MA Human Movement Teaduste: Sport, Sport ja Tervis

Alates viimaseid arenguid sportliku treeningu uusi lähenemisviise taastusravi, magistriõppe Human Movement Sciences pakub nüüdisaegse teadmisi, kuidas mootor võimsust saab suurendada. Siit biomehaanika psühholoogia. Siit kasutamise füsioloogia neurorehabilitation. Ja lihaste funktsiooni motoorne areng. Valides keskenduda kas sport või tervisele, saate häälestada oma profiili. Selle sügav taust inimese liikumine teadused, siis tuleb hästi varustatud, et aidata kaasa see põnev õppesuunal.

Kas sa oled huvitatud optimeerida spordi tegevuse, aidates inimestel motoorsete toimimist, või omandada oluline mõista, kuidas me liigume? Siis magistrikraad inimõiguste Movement Sciences on ideaalne programm teile!

Programmi ülesehitus


Magistriõppes hõlmab kahte peamist valdkonda: "Sport" ja "Tervis". Lugusid ei ole rangelt jagatud, kuid on mõned kattuvad. See võimaldab koostada ideaalne programm iga üksiku õpilase.

Sport Rada keskendub mitte ainult treeningu ja lihaste füsioloogia, vaid ka biomehaanika ja sport psühholoogia. Sa õppida, kuidas modelleerida inimese oma töövõime, kuidas lihaste aktiveerimine ja lihaste omadused on seotud maksimaalse neuromuskulaarse jõudlust, ning mis psühholoogilised tegurid määravad soorituse sport.

Tervis Rada keskendub liikumise häired ja taastamine motoorset funktsiooni raames taastusravi, samuti arusaam normaalne ja ebanormaalne motoorne areng. Seejuures erinevate erialade on adresseeritud, ning kooskõlastab dünaamika, biomehaanika ja kliinilise kasutamise füsioloogia.

Research Praktika

Lisaks osalevad loengute, seminaride ja praktikume, teil on piisavalt aega, et korraldada oma teadus internatuuri. Nii saate keskenduda topuic oma valikut. Enamikul juhtudel on see praktika toimub koostöös mehe õpilane. Muidugi siis peab jälgima intensiivsemalt töötaja. Samuti on võimalik teha oma teadusuuringuid internatuuri välismaal.

See Master 's Programm koosneb neljast peamisest lood:

  • Rehablitation
  • Bioloogilise Sport
  • Sport Psühholoogia
  • High Performance Coaching

Karjäärivõimalused


Magistriõppes annab suurepärase tausta karjääri nii rakendusuuringud ja kutsekõrgharidus sport ja tervis. Kuigi juhtimine kui selline ei ole osa programmist, paljudel lõpetajatel alustada juhtimise või poliitika kujundamise ülesandeid spordi- ja (vaimse) tervise ravi. Õpilased jälitavad karjääri teadusuuringute võib kaaluda ka kaheaastase Research magistriõppesse.

Doktor spetsialiseerumise võimalusi


Kui koos mõned täiendavad kursused, magistritöö annab teile juurdepääsu magistri programmi Praktiline Sport psühholoog. See programm kestab umbes üks aasta (täistööajaga) ja viib akrediteeringu "Vereniging voor SportPsychologie Nederland" kui "Praktijksportpsycholoog®".

Koos kliiniline kogemus, magistrikraad annab ka hea algtaseme jaoks American College of Sports Medicine (ACSM) tunnistuse "Exercise Specialist®".

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date