Infostrateegia 7,5 krediiti
 • Digitaalne muundamine ja uuendamine 7,5 krediiti
 • Laiendatud uurimismeetodid infosüsteemides 7,5 krediiti

2. aasta sügisel

 • Õppimine välismaal / Valikaine kursused / Internatuur 30 ainepunkti

Aasta 2 Spring

 • Magistritöö informaatika 30 ainepunkti

Andmed

 • Autorid: 120,0
 • Aste: magistriõpe
 • Hinda uuring: täiskohaga
 • Koht Uuring: ülikooli baasil
 • Keel: English
 • Alguskuupäev: sügis 2018

Nõuded:

Taotlejal peab olema bakalaureusekraadi miinimum (st ekvivalent 180 ECTS ainepunkti akrediteeritud ülikoolis) vähemalt 60 ainepunkti informaatika, ärijuhtimise, infotehnoloogia, arvutitehnoloogia, infotehnoloogia või muu samaväärse tasemega. Tõend inglise keele oskuse vajalik.

Viimati uuendatud dets 2017

Teave kooli kohta

We build an international university in Jönköping which attracts highly qualified, inventive and enterprising people from all around the world. We contribute to sustainable economic, social and cultur ... Loe edasi

We build an international university in Jönköping which attracts highly qualified, inventive and enterprising people from all around the world. We contribute to sustainable economic, social and cultural prosperity in the region where we reside, making way for knowledge based innovation and enterprise. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Epas Accredited
AACSB Accredited