Magister infotehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Master Infotehnoloogia (MIT) programmi eesmärk on toota täielik IT-spetsialist -equally võimeline, tarkvara insener, administraator, äri analüütik ja uurija. Magistriõpe annab lõpetaja serva IT-tööstuses, sest see treenib kraadiõppurid mitte ainult administraatorid olema, kuid olla juhtide, kõrgemate insenerid, strateegilise planeerijad, peatoimetaja teabekorraldajaid, ettevõtjad ja koolitajad. Ta teeb seda IT-alase koolituse, mis keskendub arengule intellektuaalse tegevuse ja mitte ainult oskuste omandamist.

Programm rõhutab omandamine kontseptsioonide ja tehnoloogiate ettevalmistamisel ja võimaldada aspirandina tööstuslikuks praktika integreerimine, süsteemide administreerimine, süsteemide kavandamise, süsteemide rakendamise ja muid tegevusi, mis säilitada terviklikkuse ja nõuetekohase süsteemi funktsionaalsus ja selle osad. Samuti hõlmab olulisi projekte tööstuses, sealhulgas äri-, haridus-, valitsus.

Ülikooli Aasia ja Vaikse ookeani (UA & P) pakub lõpetaja programm viib Master in Information Technology (MIT) kraadi, et muuta see konkurentsivõimelisemaks eelistatud pakkuja õppimise ja arengu lahendusi IT spetsialistid. MIT Programmi eesmärk on toota lõpetajatele, kes paistab silma mitte ainult teadmisi ja oskusteavet, vaid ka seoses keerukuse, kohanemisvõime ja professionaalsust. See valmistab õpilasi rahuldada nopeatempoisessa IT tööstuse kaudu töö-ja uuringu lähenemisviisi, mis ühendab tugev teoreetilistest praktilise koolituse ja liberaalse hariduse. MIT lõpetajad on arendanud ka on kriitiline meeles, et hõlbustada uuringuid arendada tööstuses.

MIT Programmi eesmärk on toota Muodokas lõpetajatele, kes tunnevad ette infotehnoloogia mõistete, meetodite ja põhimõtete oskusi kasutades IT pakkuda juhtide ja kõrgema taseme probleemidele lahendusi organisatsioonide ja ühiskonnas.

Aktuaalset

MIT lõpetajate võib veelgi edendada oma karjääri vanem süsteemide analüütikud, plii tarkvara insenerid, lahendusi arhitektid ja projektijuhid. Mõned neist võivad olla tüüri juures organisatsioonid, kes haldavad andmebaasi süsteemide ja võrgu infrastruktuuri. Sest rohkem äri-kallutatud kraadiõppurid on ka karjääri tehnilise müügi, turunduse juhtimine ja äri arengut. Enamik lõpetajatest töötavad ettevõtted tarkvara, äriprotsesside allhangete, tootmine ja telekommunikatsiooni tööstusharudes, samas kui mitmed neist on loonud oma kõrgtehnoloogia varustus. MIT lõpetajate võib ka õpetada ülikoolides ja tegeleda arenenud teadus rikastada infotehnoloogia valdkonnas. MIT programmi UA & P eesmärk on toota eksperdid äri IT.

Vastuvõtutingimused (ESITADA lühikese BROWN VÄLISKEST)

  1. Valminud MIT taotlusvorm 2. Õiend (originaal) 3. Elulookirjeldus (2 x 2 fotot) 4. Kaks 2 × 2 pilte kokku: 5. Kaks soovituskirja (alates järelevaataja või endise professorid)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Asia and the Pacific (UA&P) is a private, not-for-profit institution of higher learning that offers some of the most outstanding academic programs in Asia. It provides a powerful ... Loe edasi

The University of Asia and the Pacific (UA&P) is a private, not-for-profit institution of higher learning that offers some of the most outstanding academic programs in Asia. It provides a powerful combination of liberal education and professional specialization. The formation of UA&P students is facilitated by an environment conducive to learning, qualified and dedicated teachers, a superior faculty-to-student ratio, and well-maintained facilities. Näita vähem